LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - APOLLONIO

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,6
9 hodnocení
9,1
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
8,8
OKOLÍ
7,8
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Krásná dovolená na Rhodosu

Nadšení. První velký aparmán, vše v ceně apartmánu. Klidný majitel.

Celkový dojem

Nadšení. První velký aparmán, vše v ceně apartmánu. Klidný majitel.

Poloha

Pláž je od ubytování vzdáleno do 100 m, cca max 3 min chůze. Pláž která je tzv. přímo u apartmánu je trošičku kamenitá (ale nepořebujete boty do vody), o pár metrů dále doleva/doprava je písečná. Pláž ve Faliraki je vělká, teplé moře. Apartmá je umístěn do 200 m od centra, ale zároveň nás nikdy hluk neobtěžoval, nerušil.

Ubytování

Do Řecka jezdím už léta. Poprvé jsem měla opravdu "obrovský" apartmán, jen pro 2 osoby :-). Hl. místnost obsahovala velké manž.lůžko + noční stolky. Navíc v obytné části byl ještě nový gauč. Stolek se zrcadlem. Stůl s 2 židlemi (stůl + 2 židle i venku na menší terásce) plynule navázal na menší, ale novou kuchyň (s 1 plotýnkou, rychl.konvicí, základním vybavením - i ostrým nožem. Chybělu už jen dřevěné prkénko). Přes chodbu do tvaru L se dojde k samostatnému WC a koupelně. V koupelně klasický sprchový kout (žádný igelit), sprcha s 2 hlavicemi. Umyvadlo. Za mně velmi prostorná koupelna. Možná jen chybělo více poliček na kosmetiku :-).Vše čisté, bez písku, denně udržované. Vybavené i 2 vestavnými skříněmi. Za mně velmi velkorysí prostor. Celý prostor osvětlen větším množstvím světel.V ceně apartmánu byla klimatizace, sejf.

Stravování

V okoli je spousta restaurací, naproti ubytování dokonce skvělá zmrzka.

Další služby

S delegátkou Petrou jsem byla velmi spokojená. Poskytla cenné rady, ale nevnucovala se. Vždy ochotně vše vysvětlila a pokud neumíte např. anglicky vše za Vás vyřídí. Ve Faliraki je možnost zapůjčení auta, možnost výletů z místního přístavu, spousta vyžití na pláži.

Pavla H.
02.08.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Apollonio

Ubytování i okolí vynikající. Nespočet restaurací i taveren, kde si každý přijde na své.Mohu jen doporučit.

Celkový dojem

Ubytování i okolí vynikající. Nespočet restaurací i taveren, kde si každý přijde na své.Mohu jen doporučit.

Poloha

Blízko k moři i do centra, kde je dostatek taveren a občerstvení.

Ubytování

Pěkné a čisté studio.

Stravování

Dostatek taveren a restaurací s bohatým výběrem jídla i nápojů.

Další služby

Uklid každý den. Pravidelná výměna ručníků a lůžkovin.

Radomír
27.07.2020
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Faliraki _Apollonio 6.9.-17-9.2019

Můj celkový dojem naprostá spokojenost až na uvítání pana majitele , kde ihned po příjezdu čas 24,00 hod. nás čekal i se synem a aniž by nás napřed ubytoval, tak nás ihned inkasoval 5,50 EUR (jejich poplatek za pobyt).Bylo tma nebylo vidět ...

Celkový dojem

Můj celkový dojem naprostá spokojenost až na uvítání pana majitele , kde ihned po příjezdu čas 24,00 hod. nás čekal i se synem a aniž by nás napřed ubytoval, tak nás ihned inkasoval 5,50 EUR (jejich poplatek za pobyt).Bylo tma nebylo vidět a my všichni jsme hledali drobné na zaplacení.Byli opravdu dost nepříjemní, což jsme také sdělili naši delegátce Petře.Ještě se nám to nestalo a to jezdíme každým rokem do Řecka.Vždy až jsme byli ubytování , tak se vybíral poplatek. Nabyli jsme dojem, že kdybychom těch 5,50 EUR hned na místě nezaplatili, tak nás snad ani nepustí se ubytovat . To nám zkazilo první dojem ihned po příjezdu, ale jinak celková spokojenost .Doporučuji.

Poloha

Kousek k moři a do městečka, kde je všeho dostatek,obchody,obchůdky,taverny a zábava .Pláž písčitá,moře teplé a krásné.

Ubytování

Naprostá spokojenost.Pokoj velký,prostorný,čistý , taktéž i balkon. Kuchyňka skromně, ale dostatečně vybavená.Voda pitná.

Stravování

vlastní

Další služby

WIFI na pokoji,televize, ale tu snad ani na dovolené není třeba .Úklid každý den .

Narcisa Hoferová
25.09.2019
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Vše v pořádku

Velice dobrý

Celkový dojem

Velice dobrý

Dostal Jaroslav
10.07.2019