LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

KASSANDRA BAY VILLAGE

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Příjemný hotelový areál, který tvoří 3 budovy, se nachází v klidném prostředí v kopci v lese. Z hotelové terasy jsou nádherné výhledy do krajiny a na Sithonii. Nejbližší minimarket a autobusová zastávka jsou ve vzdálenosti cca 500 m. V letovisku Kriopigi nechybí menší i větší obchody s potravinami i suvenýry, restaurace, taverny a bary. Vzhledem k poloze hotelu nedoporučujeme klientům s pohybovým omezením.

Vybavení a služby

V hotelu je vstupní hala s recepcí, vnitřní restaurace s venkovním posezením, bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), krásná zahrada a parkoviště. Sejf k dispozici na recepci (za poplatek). Wi-Fi je v areálu hotelu zdarma.

Ubytování

Celková kapacita hotelu je 46 pokojů. 1-2lůžkové pokoje mají možnost 1 přistýlky, pokoje pro rodiny mají 4 pevná lůžka, případně 2 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, TV/SAT, ledničkou a balkónem nebo terasou s výhledem na moře, okolí nebo letovisko. Fén je k dispozici k zapůjčení na recepci. Jednolůžkové pokoje jsou na zpětné potvrzení.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou bufetu. Můžete si dokoupit light (soft) all inclusive, které je poskytováno v cca 200 m vzdáleném sesterském hotelu Kassandra Bay.

Pláž

Nejbližší písečná pláž s hrubším pískem je ve vzdálenosti cca 300 m, cestou po silnici. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek. Klienti, kteří si připlatí all inclusive light, mají v ceně přepravu hotelovým mikrobusem na pláž (z hotelu Kassandra Bay), stejně tak slunečníky a přenosná rozkládací křesla na pláž, které jsou k dispozici zdarma k zapůjčení v hotelu. Vstup do moře je pozvolný (vhodné pro rodiny s dětmi i starší osoby), voda je zde čistá. Pláž je lemována stromy.

Vzdálenosti

Pláž: cca 300 m
Centrum: cca 500 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Thessaloniki - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor - cca 1 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 500 m
  •  Více než 500 m od pláže
Vzdálenosti
  •  K moři: 300 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Klidné prostředí
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Novinka
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie