SANI ASTERIAS

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Sani Asterias se nachází přímo v centru hotelového komplexu Sani Resort. Hotelový resort se rozkládá v širokém přírodním zálivu s písečnými a oblázkovými plážemi dlouhými 7 km na výběžku poloostrova Chalkidiki zvaném Kassandra. Hotel nabízí elegantní prostorné suity a svými kvalitními službami uspokojí i náročnou klientelu. Ubytování je soustředěno kolem soukromé mariny, kde kotví luxusní jachty a v těsné blízkosti soukromé písečné pláže. Podél zátoky s marinou se nachází kavárny, restaurace, a obchody. Hoteloví hosté mohou využívat také další pláže sousedních hotelů resortu. Do centra letoviska Sani, které nabízí řadu nákupních i zábavních možností, se hosté mohou pohodlně dopravit hotelovým minibusem. Transfer z letiště v Thessaloniki trvá cca 60 minut.

Vybavení a služby

V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, Wi-Fi (zdarma), vyhřívaný bazén s brouzdalištěm, restaurace, bary a obchody na promenádě kolem mariny. SPA & wellness služby (sauna, parní lázně, aromaterapie a další). Hotel nabízí hlídání dětí.

Ubytování

Celkem se v hotelu nachází 57 prostorných suit, které jsou umístěné v jednotlivých bungalovech a vilkách. Hotel je postaven ve stylu tradiční řecké architektury a s požitím místních materiálů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s masážní vanou, sprchou, WC, klimatizací, fénem, TV/SAT, CD, DVD, telefonem, Wi-Fi připojením, kávovarem, minibarem, trezorem a balkónem nebo terasou. Téměř z každého pokoje je krásný výhled na Egejské moře, případně na marinu nebo zahradu. K dispozici jsou též župany a trepky (pro dospělé osoby).

Sport a zábava

SPA centrum (10:00-18:00, pro osoby starší 16-ti let) K dispozici tenis, fotbal, šipky, plážový volejbal, fitness centrum, půjčit si můžete horské kolo, mořské dno obdivovat s týmem potápěčů, trochu adrenalinu si užít na nějaké z mnoha atrakcí z vodních sportů, relaxovat pak při jedné z "paddle board yoga" lekcí, vyzkoušet můžete i jachting a tu pravou romantiku si vychutnat na plavbě lodí při západu slunce nebo soukromém výletu lodí.
Pro děti hotel pořádá různé aktivity a zábavu a to tak, aby byly zabaveny děti všech věkových kategorií. K dispozici je klub pro nejmenší Melissa Creche club (4 měsíce - 4 roky), Melissa mini club (4 - 12 let) a "Teenager" klub (13 - 17 let) anebo třeba fotbalová či taneční akademie.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou bufetu. Předem si lze dokoupit obědy. Možnost stravování „Dine around“ – výběr z mnoha restaurací v celém komplexu.

Restaurace WATER
Pečlivý výběr těch nejlepších pokrmů inspirovaných francouzskou kuchyní navržených šéfkuchařem oceněným Michelinskou hvězdou. Otevřena od 19:00 do 23:00, nutná rezervace předem.

K dispozici bary, ve kterých si kromě široké nabídky nápojů můžete vychutnat i živou hudbou.

Pláž

K hotelu patří soukromá exkluzivní pláž s bílým pískem. K dispozici lehátka a slunečníky, občerstvení a sprchy. Možnost využít hlídání dětí. Klienti mohou využívat pláže v celém hotelovém resortu Sani.

Vzdálenosti

Pláž: přímo u hotelu
Centrum: přímo v komplexu hotelů
Letiště v Thessaloniki: cca 74 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Thessaloniki - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 10 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Klidné prostředí
  • Lokalita vhodná pro potápění
  • Maximální soukromí
  • Sportovní vyžití
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Novinka
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie