DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Výjimečné prostředí umožňující prožít příjemnou dovolenou
2. Pěkná písečná pláž
3. Kvalita poskytovaných služeb

Poloha

Rozsáhlý hotelový komplex se nachází v prostředí obklopeném olivovými a avokádovými stromy, v zátoce Almyrou, odkud je překrásný výhled na pohoří Lefka Ori. Areál rozděluje v dolní části směrem k pláži frekventovaná silnice, kterou lze ovšem pohodlně podejít spojovacím podchodem, což je maximálně bezpečné především pro děti. Hotel se nachází blízko rybářské vesničky Georgioupolis (cca 1 km). Zde jsou možnosti zábavy i nákupů, lékárna je na centrálním náměstí, v blízkosti náměstí je též bankomat. Jako místní atrakce v letovisku slouží turistický vláček, který jezdí pravidelně během dne k sladkovodnímu jezeru Kournas (cca 9€/osoba) a do letoviska Kavros (cca 5€/osoba). V jezeře Kournas se dá koupat, lze si též pronajmout šlapadla za cca 7-8€/hodina. Dále doporučujeme navštívit město Chania, které má neopakovatelnou denní i noční atmosféru, autobusová jízdenka stojí cca 4,10€/cesta, autobus jezdí téměř každou hodinu.
Video hotelu

Vybavení a služby

Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek a TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 3€/30 minut), kopírka a fax (za poplatek), vnitřní a venkovní bary, snackbary, kavárny, vnitřní a venkovní restaurace, restaurace pro děti, taverna. Konferenční sál s moderním vybavením, business centrum, supermarket, zlatnictví, kadeřnictví, prádelna a čistírna (za poplatek), pokojová služba (07:00-23:00, za poplatek), krásná zahrada, parkoviště. Osušky na pláž zdarma (možnost každodenní výměny). Wifi v celém areálu hotelu zdarma.

Areál se skládá z hlavní budovy a přilehlých architektonicky dobře vystavěných bungalovů, které jsou rozesety v rozlehlých zahradách, které navozují, stejně tak jako ezoterická hudba, která je slyšet v hotelu i na pláži, příjemnou atmosféru a pocit soukromí a uvolnění. Celkem je zde 442 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné až dvou přistýlek).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny prostornou koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, trezorem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, možností připojení na internet (wifi zdarma), chladničkou (na vyžádání minibar, za poplatek konzumace), rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén nebo na moře. Jednolůžkové pokoje se nachází v bungalovech a mají výhled do zahrady, na bazén a okolí. Další typu ubytování - family junior suite až pro 4 osoby s výhledem do zahrady nebo na bazén, Panorama suite až pro 4 osoby s výhledem na bazén a další typu pokojů jsou jen na vyžádání. Jejich přesný popis a ceny Vám rádi sdělíme. Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

4 velké venkovní bazény, 1 vnitřní bazén (vyhřívaný jen v dubnu, květnu a říjnu), 3 dětské bazény (v nejmenším - malé skluzavky, pirátská loď a další), dětské hřiště, umělecký ateliér (malování triček, keramika...). Slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma, volejbal a plážový volejbal (zdarma), 2 tenisová hřiště (cca 10€/hodina včetně raket a míčků), kulečník (cca 2€/hra), stolní tenis (zdarma), stolní hry, herna, minifotbal. SPA centrum: sauna (cca 15€/osoba/den), fitcentrum (zdarma), tělocvična (zdarma), masáže (různé druhy za poplatek od cca 20€/20 minut - cca 50€/hodina). Hotel pořádá pro děti i dospělé obvykle v hlavní sezóně animační a společenské programy, sportovní aktivity v průběhu dne a večera (v cizím jazyce). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Stravování

Polopenze nebo za příplatek plná penze plus s nápoji - viz ceny na našem webu. Snídaně a večeře formou švédského stolu. Plná penze plus = navíc obědy (v restauraci Ariadne - bufet, 13:00-15:15) a během obědů a večeří lahve balené vody a lahve vína. U večeří je možnost se stravovat v hlavní restauraci Kronos (bufet, 18:30-21:15) nebo v řecké restauraci Ariadne (předkrmy a dezerty formou bufetu, hlavní chod s výběrem ze 3 nabídek) nebo v italské restauraci (těstoviny, pizzy, show cooking, 19:00-22:00). Pro děti TASTY CORNER (viz popis) od 11:00-17:00 hodin - není podmíněnou stravou rodičů. V hotelu je možné zajistit včasnou kontinentální snídani (05:30-07:30), stejně tak pozdní kontinentální snídani (10:00-11:00).

Kids All inclusive - Tasty corner:

  • Od 11:00 do 17:00 mohou děti ve věku 3-14 let sníst a vypít vše, co jen mohou a jak často chtějí

  • Hotel pro ně připravuje různé druhy sandwichů, hranolky, pizzy, čerstvý jogurt s medem nebo ovocem, mléko, čerstvé ovocné saláty, ovocné džusy a různé druhy zmrzlin

Pláž

Velmi pěkná široká písečná organizovaná pláž se nachází od ubytování ve standardních pokojích cca 400 m přes silnici. Vstup do moře je pozvolný, v délce cca 2 metry jsou drobné oblázky, potom je dno písečné. Na pláži je plavčík, k dispozici jsou sprchy a převlékárny. Vzdálenost pláže od hlavní budovy je cca 200 m, od plážových bungalovů jen cca 30 m.

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Chania - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie