LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

ESPERIDES

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Hotelový komplex se nachází v klidné oblasti Glikadi uprostřed krásné zahrady obklopené piniovými lesy a olivovníky a vytváří tak typickou středomořskou atmosféru. Pozornost příjemného areálu blízko pobřeží si zaslouží nejen poklidná zátoka, ale i bohatá flóra. Jedná se o devět budov, které dohromady tvoří elegantní, tradičně laděný hotel Esperides. Nachází se 4 km od města Thassos a 5 km od přístavního letoviska Skala Rachoni. Dopručejme pronájem auta a návštěvu hlavního města. Velmi klidné prostředí vhodné pro relaxaci.

Vybavení a služby

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, kavárna, TV místnost. Areál leží v rozlehlé zahradě, k dispozici je bazén s barem, dětské hřiště, parkoviště. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici u bazénu i na soukromé pláži zdarma. Dále se v hotelu nachází úschovna zavazadel, prádelna s čistírnou, půjčovna kol a aut, na vyžádání pak služby kadeřníka či maséra. Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách zdarma. Hotel není vybaven výtahem, proto je pobyt pro vozíčkáře spíše nevhodný. Neopominutelná je i možnost nabídek pro svatebčany.

Ubytování

Osm 2-3 poschoďových ubytovacích jednotek nabízí celkem 50 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, telefonem, minibarem, ledničkou, fénem, klimatizací, sejfem a balkonem. Pokoje mají výhled na moře nebo do zahrady.

Sport a zábava

Klienti mohou využívat bazénu, k dispozici je také fitness studio, sauna nebo stolní tenis. Možnost vodních sportů na pláži.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze. Zahrnuty jsou také vegetariánské varianty.

Pláž

Menší soukromá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 40 m přes silnici. Od komunikace ji dělí pásmo zeleně, převážně borovice a olivovníky. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky.

Vzdálenosti

Pláž: cca 40 m
Hlavní město Thassos (Limenas): cca 4 km
Nejbližší supermarket: cca 4 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha/Brno - Kavala - Praha/Brno včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 40 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Klidné prostředí
  • Sportovní vyžití
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Novinka
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie