DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Dvě malé přízemní vily postavené tradiční metodou se nacházejí v pěkné zahradě plné exotických rostlin. Vzdáleny jsou asi 70 m od místní komunikace, která vede do přístavu a k pláži. Obchody a pekárna jsou vzdáleny asi pět minut chůze.

Ubytování

Malé půvabné luxusní vily jsou postaveny z tradičních přírodních materiálů, dřeva a kamene. Každá z vil má dvě dvoulůžkové ložnice, jednu s manželským lůžkem, druhou se dvěma samostatnými lůžky, a obývací část s plně vybavenou kuchyní (včetně standardního vařiče, velké ledničky a základního nádobí). V obývací části je otevřený krb, TV, DVD přehrávač a rozkládací gauč, který lze využít jako další lůžko. Vily jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a fénem. K dalšímu vybavení vily patří klimatizace, sejf, pračka, žehlící prkno, žehlička. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Prostorné terasy jsou situovány k místní komunikaci, která je oddělena od vil dobře udržovanou zahradou. Posezení je možné i na terase v zadní části vily, kde se rovněž nachází gril. Přes cestu je bazén vily Kypriannos, který je možné využívat.

Vzdálenosti

od pláže: cca 450 m.
od centra: cca 150 m.
od letiště: cca 18 km.

Doplňující informace

Dovolená s Viamare (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce Viamare

Uvedená cena na osobu (Osoba na pevném lůžku) platí při obsazenosti vily minimálně 4 osobami.

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Vzdálenosti
  •  K moři: 450 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie