DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Hotel stojí na útesu nad mořem. Nejbližší písečná pláž, Gialou Chorafi, která je součástí malebného zálivu, a tvořící srdce letoviska Lefkos, je dostupná pěšky po silnici a pak po schodech asi za 8 minut. K dalším plážím, například Panagias Limani, Frangolimnionas či Perdikas Potami (pro milovníky koupání bez plavek), můžete také dojít pěšky. Pokud se vydáte směrem na jih, přijdete k pláži Potali.

Vybavení a služby

Hotel má prostornou recepci s barem a členitou hotelovou budovu s balkóny směřujícími k moři. V bezprostředním okolí hotelu je krásná zahrada s ovocnými stromy a květinami. Část zahrady je využívána pro pěstování zeleniny, kterou je zásobována hotelová taverna. Tavernu navštěvují i další hosté vesničky Lefkos, protože je známá pro svoji výtečnou kuchyni připravovanou z čerstvých vlastních produktů. U hotelu je místo pro parkování. V hotelové taverně je Wi-Fi.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (rozkládací gauč pro děti do 10 let), jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC), ledničkou a sejfem (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Stravování

V hotelové taverně a pod zastíněnou terasou je podávána jednoduchá kontinentální snídaně formou bufetu (káva, čaj, chléb, máslo, džem a džus). Večeře je servírovaná a skládá se ze salátu (pro dvě osoby), předkrmu (pro dvě osoby), hlavního jídla, které se vybírá z jídelního lístku, ovoce nebo jiného dezertu. Součástí tohoto menu nejsou mořské plody, na základě požadavku a za příplatek si je můžete dopřát v rámci předplacené večeře.

Vzdálenosti

od pláže Gialou Chorafi: cca 350 m.
od centra Lefkos: cca 350 m.

Doplňující informace

Dovolená s Viamare (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Karpathos - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery, 10x nebo 11x ubytování, strava dle popisu, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours)

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkový pokoj: od 700 Kč/den
sejf: cca 10 €/týden (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 200 m
  •  Pláž do 300 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 350 m
  •  K pláži: m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Klidné prostředí
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie