DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Pěkné a čisté moře
2. Příjemný personál
3. Klidnější prostředí

Poloha

Moderně zrenovovaný hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí malého letoviska Neos Panteleimon. Letovisko tvoří několik restaurací, taverniček, obchodů se suvenýry, potravinami, ovocem a zeleninou a řada kempů, které se nacházejí podél hlavní silnice vedoucí směrem k letovisku Platamonas, cca 7 km. Zde je banka, lékárna, pošta a větší nabídka různých obchodů a restaurací. Taxi do střediska Leptokaria vyjde na cca 6–8€/jedna cesta. Autobus do Leptokarie vychází na cca 1,20€/jízdenka/jedna cesta nebo se tam lze vydat cestou podél moře. Autobusová zastávka je cca 400 m od hotelu (na křižovatce). Z letoviska je též možné dojet turistickým vláčkem na hrad Platamonas (cena cca 3€/dospělá osoba, cca 2€/děti – jezdí jen v hlavní sezóně). Během pobytu doporučujeme procházky a výlety po okolí, pro turisticky zdatnější je příjemné udělat si výšlap do vesnice Palea Panteleimon (Starý Panteleimon) s nezapomenutelnou atmosférou nebo ke křižáckému hradu z 13. století, vstupné stojí cca 2€/osoba. Další tip je návštěva hradu nad Platamonasem, otevírací doba 08:00–15:00 každý den, zkratkou cca 25 minut chůze, vstupné cca 2€. Děti do 18 let zdarma a senioři od 65 let cca 1€. V sezóně 2016 jezdil z Neos Panteleimon turistický vláček kolem hradu do městečka Platamonas, kde je pauza cca 15 minut a vrací se zpět, cena za jízdu vyšla na cca 3€ a děti cca 2€). Z hotelové verandy je možné pozorovat moc pěkné východy slunce brzy ráno z moře a večer nádherné západy za olympské pohoří.

Vybavení a služby

Recepce, vstupní hala, výtah (pouze v hlavní budově), internetový koutek (cca 2€/hodina), salónek, vnitřní bar, venkovní bar a snackbar u bazénu, vnitřní restaurace s TV s velikým projektorem a venkovním posezením, pizzerie, cukrárna, venkovní kavárna, bar na pláži, zahrada, parkoviště. Wifi v hotelu zdarma.

Celková kapacita hotelu, který tvoří hlavní budova a vedlejší blok, kde jsou bungalovy, je celkem 69 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek (event. s palandou). Pokoje v bungalovech jsou pro max. 3 osoby. Ceny pokojů pro 4 osoby v hlavní budově (Family Deluxe) najdete na našem webu. Dále hotel nabízí pokoje typu Junior Suite (až pro 4 osoby), které jsou velmi prostorné, umístěny v hlavní budově; jejich přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání).

Ubytování

Pokoje typu Double Deluxe jsou v hlavní budově. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizace, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, malá chladnička, fén, telefon, balkón nebo terasa s výhledem na letovisko, vnitrozemí, hory nebo okolí. Trezor na recepci za poplatek (cca 2€/den). Ubytování pro 1 osobu je ve dvoulůžkovém pokoji typu bungalov s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Na pláži je užívání slunečníků a lehátek podmíněno konzumací u plážového baru. Na pláži lze hrát plážový volejbal.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis):

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotel

 • Snídaně (07:30–10:00), obědy (13:00–14:30) a večeře (19:00–21:00) formou bufetu

 • Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy a džusy, cola, sprite, orange, lemon, fi ltrovaná káva a čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí bílé a červené víno, ouzo, brandy a další místní destiláty) od 11:00–22:00

 • Zmrzlinu (kopečkovou) od 11:00 do 22:00

 • Konzumace je obvykle během dne v baru u bazénu a večer ve vnitřním hotelovém baru.

 • Konzumace v baru na pláži není zahrnuta (hradí se extra)

 • Konzumace po 22:00 se hradí extra

 • V sezóně 2017 byla možnost objednat na recepci balíček místo oběda nejpozději do 19:00 hodin předešlého dne, v případě účasti na fakultativním výletu

Pláž

Pěkná písečná pláž je ve vzdálenosti cca 170 m (při vstupu do moře jsou drobné oblázky). Na pláž od hotelu vede příjemná cesta lemovaná okrasnými keři a stromy. Moře je zde čisté, vstup pozvolný. Na pláži je kabinka, toaleta a sprchy.

Doplňující informace

Vzdálenosti

Pláž: 170 m

Cena zahrnuje

letenku Praha - Thessaloniki - Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 2€/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 200 m
 •  Pláž do 300 m
Vzdálenosti
 •  K moři: 170 m
 •  K pláži: m
Obsazenost pokojů
 • 2 dospělí2 dospělí
 • 2 dospělí a 1 dítě2 dospělí a 1 dítě
 • 3 dospělí3 dospělí
 • 2 dospělí a 2 děti2 dospělí a 2 děti
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Klidné prostředí
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie