LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - APOLLO BEACH

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,9
3 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
9,7
OKOLÍ
10
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená.

Byli jsme velimi spokojeni po všech stránkách.Ubytování,stravování,hotel,okolí hotelu,vše výborné.Chtěli bychom vyzdvihnout služby skvělé paní průvodkyně.Dobrý průvodce,to není v dnešní době něco samozřejmého.

Celkový dojem

Byli jsme velimi spokojeni po všech stránkách.Ubytování,stravování,hotel,okolí hotelu,vše výborné.Chtěli bychom vyzdvihnout služby skvělé paní průvodkyně.Dobrý průvodce,to není v dnešní době něco samozřejmého.

Poloha

9

Ubytování

10

Stravování

10

Další služby

10

Stehlíková Lucie
07.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Báječná a pohodová dovolená se spoustou skvělých zážitků a nových poznání.

Řecký ostrov Rhodos je nádherné místo ke strávení nejen odpočinkové, ale i poznávací dovolené. Městečko Faliraki, bylo naší první volbou a chybu jsme určitě neudělali.Hotel je skvěle umístěn, cca 7 minut od centra městečka a přitom v ...

Celkový dojem

Řecký ostrov Rhodos je nádherné místo ke strávení nejen odpočinkové, ale i poznávací dovolené. Městečko Faliraki, bylo naší první volbou a chybu jsme určitě neudělali.Hotel je skvěle umístěn, cca 7 minut od centra městečka a přitom v klidném prostředí. V centru možnost zábavy, příjemného posezení v místních tavernách i nákupu suvenýrů.Travnatá pláž přímo u hotelu, s dostatečným množstvím lehátek+slunečníků zdarma! Moře po celý den klidné a hlavně čisté. Vstup pozvolný, po hrubším písku. Personál hotelu vždy ochotný a usměvavý. Pečlivý úklid pokojů každý den. Nabídka jídel dostatečná a obměňovaná. Výběr nejen ze středoevropské, ale hlavně z řecké kuchyně. Téměř denně možnost pochutnat si i na mořských plodech. Skvělé zákusky!Nelze nezmínit i perfektní služby delegátky CK TRAVEL FAMILY - p.Petry Cimermanové. Velmi profesionální a vstřícné jednání. Díky její výborné znalosti místního prostředí, jsme absolvovali úžasné a pohodové výlety. Za nás opravdu vydařená dovolená. Na Rhodos se určitě, a moc rádi, opět vrátíme :-)

Bergmannovi
05.08.2023
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Klidný hotel

Krásný a klidný hotel s milým a ochotným personálem. Vynikající kuchyně, výběr z mnoha jídel byť studený bufet trošku jednotvárný (téměř vždy stejný druh salámu a sýru), ale člověk si vždy vybere. Mnoho čerstvého ovoce, zeleniny, křupavého ...

Celkový dojem

Krásný a klidný hotel s milým a ochotným personálem. Vynikající kuchyně, výběr z mnoha jídel byť studený bufet trošku jednotvárný (téměř vždy stejný druh salámu a sýru), ale člověk si vždy vybere. Mnoho čerstvého ovoce, zeleniny, křupavého pečiva a úžasných zákusky (6-10 druhů). Kávu Vám nalijí přímo u stolu a vždy ochotně doplní. Pláž písková s pozvolným klesáním, sprchy na začátku pláže. Během dovolené 20-27.7.23 foukal vítr převážně z pevniny na moře a někdy odpoledne byly větší vlny, ale pro šnorchlování ideální (mnoho života pod hladinou). Pokoje hezky vyvavené, lednička někdy trošku hlučnější (dala si domluvit), varná konvice, šálky, káva a čaj k dispozici, úklid rychlý a precizní. Klimatizace je centrální a ovládání hledejte u karty elektřiny. Pokoje odhlučněné o sousedech jsme vůbec nevěděli - mimo těch, co při odchod či příchodu bouchají dveřmi. Vstup do pokoje je na kartu. Balkónové dveře mají ještě z venku druhé plné dveře, což oceníte když je vedro a nechcete používat moc klimatizaci. U recepce k dispozici pro osvěžení po celý den zásobník vody, ledu a pomeranče nebo citrónu. O požárech které tehdy na ostrově byly jsme téměř nevěděli. Služby delegátky Petry skvělé, zařídí ihned vše potřebné - moc děkujeme.

Roman
30.07.2023