DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Pestré sportovní aktivity v hotelu
2. Klidné prostředí
3. Přeprava na pláž zdarma hotelovým mikrobusem

Poloha

Pěkný a příjemný hotel rodinného typu tvoří hlavní budova a další 2 bloky. Nachází se v rozlehlé zahradě se vzrostlými stromy a keři, které v době horka poskytují svěží přirozený stín. Leží v klidném letovisku Tigaki, cca 1 km od centra (cca 10 minut chůze), kde naleznete restaurace, taverny, obchody s potravinami, čerstvým ovocem a zeleninou, suvenýry, turistickým a plážovým zbožím, cca 700 m je velký supermarket, kde se výhodně nakupuje. Nedaleko odtud je i bankomat (poblíž hotelu Tropical Sol). Ve stejné vzdálenosti na hlavní třídě je zastávka autobusu do hlavního města Kos (před supermarketem Konstantinos), vzdáleného pouhých 12 km (cena jízdenky cca 2€/cesta). Nejbližší lékárna je v sousedním Zipari cca 3 km. Kdo by chtěl navštívit zbytek ostrova, může si zapůjčit auto či motorku. Tip na výlet: nedaleko se nachází vesnička Zia s krásným panoramatickým výhledem na jihozápadní část pobřeží, nebo vesnička Antimachia s rekonstruovaným a funkčním větrným mlýnem. Zhruba za 40 minut se dá dojít ke známému solnému jezeru Alikis. Autem nebo mopedem je i dosažitelná část ostrova Kefalos se známou pláží Paradise Beach a s dalšími plážemi pro pozorování podmořského světa a potápění.
Video hotelu 1
Video hotelu 2

Vybavení a služby

Prostorná vstupní hala s recepcí, výtah, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/10 minut, cca 1€/20 minut, cca 2€/hodina), knihovna, hlavní hotelová restaurace, vnitřní bar, bar a snackbar v bazénu, kavárna, místnost na zavazadla, kancelářské služby fax/kopírka (za poplatek), obchůdky se suvenýry/minimarket. Obrovská zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce zdarma.

Ubytování

Hotel je složen z 3 bloků s celkovou kapacitou 125 pokojů typu studio pro 1-3 osoby a prostornější apartmány pro 2-4 osoby. Ty tvoří ložnice a obývací pokoj s dalšími 2 lůžky nebo přistýlkami, nabízí se i ubytování typu mezoneta až pro 5 osob.
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, sprchou nebo sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem (omezený počet programů), chladničkou, rychlovarnou konvicí (na vyžádání kuchyňský kout - jen pro přípravu kávy nebo ohřátí mléka pro děti, součástí je i toustovač), balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, okolí, vnitrozemí nebo na bazén. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den), trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden, cca 25€/2 týdny). Ubytování pro jednu osobu je možné v pokoji s výhledem do zahrady. Hotel nabízí též pokoje pro handicapované (v hlavní budově, na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Sport a zábava

2 bazény, 2 dětské bazény, skluzavka do vody, jacuzzi (zdarma), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6€/set/den). Dětské hřiště, dětský miniclub, herna s kulečníkem, šipkami, videohrami, stolní fotbal a dalšími různými stolními hrami (za poplatky cca 0,50-2€/hra). Fitcentrum (zdarma), hřiště na tenis, basketbal a fotbal (5x5) - zdarma. Masáže na vyžádání za poplatek. Hotel organizuje během hlavní sezóny příležitostně řecký večírek, vystoupení místních umělců nebo bingo. Vodní sporty a škola surfu na pláži za poplatek.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis). Hotel pěstuje vlastní zeleninu, která je součástí každodenního jídelníčku. Moc pěkně natočené video je ke zhlédnutí na webových stránkách hotelu i vtt, které zachycuje celý "příběh" čerstvé zeleniny než se dostane na stoly strávníků.

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:

  • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

  • Snídaně (07:30-09:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu

  • Hlavní bar od 10:00-23:00 nabízí: neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, nealko z post-mixu, ovocné šťávy a džusy, filtrovanou kávu a čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé a červené víno, ouzo, brandy)

  • Odpolední filtrovanou kávu a čaj od 16:00-17:00 se sušenkami nebo koláčky

  • Lehké občerstvení - toasty nebo drobné sladké pečivo od 16:00-17:00

  • Alkoholické nápoje nejsou podávány osobám do 18 let

Pláž

Nejbližší pěkná písčitá pláž tvořená jemným žlutým pískem je vzdálená cca 900 m po prašné cestě nebo po silnici přes městečko (více jak 1 km). Vstup do vody je pozvolný, vhodný pro rodiny s dětmi a seniory. Moře je zde čisté. U pláže jsou sprchy a kabinky na převlečení. Hotel zajišťuje zdarma přepravu na pláž a zpět hotelovým mikrobusem (v sezóně 2016 jezdil v 10:00, 12:30, 14:00 a 16:00).

Doplňující informace

Vzdálenosti

Pláž: cca 900 m
Centrum: cca 1000 m

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/10/11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor: cca 15 €/týden, klimatizace: cca 5 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Vzdálenosti
  •  K moři: 900 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Klidné prostředí
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie