SLEVY AŽ 45% NA LÉTO 2021 + AŽ 10 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ UHRADĚ DO 31. 10.

MAYOR MON REPOS PALACE ART

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

  • Hotel pouze pro dospělé
  • Dobrá dostupnost centra hlavního města
  • Blízko pláže

Poloha

Stylový hotel v hlavním městě Korfu je postaven přímo v zálivu Garitsa, odkud je pěkný výhled na benátskou pevnost, malebný přístav a větrný mlýn. Stojí v klidné zóně na konci pěší promenády. Vydáte-li se po ní, dojdete za pár minut do starobylého centra. Kousek za hotelem je městská pláž s hrubším pískem, která je zpoplatněna (cca 1,5 €/den). Naleznete zde malý bar a další služby. Menší úzká pláž se nachází přímo před hotelem.

Vybavení a služby

Recepce, výtah, malý bazén s fontánou, lehátky a slunečníky, bazénový bar, biliár, terasy s krásným výhledem na moře, obchůdek, Wi-Fi, internetový koutek. Hotel nabízí i lázeňské služby (za příplatek).

Ubytování

Nedávno zrenovované dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchou nebo vanou, balkónem, klimatizací, telefonem, malou ledničkou, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, TV/SAT, Wi-Fi, fénem a sejfem. Z balkónů a teras je přímý nebo boční výhled na moře, do zahrady nebo do městské zástavby. Hotel nabízí také tří až čtyřlůžkové suity s výhledem na moře, které mají vždy vanu a navíc espresso kávovar. Jednolůžkové pokoje mají výhled do zástavby a zeleně. V hotelu se mohou ubytovat pouze dospělé osoby starší 18 let.

Stravování

Bohatě rozšířená kontinentální snídaně je podávaná formou bufetu. Večeře, skládající se ze čtyř chodů, je podávaná v kombinaci bufetu a obsluhy (za příplatek).

Vzdálenosti

Nejbližší pláž: cca 20 - 80 m
Centrum: cca 550 m

Poznámka

Na toto ubytovací zařízení se vztahují individuální podmínky při stornování nebo změně zájezdu.

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha, Ostrava - Korfu - Ostrava včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x, 11x nebo 14x ubytování, stravování dle ceníku, asistenci na letišti (zástupce CK do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy)

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Pro dva
  • Pro singles (dovolená pro 1 osobu)
  • Pro klienty 50+
  • Pouze pro dospělé
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie