LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

ASTIR BEACH

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Velmi dobrá poloha
2. Krásné koupání
3. Výborná péče o klienta.

Poloha

Hotelový areál se skládá z hlavní a vedlejší budovy, obě mají tři patra. Leží v klidném prostředí letoviska Gouves, od jehož centra je vzdálen cca 15 minut chůze. Zde jsou restaurace, taverny, obchody s potravinami, suvenýry, šperky, oblečením i keramikou. Bankomat, zdravotní středisko, lékárna je cca 1-1,5 km. Za většími nákupy můžete vyrazit do Chersonisu nebo Heraklionu. Zastávka autobusu městské linky č. 11 se nachází u hlavní silnice, cca 600 m od hotelu. Jízdenka se kupuje u řidiče a vyjde na cca 2,30€. Autobus jezdí každých 15-30 minut. Doporučujeme individuálně navštívit nové Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 15-20 minutová procházka, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné v sezóně 2016 - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let cca 6€ a dospělé osoby cca 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - cca 3€/osoba. Dále můžete navštívit nový park Dinosauria (www.dinosauriapark.com), který je otevřen vždy denně od 09:30-19:30 hodin. Cesta trvá cca 15-20 minut chůzí kolem moře. Dalším tipem jsou projížďky výletním vláčkem (jezdí zhruba každé 2 hodiny) - přes letoviska Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Vathianos Kambos, délka cca 75 minut, cena 9€/osoba a cca 5€/děti (sleva při opakované vyjížďce cca 2€). Zastávka je cca 50 m od hotelu Astir Beach. Malý kostelíček, kde každou neděli probíhá mše, v sobotu zde bývají svatby a jsou odtud krásné pohledy na západ slunce, je cca 1 km od hotelu. Malý přístav v zátoce, kde je možnost klidného koupání i za větrného počasí, je cca 300 m.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 2€/hodina), 2 výtahy, konferenční sály, vnitřní bar, bar a snackbar u bazénu, hlavní hotelová restaurace, plážový bar (není součástí programu all inclusive), minimarket (otevřený obvykle od 09:00-21:00), zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za poplatek (cca 1€/kus). Wifi v prostoru recepce zdarma.

Celkem je zde 180 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, moře, letovisko nebo okolní výstavbu. Výhled na moře (spíše boční) je za příplatek za celý pokoj. Jednolůžkové pokoje a pokoje pro rodiny jsou jen s výhledem do vnitrozemí nebo okolí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden). Připojení na internet na pokoji (přes kabel, za poplatek cca 6€/den). Některé pokoje mohou být propojené - na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6€/set/den), dětské hřiště. Hřiště na volejbal, badminton, stolní tenis, minigolf, šipky - zdarma. Sauna, jacuzzi, pára, fitcentrum - za poplatky (cca 10€/osoba/každá služba), masáže (na vyžádání, za poplatek). Kulečník (za poplatek cca 2€/hra). Vodní sporty na pláži (cca 200 m) za poplatek. Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně různé animační programy (v cizím jazyce) během dne a večera, pro děti miniclub (10:00-12:00, 15:00-17:00).

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis). Snídaně a večeře - švédský stůl. Předem je možné přikoupit si obědy formou bufetu.

All inclusive zahrnuje:

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:15-09:30) a večeře (19:00-21:30) formou švédského stolu, obědy (12:30-14:00) formou bufetu v hlavní hotelové restauraci

 • Pozdní kontinentální snídani (09:30-10:00)

 • Během obědů a večeří neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických (voda, nealko) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé a červené víno)

 • Během večeří hotel požaduje společenské oblečení (u mužů plátěné kalhoty; vstup do restaurace není povolen v šortkách, tílkách, plavkách, ani žabkách)

 • Dopolední a odpolední občerstvení ve formě snacku (sandwich, plněné taštičky) od 11:00-12:00 a od 15:00-16:00

 • Zmrzlinu (kopečkovou) od 11:00-12:00 a od 15:00-16:00

 • Odpolední filtrovanou kávu a čaj se sušenkami nebo koláčky od 16:00-17:00 v hlavním hotelovém baru uvnitř hotelu

 • Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických (voda, nealko, filtrovaná káva, čaj, dětské koktejly) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé a červené víno, ouzo, raki, brandy, gin, vodka, rum, míchané nápoje) od 10:00-23:00 v hlavním hotelovém baru uvnitř hotelu

 • Konzumace po 23:00 se platí extra

 • Bar na pláži není součástí programu all inclusive

Pláž

Pěkná písečná pláž je hned u hotelu, přes místní silnici. Vstup do moře je velmi pozvolný, vhodný i pro rodiny s dětmi. Moře je zde čisté. Někdy bývají příjemné vlny. V blízkosti pláže je sprcha i toaleta.

Vzdálenosti

Pláž: cca 30 m
Centrum: cca 1 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha/Brno - Heraklion - Praha/Brno včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 15 €/týden (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
 •  K moři: 30 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Klidné prostředí
 • Sportovní vyžití
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie