DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Příjemný rodinný hotel se nachází v klidném prostředí v letovisku Pefkochori obklopen krásnou přírodou, kterou tvoří olivové háje a borovicové lesy poloostrova Kassandra a křišťálové vody Egejského moře. Leží na svahu kopce a díky tomu se naskýtá krásný výhled na malebnou vesnici Pefkochori. Centrum letoviska, kde naleznete množství restaurací, barů, kaváren, obchodů a diskoték je vzdálené cca 500 m. Nejbližší autobusová zastávka se nachází cca 500 m od hotelu.

Vybavení a služby

V hotelu se nachází recepce, restaurace, snack bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, mini-market, úschovna zavazadel, internetový koutek (cca 1€/hodina), kafeterie, divadlo, mini diskotéka, mini klub, parkoviště. K dispozici je Wi-Fi připojení. Hotel nabízí sportovní a zábavní možnosti.

Ubytování

Hotel sestává ze 4 budov a celkem disponuje 124 pokoji - 2lůžkovými pokoji, superior pokoji se dvěma přistýlkami a prostornými rodinnými pokoji se dvěma ložnicemi až pro 4 osoby. Pokoje typu eco, které jsou jednodušeji zařízené jsou na vyžádání - v případě zájmu Vám rádi sdělíme ceny a podrobnější informace. Pokoje mají výhled do zahrady.

Pokoje jsou moderně zařízené a stylizované v modré barvě, čímž dotváří relaxační atmosféru hotelu. Každý pokoj má WC, sprchu, TV/SAT mini ledničku, fén, připojení na internet (za poplatek), klimatizaci, telefon. Pokoje superior mají stejné vybavení, ale disponují větším prostorem. Klimatizace zdarma od července do srpna. Trezor za poplatek cca 4 €/týden.

Sport a zábava

Hosté mohou využít plážový volejbal, basketbal, tenis, stolní tenis (poplatek cca 2,5 €/30 min), biliár (poplatek cca 5 €/hod). Pro děti hotel zajišťuje mini klub, animační program, v bazénu je oddělená část pro děti a nachází se zde také dětské hřiště. V hotelu je dále divadlo a mini disko.

Stravování

Formou polopenze nebo all inclusive za příplatek.

Na výběr je z široké nabídky řecké i mezinárodní kuchyně. Hotel pořádá tematické večery (řecké, italské, rybí, asijské atd.)

Program ALL INCLUSIVE:

  • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb budou klienti informováni po příjezdu do hotelu

  • Snídaně (7:00 - 10:30) - americký bufet

  • Oběd (13:00 - 14:00) a večeře (18:30 - 21:00) formou bufetu, k obědu a k večeři je na výběr z těchto nápojů: nealko nápoje, točené pivo a víno místní výroby, brandy, ouzo

  • Hlavní restaurace - zde se podávají snídaně, obědy, večeře. Drobné občerstvení k dispozici po celý den od 10:30 do 22:00, pivo a alkoholické nápoje k dispozici po snídani od 10:30 do 24:00. Červené a bílé víno se podává v době oběda a večeře. Káva, čaj a zákusky k dispozici odpoledne 17:00 - 17:30

  • Bar - filtrovaná a instantní káva, čaj (9:00 - 23:00), ouzo, víno, brandy, točené pivo, nealko nápoje, minerální voda (10:00 - 23:00)
  • Program all inclusive se může měnit v závislosti na obsazenosti hotelu

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 700 m od hotelu. K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava na pláž a zpět 7x denně od 10:00 do 19:00. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek), veřejné sprchy.

Vzdálenosti

Pláž: cca 700 m
Letiště: cca 95 km
Centrum letoviska: cca 500 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Thessaloniki - Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 4 €/týden
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Vzdálenosti
  •  K moři: 700 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Klidné prostředí
  • Sportovní vyžití
  • Zábava na dosah
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie