LAST MINUTE LÉTO 2021 - SLEVY AŽ 66 %    |    PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID-19

Recenze - ANTUAN - MATINA

Zobrazit ubytování
9,4
30 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,3
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Pohodová ,přátelská atmosféra,dokonalá relaxace

Po nervozitě a nejistotě před odjezdem nás čekal jiný svět,uvolněný a radostný a všechno napětí bylo pryč.Místní lidé jsou velmi přátelští a všude vládne pohoda. Počasí bylo celých 14 dnů perfektní,kromě dvou dnů s nepatrnými obláčky a ...

Celkový dojem

Po nervozitě a nejistotě před odjezdem nás čekal jiný svět,uvolněný a radostný a všechno napětí bylo pryč.Místní lidé jsou velmi přátelští a všude vládne pohoda. Počasí bylo celých 14 dnů perfektní,kromě dvou dnů s nepatrnými obláčky a půlhodinovou večerní sprškou bylo velmi teplo,jasno a neuvěřitelně teplá voda v klidném moři.

Poloha

Penzion je jen pár kroků od moře,což jsme plně využívali hned od východu slunce.Je obklopen krásnou,udržovanou zahradou plnou květin a ovocných stromů.Pláž je částečně písčitá,nebo s drobnými kaménky ,vstup do moře je možný i bez bot do vody, i když s nimi je to tedy alespoň pro mne lepší.Moře je velmi klidné,teplé /25-30°/

Ubytování

V tomto penzionu jsme byli již počtvrté,tak víme,že ve studiu je všechno,co potřebujeme. Dostatečné vybavení kuchyně nádobím i příbory,varná konvice,el.vařič,lednice.Úklid byl denně a perfektní,skoro denně nám měnily ručníky a několikrát povlečení.Paní domácí a obzvláště její muž /umí anglicky i německy/jsou velmi milí a přátelští,několikrát nám donesli fíky nebo papriky ze zahrádky.

Stravování

Pobyt jsme měli bez stravy,ale vše na snídani včetně pečiva i ovoce se dá koupit v místním malém supermarketu.Na večeře jsme chodili střídavě do tří taveren, nejčastěji do taverny Maria,kde výborně vaří maminka a velmi příjemní a přátelští syn a dcera obsluhují. Až v druhém týdnu jsme objevili tavernu na konci pláže před naším penzionem,kde je také výborná řecká kuchyně a příjemní lidé.

Další služby

Delegátka Petra nám sdělila všechny potřebné informace týkající se pobytu,výletů,odjezdu a pod. a byla nám k dispozici po celou dobu pobytu. Nevyužili jsme nabídky výletů ani půjčení auta,pouze jsme tentokrát relaxovali u moře a ve vodě.

Zdeňka Líbalová
30.09.2020
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená v krásné zahradě Antuan - Matina

Ubytování v Antuan - Matina bylo skvělé. D Naprostá spokojenost.

Celkový dojem

Ubytování v Antuan - Matina bylo skvělé. D Naprostá spokojenost.

Poloha

Stegna je krásná, klidná vesnička, vhodná pro ty, kteří mají rádi dovolenou spíše v tichém místě, stranou hlučných diskoték či davů lidí. Její poloha je vhodná pro výlety po celém ostrově.

Ubytování

Dům je obklopen krásnou zahradou s květinami a ovocnými stromy, o kterou se starají dva milí starší lidé. Je v tichém, malebném místě, ale jen kousek od pláže. Z balkonu je vidět na moře, které je i za ticha slyšet.

Stravování

V okolí je v docházkové vzdálenosti řada taveren, kde si člověk může vybrat dle své chuti a preference.

Další služby

Služby paní delegátky byly super. Velmi příjemná, komunikativní. Pomohla, když jsme měli problém s autem. Z autopůjčovny nám velmi rychle vyměnili baterii, která bohužel na cestě "klekla". Výlet na ostrov Chalki byl úžasný.

Ladislav
08.09.2020
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 7
OKOLÍ 10
STRAVA 8
prázdný ostrov

klidná dovolená, jiné Řecko

Celkový dojem

klidná dovolená, jiné Řecko

Poloha

klidné ospalé středisko, přesně to, co jsme chtěli

Ubytování

Příjemné, jednoduché ubytování blízko pláže, milí a velmi přátelští majitelé

Stravování

Stravování vlastní. Ceny a kvalita stravy v tavernách na obvyklé úrovni řeckých ostrovů (doporučená taverna Haravgi nás spíše zklamala), vynikala jen Taverna Maria, vzdálená asi 5 km (u odbočky na pláž Tsambika). Poměrem ceny a kvality z nejlepších taveren za posledních 20 cest do Řecka.

Další služby

Delegátka OK a příjemná, jen jsme nic nepotřebovali řešit ani pomoci - jsme zvyklí se o sebe postarat sami. Majitelé ubytování vřdy ochotni pomici v rámci svých možností

Petr B.
10.08.2020
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Krásná dovolená

Pláže poloprázdné, klid a pohoda. Ubytování - domek v krásné zahradě, majitelé velice příjemní.

Celkový dojem

Pláže poloprázdné, klid a pohoda. Ubytování - domek v krásné zahradě, majitelé velice příjemní.

Helena Vorlíčková
21.07.2020