Recenze - ANTUAN - MATINA

Zobrazit ubytování
9,4
20 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9,4
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
perfektní odpočinková dovolená

krásné ubytování ,skvělá nabídka výletů-bezvadně zorganizovaných.Milá,ochotná a ve všem nápomocná paní delegátka Petra Cimermanová.

Celkový dojem

krásné ubytování ,skvělá nabídka výletů-bezvadně zorganizovaných.Milá,ochotná a ve všem nápomocná paní delegátka Petra Cimermanová.

Stravování

bez stravování

Hrbková Jiřina
08.10.2018
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Pěkná dovolená.

Dovolená klidná, téměř vše proběhlo bez problémů.

Celkový dojem

Dovolená klidná, téměř vše proběhlo bez problémů.

Ubytování

Ubytování na klidném místě v hezké zahradě. Dobře vybavené studio, pravidelný úklid. Mám výhrady ke stavu lednice, zabudované do kuchyňské linky: byla zapnutá 24 hodin a tak neustále vrčela, hřála a rozehřívala celý dřez. V teplých nocích to bylo dost nepříjemné, teplo i hluk z lednice narušovaly spánek.

Další služby

Delegátka byla velmi milá, ochotná, se smyslem pro humor. Vždy dodržela to, co slíbila.Výlet autobusem byl zajímavý. Trochu mě zaskočilo, že autobus zajížděl do mnoha malých letovisek, aby vyzvedl klienty. Cesta se tím dost prodloužila - v autobuse byli většinou starší lidé, někteří po operaci a s potížemi. Delší sezení jim dělalo problémy. Bylo by možné o delší cestě informovat klienty dopředu?

Hana
29.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pěkná dovolená

Krásná dovolená a nádherné místo,které se nám velice líbí a kam se moc rádi vracíme.Bohužel v letošním roce narušené klienty CK Viamare,kteří každý den do noci hráli hlasitě kostky a okolí obtěžovali neustálým kouřením cigaret.Svoji ...

Celkový dojem

Krásná dovolená a nádherné místo,které se nám velice líbí a kam se moc rádi vracíme.Bohužel v letošním roce narušené klienty CK Viamare,kteří každý den do noci hráli hlasitě kostky a okolí obtěžovali neustálým kouřením cigaret.Svoji dovolenou si přijeli užít bez ohledu na ostatní spolubydlící.

Další služby

Delegátka Petra byla jako vždy fantastická.

Jirka
24.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Pohoda a klid

Stegna do puntíku splňuje, co CK slibuje - malá přímořská vesnička, kde najdete naprostý klid a pohodu. Když jsme cestou do hlavního města projížděli okolními letovisky, kde je jen hotel vedle hotelu a hlava na hlavě, tetelili jsme se ...

Celkový dojem

Stegna do puntíku splňuje, co CK slibuje - malá přímořská vesnička, kde najdete naprostý klid a pohodu. Když jsme cestou do hlavního města projížděli okolními letovisky, kde je jen hotel vedle hotelu a hlava na hlavě, tetelili jsme se blahem, jak dobře jsme si to vybrali... Stegna není umělý "shluk" budov u moře, stále je tu patrný běžný život místních obyvatel. Moře průzračné a teplé, na výběr dvě pláže, kde si kdykoli najdete volné místo. Večer se pak k posezení nabízí řada taveren, přičemž ani jedna nás nezklamala (zvláště doporučujeme tavernu Maria). Samotná studia jsou umístěna v klidné části Stegny, stranou od rušnější hlavní ulice. Sympatičtí a milí majitelé před nimi udržují krásnou zahradu, která vzhledem k okolnímu suchému prostředí působí jako dokonale zelená oáza. Pokoje jsou vybaveny skromně, ale účelně - nic potřebného nechybí. Pobyt si lze snadno okořenit výletem za památkami, a to jak místní autobusovou linkou do hlavního města, tak lodí do Lindosu. Se vším ochotně poradí příjemná paní delegátka. Odjížděli jsme absolutně spokojení.

Jan Tomášek
28.08.2018