LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

CRONWELL PLATAMON PALACE

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Hned u moře a pláže
2. Pěkné bazény
3. Široká nabídka Spa centra

Poloha

Oblíbený a zrekonstruovaný hotel se nachází v klidném prostředí. Areál sousedí s hotelem Sun Beach, leží na okraji letoviska, cca 10 minut pěšky od centra Platamonasu. Zde jsou možnosti denní i noční zábavy a nákupů. Nechybí restaurace, taverny, stánky s rychlým občerstvením, kavárny, cukrárny, pekárny a další. V hotelové zahradě je voliéra s pávy a dalšími opeřenci, jsou zde i atrakce pro děti.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, internetový koutek (zdarma, není zde připojení k tiskárně), 2 výtahy ( 1v hlavní budově a 1 venku), vnitřní bar a snackbar, piano bar, vnitřní restaurace s venkovním posezením, bar a snackbar u bazénu, bary v zahradě u moře, italská restaurace Trattoria, taverna Almira, kadeřnictví, zlatnictví, minimarket, prádelna (za poplatek), velká zahrada, parkoviště. Plážové osušky zdarma. Wifi v hotelovém areálu zdarma, stejně tak i ve většině pokojů.

Celková kapacita hotelového areálu, který tvoří hlavní budova a zahradní bungalovy typu suites, je celkem 192 pokojů (1-, 2lůžkových s možností až 2 přistýlek - rozkládací gauče pro děti).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén nebo s bočním výhledem směrem k moři. Vilky a pokoje typu suites až pro 4 osoby jsou jen na vyžádání, přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

2 venkovní bazény, jeden s dětskou částí a vodními tryskami, slunečníky a lehátka zdarma u bazénu, v zahradě a na pláži. Osušky na pláž zdarma. Dětské hřiště, stolní tenis (zdarma), basketbal a plážový volejbal (zdarma). Služby na sportovní vyžití se rezervují a platí na recepci hotelu. Spa centrum v rámci programu ultra all inclusive nabízí zdarma služby: vnitřní bazén s hydromasáží, moderně vybavené fitcentrum, hydromasážní sprchu, saunu a turecké lázně. Spa centrum bývá v provozu od cca 08:00-18:00. Masáže a další doplňkové služby - výběr na recepci Spa - se platí dle typu objednané služby. Do Spa centra mají možný přístup jen osoby starší 18 let. Hotel pořádá pro své hosty v hlavní sezóně večery s hudbou nebo Happy Hour (sleva na vybrané koktejly a nápoje). Dále hotel pořádá animační programy a sportovní aktivity - v hlavní sezóně téměř denně od cca 10:00 do 22:00 hod. (v řeckém, anglickém, německém, ruském a polském jazyce).

Miniklub pro děti - aktivity (v cizím jazyce) venku i uvnitř hotelu obvykle od 10:00-13:00 a 16:00-19:00. Vodní park a vodní atrakce 10:00 -13:00, 16:00-19:00. (děti musí být v doprovodu dospělých). Disco pro děti.

Fotbalové hřiště menších rozměrů s umělým povrchem (5x5 m) - za poplatek cca 50 €/hodina, tenis (za poplatek cca 20€/hodina).

Nabídka Spa centra (08:00-18:00): do SPA centra mají možný přístup jen osoby starší 18 let. Nabídka služeb zdarma: sauna, posilovna, vnitřní bazén, jacuzzi a turecké lázně. Nutno předem rezervovat na recepci hotelu. Více informací poskytne recepce hotelu na místě.

Stravování

Typ stravy: ultra all inclusive:

 • O přesném rozsahu all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Přesný popis a rozsah Ultra all inclusive obdrží každý klient po příjezdu do hotelu - snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (19:00-22:00). Jídla jsou formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci Herbarium. Pro děti nabídka dětských jídel u obědů a večeří z bufetu. U snídaní je filtrovaná káva, čaj a ovocné džusy. Během obědů a večeří neomezená konzumace místního vína, točeného piva, nealkoholických nápojů - s vlastní obsluhou (Self Service). 3x za týden jsou tématicky zaměřené večeře - např. každou neděli - italská kuchyně, každé úterý - mořské plody, každý pátek - řecká kuchyně.

 • Odpolední " čaj o páté" - 17:00-18:00. Nabídka v lobby baru (10:00-23:00) neomezená konzumace nealkoholických nápojů, džusů, místních alkoholických nápojů (např. víno, točené pivo, ouzo, gin, rum, whiskey, voda, lehké koktejly), snacků a zmrzliny. Bar u bazénu se skluzavkami (10:00-20:00) - neomezená konzumace nealkoholických nápojů, snacků a zmrzliny. Plážový bar (08:00 - 20:00) - neomezená konzumace nealkoholických nápojů, mírně alkoholických nápojů (točené pivo a koktejly), snacků a zmrzliny. Zmrzlina (kopečková) pro děti i dospělé osoby je k dispozici od 12:00-17:00. V době mezi hlavními jídly jsou k dispozici v jednotlivých barech snacky v podobě různých sandwichů.

 • Konzumace v a´la carte restauracích (Saloufes taverně a Plata Moon) - není součástí nabídky ultra all inclusive. Pozn.: provoz některých zařízení (např. venkovní bary, restaurace atd...) je závislý, především v období mimosezóny, na počasí. Během večeří je požadováno společenské oblečení. Není povolen vstup do restaurace během obědů v plavkách nebo plážovém oděvu. V případě zájmu o snídaňový nebo obědový balíček je třeba toto nahlásit na recepci minimálně 1 den předem.

Pláž

Hned u moře a pěkné široké písečné pláže

Vzdálenosti

Pláž: 30 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Thessaloniki - Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
 •  K moři: 0 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Klidné prostředí
 • Sportovní vyžití
 • Wi-Fi
 • Zábava na dosah
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie