DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Kvalitní hotelové služby
2. Hned u moře a pláže
3. Chutná strava

Poloha

Velmi příjemný stylový třípodlažní hotel s ideální polohou se nachází ve velmi klidné oblasti v zeleni, uprostřed pěkně upravené zahrady a přímo u čistého moře a písečné pláže. Hotelová zahrada nabízí spoustu přírodního stínu; jsou zde i tichá zákoutí pro ty, kdo zatouží po soukromí. Letovisko Potos, nejrušnější a nejživější centrum na ostrově, je vzdáleno cca 600 m od hotelu (lze dojít po silnici nebo po pláži). Zde jsou taverny, restaurace, kavárny, bary, minimarket a stánky se suvenýry. Nedaleko, pouhé cca 3 km, leží Limenaria, největší město jihu ostrova, které nabízí vše, co by snad turistovi mohlo v Potosu scházet. Ideálně je mezi těmito centry umístěná malá pláž Pefkari s nepřebernou nabídkou vodních sportů a potápění. Kontrast s těmito rušnými středisky představuje horská vesnička Theologos, kam též doporučujeme návštěvu, cca 11 km daleko. Je jednou z nejstarších usedlostí na ostrově a nabízí možnost nahlédnutí do původního a tradičního životního stylu ostrovanů. Dalším tipem je návštěva hlavního města - autobusová zastávka městské linky je na křižovatce s hlavní silnicí, autobus jezdí několikrát denně (cena jízdenky cca 5,30€/cesta). Hotel Atrium bývá velmi brzo obsazen, zájemcům o pobyt doporučujeme včasnou rezervaci.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 1,50€/30 minut, cca 2,50€/hodina), konferenční místnost, vnitřní bar, venkovní bar a snackbar u bazénu, venkovní kavárna, taverna u pláže, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní terasa, pěkně udržovaná zahrada a parkoviště. Plážové ručníky za poplatek (cca 2€/kus při výměně). Wifi zdarma v areálu hotelu.

V hotelu, který se skládá z hlavní budovy a vedlejšího křídla, je celkem 44 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky, 2 typy pokojů pro rodiny se 4 lůžky: 2 oddělené ložnice nebo ubytování typu mezoneta, které tvoří přízemí a patro).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, minibarem, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na hory nebo moře. Ubytování pro 1 osobu je možné ve standardním pokoji s neobsazeným lůžkem. Některé pokoje mohou být propojené (rodinné - na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, lehátka u bazénu zdarma, v zahradě jsou namísto slunečníků stromy, které poskytují přirozený stín. Malý dětský koutek, stolní tenis (zdarma). Fitcentrum a sauna (zdarma). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře - bufet. U večeří jsou požadovány u mužů dlouhé kalhoty a uzavřené boty.

Pláž

Písečná pláž místy s drobnými kamínky nebo oblázky, které jsou i při vstupu do moře, je hned před hotelem. Zdejší pláž bývá pravidelně oceňována modrou vlajkou EU.

Vzdálenosti

Pláž: přímo u hotelu
Centrum: cca 600 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha/Brno - Kavala - Praha/Brno včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 0 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Klidné prostředí
  • Lokalita vhodná pro potápění
  • Maximální soukromí
  • Sportovní vyžití
  • Wi-Fi
  • Zábava na dosah
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie