EVINOS studia a apartmány  

Klimatizace Wi-Fi (bez záruky) Výhled na moře
Last Minute
Dítě pobyt zdarma
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Blízkost centra města, Do 200 m od pláže, Klimatizace, Vhodné pro rodiny s dětmi, Výhled na moře, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2-4 lůžka
bez stravování
- možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Spiros a Maria)

Poloha

Budova s jedním studiem a třemi apartmány se nachází nad krásnou pláží Agios Stefanos v severní části stejnojmenného letoviska. Na pláž se lze dostat po širokých schodech (asi 50 schodů) nebo po místní komunikaci a pak chodníčku okolo vilky Paralia I. V nedalekém centru letoviska naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. Vzhledem k dokonalé písečné pláži a pozvolnému vstupu do moře doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Ze všech zastíněných a prostorných balkónů je krásný výhled na moře, to platí i pro apartmán ve zvýšeném přízemí. V prvním patře jsou pak další dva apartmány a jedno dvoulůžkové studio. Apartmány mají dvě dvoulůžkové ložnice a menší kuchyňku. Studio i apartmány jsou jednoduše zařízeny a vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Venku je slabé připojení na Wi-Fi.

Stravování

Doporučujeme připlatit si snídaně (mírně rozšířená kontinentální) a večeře (2 chody a salát pro 2 osoby) v taverně Spiros a Maria. Majitelům patří velmi příjemný bar přímo na pláži, odkud je nádherný výhled na moře. Můžete si zde dopřát nápoje, saláty a další občerstvení (platba na místě).

Shrnutí

Největší předností domu je skvělá poloha, krásné výhledy na moře a na čtyři malé ostrůvky, a velmi rychlá dostupnost skvělé písečné pláže.

Vzdálenosti

od pláže Agios Stefanos: cca 30 m + cca 50 schodů
od centra Agios Stefanos: cca 150 m

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje Viamare letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 400 Kč/noc
snídaně: 120 Kč/den
večeře: 320 Kč/den, dítě do 12 let: 180 Kč/den
klimatizace: studio cca 5 €/den, apartmán cca 10 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 1000 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

15x (květen) nebo 13x (říjen) ubytování, stravu dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce CK.
Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba
jednolůžkové studio: od 100 Kč/noc
snídaně: 120 Kč/den
večeře: 320 Kč/den, dítě do 12 let: 180 Kč/den
klimatizace: studio cca 5 €/den, apartmán cca 10 €/den (platba na místě)

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč Viamare

26 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,6
11 hodnocení
8,6 Ubytování
8,6 Služby
8,6 Okolí
8,6 Stravování
Řazení
1 2
8
Hodnocení delegáta jedním slovem - skvělý.
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Pro dovolenou s malými dětmi (7, 5 a 2 roky) ideální místo, krásná písečná pláž, ...
Celkový dojem
Pro dovolenou s malými dětmi (7, 5 a 2 roky) ideální místo, krásná písečná pláž, dlouhý pozvolný vstup do moře, stravování bez problémů, spousta taveren (v některých jsou zřízeny i dětské koutky), ubytování v Evinosu klasické, z terasy je výhled jak na městečko, tak i na moře, hlavně při západu slunce je krásný. Hodnocení delegáta jedním slovem - skvělý.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana Bělecká, 05.09.2017
8
Výborné koupání
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
- výborné koupání - písečná pláž, pozvolný vstup do moře. Často fouká a jsou vlny, ...
Celkový dojem
- výborné koupání - písečná pláž, pozvolný vstup do moře. Často fouká a jsou vlny, nevhodné pro úplně malé děti- ostrov je krásný, spousta příležitostí k zajímavým výletům.- silnice na severu jsou opravdu mizerné a vyžadují velkou pozornost na řízení. Na druhou stranu český řidič je zvyklý z domova- strava v místě slabší, kdekoliv jinde mimo Agios Stefanos jsme se najedli lépe. Zkušenost - čím lepší taneční představení číšníků, tím horší kvalita jídla. Ideálně preferovat místa, kde číšníci netancují vůbec :-)- delegát se snaží- kvalita ubytování na Řecko podprůměrná. Nádherný výhled na moře, famózní západy slunce. Na druhou stranu auta parkují hned u apartmánu a poslední dvě noci jsme zabili více, než 20 komárů za večer- celkově jsme byli velmi spokojeni, když člověk ví, co od Řecka čekat, tak Korfu patří mezi ty nejkrásnější ostrovy.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vladimír, 30.08.2017
8
V Agios Stefanos se nám velmi líbilo
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Na dovolené jsme byly s maminkou. V Agios Stefanos se nám velmi líbilo. Ani v hlavní ...
Celkový dojem
Na dovolené jsme byly s maminkou. V Agios Stefanos se nám velmi líbilo. Ani v hlavní sezóně není letovisko příliš přeplněné turisty. Zejména jsme ocenily dostatek místa na pláži. Doporučujeme využívat plážový servis pod barem Havana, obsluha je přátelská a lehátka jsou velmi pohodlná. Moře je krásně čisté a vhodné i pro malé děti. Ubytování ve studiu je pro týdenní dovolenou dostačující. Velkou výhodou je pravidelný úklid a ručníky v apartmánu, které byly během pobytu jednou vyměněny. Ze studia byl krásný výhled na moře i na okolní krajinu. Delegát CK je velmi profesionální.Případné stravování doporučujeme v hotelu Spiros a Maria, kde velice dobře vaří a jsou velmi ochotní. Pro nákup suvenýrů doporučujeme navštívit obchůdek s výrobky z olivového dřeva, který se nachází naproti pizzerii blízko centra městečka. Náš další tip na originální řecký produkt: kosmetická řada KORRES je velice kvalitní. Kosmetiku je možné v Duty Free Shopu na letišti v Kerkýře nebo v místních lékárnách. Závěr: Agios Stefanos doporučujeme pro klidnou a odpočinkovou dovolenou.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva, 17.07.2017
10
Nádherná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené byl přímo luxusní. Dlouhá nezalidněná pláž, čistá, teplá ...
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené byl přímo luxusní. Dlouhá nezalidněná pláž, čistá, teplá voda s pozvolým vstupem do vody. Ideální pro rodiče s dětmi i pro starší lidi. Klidná dovolená. Ubytování nádherné s výhledem na moře. Uklizeno jsme měli každý den vynesené odpadky, ručníky, osušky bylo možné vyměnit kdykoli, naprostá spokojenost. Stravu nemůžeme posoudit měli jsme svoji vlastní. Supermarkety dobře zásobené, nám nic nechybělo. Velice kladně hodnotíme vstřícnost delegáta Viamare byli jsme nadmíru spokojeni. Nabízené výlety jsme nevyužili, ale pár výletů po ostrově jsme podnikli sami a byly nádherné.Jediné co nám narušilo dovolenou byl poslední den, kdy jsme museli opustit pokoj ve 14.00.hodin a nebylo možné v objektu Evinos uschovat zavazadla a hlavně použít toaletu a sociální zařízení. Transfer je naplánovaný pro odlet Ostrava v 19.20 a nebyla možnost ani dokoupení pokoje do 18.00 hodin, jak bylo umožněno rekreantům s odletem do Prahy a taktéž měli k dispozici 1 pokoj do 17.00 hod. k úschově zavazadel a použití soc.zařízeni. Faktem je, že delegát nám nabídl, úschovu zavazadel v jiném hotelu, ale proč bychom se měli přesouvat, myslíme si, že všichni rekreanti by měli mít stejné podmínky jak pro odlet z Prahy, tak pro Ostravu.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Velmi děkujeme za hezkou recenzi.

Dovolte, abychom reagovali na Vaše připomínky k opuštění apartmánu do 14:00 hodin.

Viamare létá na Korfu v neděli, jedná se o večerní let. Podle mezinárodních předpisů je nezbytné opustit pokoj v den odjezdu okolo 10 hodiny, nejpozději však do 12 hodin, tak aby mohly být pokoje připraveny pro další hosty. S majitelem jsme domluvili opuštění apartmánu pro klienty na ostravském letu dokonce až ve 14:00 hodin.

V Evinosu jsou 3 apartmány a 1 studio. Vilka má vynikající polohu a je u klientů velmi oblíbená. Proto jsme i na odlet z Ostravy dali 1 apartmán. A právě to je ten důvod, proč na rozdíl od klientů na pražském letu není k dispozici volný apartmán, který se uklízí až jako poslední.
Samozřejmě jsme se snažili dohodnout stejné podmínky tzn. připlacení apartmánu do večerních hodin, ale z logistických důvodů to není možné.

Klienti mají zázemí v nedaleké vilce Spiros a Maria, kde můžou nechat svá zavazadla. Je tam sprcha, toaleta a taverna paní Marie, která výborně vaří.

Eva, 02.07.2017
7
Pohodová dovolená
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Pohodová dovolená, ubytování pro méně náročné, ale čisté a pravidelně uklízené. ...
Celkový dojem
Pohodová dovolená, ubytování pro méně náročné, ale čisté a pravidelně uklízené. Jenom by bylo potřeba vyměnit postelové matrace (již dost proleželé).Moře blízko a s pozvolným vstupem - vhodné i pro malé děti, stravu jsme si zajišťovali sami, delegát byl super. Vesnička sice maličká ale taveren a marketů v dosahu dostatek. Uvažuji že si dovolenou v této destinaci zopakuji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Oldmann, 28.06.2017
10
Evinos - skvělá volba
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Jarní kombinovaný zájezd, celkový dojem výtečný. Evinos je samostatná budova nad ...
Celkový dojem
Jarní kombinovaný zájezd, celkový dojem výtečný. Evinos je samostatná budova nad pláží s nádherným výhledem na moře i celé okolí. Ubytování ve studiu, kuchyně je vybavena vším potřebným, úklid ok. Do 300 m je supermarket, taverny a další obchody. Dlouhá písečná pláž bez lidí, moře s pozvolný vstupem, naprostý relax. Doporučuji vycházky po okolí nejlépe ke kapličce se zastavením u " poustevníka", má domácí olivový olej, výborný řecký horský čaj. S milými sousedy jsme si přes starostlivého delegáta Martina pronajali vůz Nissan Micra a podnikli výlet na horu Pantokrator, zastavili jsme se v Kassiopi, další krásné destinací, kam se jezdí s Viamare.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Luboš Bohůnek, 09.08.2016
10
Dokonalé
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Ubytování čisté, s krásným výhledem na moře, vybavení kuchyně dostatečné, strava v ...
Celkový dojem
Ubytování čisté, s krásným výhledem na moře, vybavení kuchyně dostatečné, strava v místních restauracích se musí vyzkoušet a pak už člověk chodí na svá místa.Pláž čistá, nepřeplněná v době naší dovolené /konec června/.Starost a ochota i znalosti delegáta na nebývalé úrovni.Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Clara Istlerová, 04.08.2016
9
K úplné dokonalosti scházelo velmi málo :-)
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Jarní kombinovaný zájezd téměř neměl chybu, výčet kladů (kvalitní ubytování, krásné ...
Celkový dojem
Jarní kombinovaný zájezd téměř neměl chybu, výčet kladů (kvalitní ubytování, krásné místo i okolí, příjemní "domorodci", obchody, práce delegáta, možnosti vlastního stravování...) by byl široký, takže jen to málo, co nám vadilo nebo scházelo: jednak hodně chaluh na pláži (nutno však dodat, že Řekové pracovali od rána do večera včetně víkendů, aby pláže byly do začátku plné sezóny čisté) a potom by bylo dobré zmapovat cesty a pěšiny v okruhu 1-2 km, vedou k velice zajímavým místům a vyhlídkám, jen jsme si je museli najít sami. :-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Karel Lípa, 04.08.2016
1 2

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour