LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>
 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Krásná pláž
2. Dobrá kuchyně
3. Pěkné bazény

Poloha

Moderně zrenovovaný a velmi známý hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a přilehlých bungalovů, je situován v klidnějším prostředí letoviska Stalida. V letovisku, které se rozkládá mezi Chersonisem a Malií, jsou též 2 bankomaty (nejbližší cca 500 m). Lékárna je cca 30 m. Zdravotní středisko je ve Stalidě i v Malii, obě cca 800 m. Diskotéky a noční bary jsou cca 1 km od hotelu v letovisku Malia. Autobusové spojení je možné do Heraklionu (jízdenka cca 3€, do Malie - cca 1€). Autobusová zastávka letoviska Stalida je označena číslem 30, cca 500 m. Spojení je frekventované, v sezóně každých cca 15-30 minut. Taxi vyjde na cca 1,50€/1 km. Během pobytu doporučujeme navštívit na konci letoviska Malia významné archeologické naleziště, pozůstatky mínójského paláce, cca 5 km. Otevřeno je denně od 09:30-15:00, vstupné stojí cca 4€. Lze cestovat autobusem, který jezdí směr Agios Nikolaos a vystoupit na zastávce č. 36. Taxi do Malie vyjde na cca 7-8€/cesta. Cestovat lze i do hlavního města, jízdné autobusem vychází na cca 3,60€/cesta. Ve vzdálenosti cca 200 m je nástupní a informační stanice turistického vláčku, který jezdil v sezóně 2016 každý den, 3 různé trasy, podél pobřeží (trasa trvá cca 90 minut) a 2 do horských vesniček Mochos a Krasi (půldenní). Cena cca 10-20€ dle trasy. Sleva při opakované vyjížďce cca 2€.V případě zájmu o ubytování v tomto hotelu doporučujeme včasnou rezervaci s ohledem na obsazenost hotelu.

Vybavení a služby

Vstupní hala, recepce, výtah (jen v hlavní a jedné vedlejší budově), salónek, internetový koutek (za poplatek cca 4€/hodina), vnitřní bar, restaurace, venkovní terasa, venkovní bar a snackbar s TV se satelitním příjmem, prádelna (za poplatek cca 18€/taška), čistírna (za poplatek), pokojový servis, hlídaní dětí (za poplatek), krásná rozlehlá zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru u recepce a bazénu zdarma.

Hotel má 133 pokojů - 30 pokojů v hlavní budově, 73 bungalovů, 15 nových třílůžkových bungalovů a 15 nových rodinných pokojů, které tvoří 2 oddělené ložnice pro maximálně 5 osob.

Ubytování

Všechny pokoje (1-, 2lůžkové s možností až dvou přistýlek nebo třetího pevného lůžka a jedné přistýlky pro čtvrtou osobu. Rodinné pokoje až pro 5 osob mají příplatek dle obsazenosti) jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, chladničkou, balkónem či terasou s výhledem na letovisko, vnitrozemí, bazén nebo moře. Výhled na moře je možný jen v hlavní budově (za příplatek za celý pokoj). Jednolůžkové pokoje jsou většinou jen v hlavní budově a mají výhled do vnitrozemí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání (za poplatek cca 4€/den).

Sport a zábava

2 bazény, 2 dětské bazény (jeden se skluzavkou), slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), dětský koutek, miniklub Kyknaki pro děti od 2-12 let (v cizím jazyce, obvykle německém nebo anglickém, v hlavní sezóně od pondělí do soboty od 10:00-18:00). Venkovní sprchy. Moderně vybavené fitcentrum (zdarma), 2 tenisová hřiště (za poplatek cca 6€/hodina/rakety a míček, večerní osvětlení cca 3€/hodina), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), stolní tenis (za poplatek cca 2€/hodina), šipky (zdarma), minigolf (za poplatek cca 6€/hodina), masáže (na vyžádání, za poplatek cca 50€). Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně (obvykle 2x týdně) různé zábavné programy - krétský večírek, barbecue, magic show a další (v cizím jazyce). Večer s barbecue je s živou hudbou, koná se obvykle každou druhou středu v měsíci spolu s vystoupením krétských tanečníků, tento večer je za příplatek hrazený přímo na místě (cca 15€/osoba). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6-8€/set/den - dle sezóny).

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis):

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:45-21:15) formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci

 • Během večeří je požadováno společenské oblečení, stejně tak není povolen vstup do restaurace během snídaní a obědů v plavkách, plážovém oděvu a žabkách

 • Během obědů a večeří neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů, točeného piva, místního vína (červené, růžové a bílé)

 • V průběhu dne (od cca 10:00-23:00) v baru u bazénu neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů, točeného piva, místního vína (červené, růžové a bílé), místních destilátů (ouzo, raki, brandy, vodka, gin, rum, whiskey)

 • Filtrovanou kávu, čaj se sušenkami nebo koláčky od 15:00-16:00

 • Zmrzlinu (kopečkovou) v průběhu celého dne

 • Konzumace po 23:00 se hradí extra

Pláž

Písečná pláž s hrubším pískem, dostupná přes silnici, leží cca 220 m od hotelu. Místy jsou v písku oblázky nebo kamínky. Vstup do vody je pozvolný. Nejbližší cesta na pláž vede uličkou u hotelu Alexander Beach (zde je též sprcha a toalety).

Vzdálenosti

Pláž: cca 220 m
Centrum: cca 150 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha/Brno - Heraklion - Praha/Brno včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 2 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
Vzdálenosti
 •  K moři: 220 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie