Recenze - EL VITA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,8
21 hodnocení
8,7
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
8,6
OKOLÍ
8,7
STRAVA
7,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 6
STRAVA 7
příjemná dovolená

hezké, čisté ubytování s prostorným balkonem s výhledem do zahrady. Pláž hned pod restaurací, čistá, dlouhá, u břehu s oblázkya přesně prosti hotelu velké kameny ve vodě. Ale stačí popojít pár metrů a vstup je jen s oblázky.Vybavení ...

Celkový dojem

hezké, čisté ubytování s prostorným balkonem s výhledem do zahrady. Pláž hned pod restaurací, čistá, dlouhá, u břehu s oblázkya přesně prosti hotelu velké kameny ve vodě. Ale stačí popojít pár metrů a vstup je jen s oblázky.Vybavení kuchyňky je jednoduché, ale stačí. Jen není vybavena jarem, houbičkou, utěrkou atd. Nutno vše dovést.

Poloha

v okolí hotelu několik taveren, kde moc dobře vaří řecká jídla, několik obchodů pro turisty. Jinak vše potřebné k dostání v 2 km vzdáleném Lardosu. Moře hned u hotelu. Pláž čistá, s oblázky, dlouhá na procházky. Možnost lehátek pod tamaryšky.

Stravování

snídaně v hotelu dobré, ale stále se opakující dvě varianty vajec a uzenin. Celkem dobrá káva z automatu.Taverny mají výběr z řeckých jídel, většinou velmi dobré.

Další služby

služby delegátky v pohodě

Dagmar Snopková
20.09.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Po třetí na stejné místo a opět veliká spokojenost

Celkově opět velká spokojenost, přesně dovolená, která nám vyhovuje.

Celkový dojem

Celkově opět velká spokojenost, přesně dovolená, která nám vyhovuje.

Poloha

Přímo u hotelu je vstup do vody přes větší balvany, ale skutečně o pár metrů dál je to naprosto v pohodě

Ubytování

Čisto, perfektní personál, bazén s lehátky kousek od moře, klientela ze severských zemí ,pár čechů ....příjemná plážová restaurace, maličko již zastaralejší nábytek, takže kdo je zvyklý na luxusně vybavené hotely, tak asi nebude spokojen , nám to nevadilo.

Stravování

Stravování jsme řešili sami, snídaně vůbec nebyly problém, na pokoji je varná konvice , toustovač a vařič, takže jsme nakoupili v místních marketech a byli jsme soběstační,pečivo jsme kupovali denně čerstvé v hotelovém marketu, zbytek jsme většinou řešili obědy nebo večeře v tavernách .Ideální dojít do Lardosu, tam se najíte za relativně pár korun a je to příjemná podvečerní procházka , jinak my jsme si většinou dali nějaké dobré řecké jídlo ve vnitrozemí.

Další služby

Tradičně dobré ubytování přímo u moře, jediné co se dá hotelu vytknout je, že je slyšet vše z ostatních pokojů, ale díky zkušenosti jsem si vzala špunty do uší a tak jsem měla klidné noci...Personál hotelu je velice vlídný a ochotný. Opět velká spokojenost s delegátkou Petrou,vše co jsme potřebovali zařídila, pomohla, poradila, myslím, že úspěch dovolené na Rodosu s Viamare je díky ní vždy zaručen. Tentokrát jsme si půjčili auto na 5 dní a procestovali ostrov křížem krážem, na doporučení Petry jsme zajeli do místních vesniček a jejich vesnických taveren, koupali se na opuštěných plážích dole na jihu ostrova a určitě jsme si užili ostrov na 100%.

Brandejsová Jarka
18.09.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Rhodos EL VITA

Velmi dobrý.

Celkový dojem

Velmi dobrý.

Poloha

Hotel, restaurace i hotel vše bylo v pořádku.

Ubytování

Velmi dobré.

Stravování

Stravovaly jsme se samy výborné.

Další služby

Pouze připomínka k lehátkům na pláži jejich cena 7 EUR se mi zdá dost drahá. Některá dokonce neodpovídala té ceně vůbec.

Věnceslava Pokorná
10.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Příjemná dovolená

Po předchozí velmi dobré zkušenosti jsme se do hotelu vrátili i letos. Areál hotelu plný udržované zeleně, čistota výborná, personál příjemný a vstřícný. Výměna povlečení a ručníků každý druhý den. Služby a přístup delegátky, paní ...

Celkový dojem

Po předchozí velmi dobré zkušenosti jsme se do hotelu vrátili i letos. Areál hotelu plný udržované zeleně, čistota výborná, personál příjemný a vstřícný. Výměna povlečení a ručníků každý druhý den. Služby a přístup delegátky, paní Cimrmanové perfektní! Zapůjčeným autem jsme navštívili krásné pláže Aligati, Tsampika, Charaki. Výlet lodí na ostrůvek Chalki z nabídky CK, trochu kazil projev paní delgátky Evy. Tendenční místy lživý výklad. Rozhodně nedoporučuji jídlo v taverně nabízené paní delegátkou. Grilovaná rybka dobrá, ale salát zvící půl neochuceného rajčete a 3cm okurky (olej ze stojánků na všech stolech poschovávaný) zcela neodpovídá řecké pohostinosti v ostatních tavernách. Jinak nádherný ostrůvek - vřele doporučuji.

Poloha

Areál hotelu (4 budovy) s udržovanou zelení, bazén i brouzdaliště čisté odpovídající velikosti. Pláž před hotelem oblázkovo písčitá, moře s kamenito skalnatým dnem není moc vhodné pro děti, boty do vody téměř nutnost. Pro lepší koupáni lze na celé dlouhé pláži najít lepší místa, není problé si zajet na jiné pláže na ostrově.

Ubytování

Ubytování výborné, čistota a výměna povlečení bezvadná, personál bezvadný.

Stravování

Měli jsme zakoupené pouze snídaně - klasický bufet, vše čerstvé.Jídla v tavernách různé kvality (jako v našich hospodách). My jsme si oblíbili místní tavernu Periklis (80m od hotelu), super taverna Roulas je v blízkém Lardosu (busem 2,5 km). Na pláži Aligati prostřední taverna skvělé jídlo a obsluha (Filip) je rodák z Krnova, takže i trocha češtiny...

Další služby

Služby paní delegátky Cimermanové na jedničku, zakoupili jsme si zájez, půjčili auto, vše fungovalo. Schůzky s paní delgátkou probíhaly příjemně neformálně, s veškerými informacemi a potřebnými materiály.

Jirka
06.08.2018
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 7
Bezchybná dovolená

Chtěli bychom poděkovat za hezkou dovolenou, vybraná destinace nám opravdu vyhovuje a proto jsme se tam letos vratili již po čtvrté. Velkou zásluhu na naší spokojenosti má delegátka vaší cestovní kanceláře Petra Cimermanová. Jí bychom ...

Celkový dojem

Chtěli bychom poděkovat za hezkou dovolenou, vybraná destinace nám opravdu vyhovuje a proto jsme se tam letos vratili již po čtvrté. Velkou zásluhu na naší spokojenosti má delegátka vaší cestovní kanceláře Petra Cimermanová. Jí bychom chtěli vaším prostřednictvím ještě jednou poděkovat a pokud nám zdraví dovolí, rádi si tento červnový pobyt zase zopakujeme a budeme se těšit na její společnost.

Poloha

V blízkosti jsou supermarkety, taverny, stanice autobusu, pláž je hezká, ale vzhledem v velmi kamenitému vstupu do vody není vhodná pro malé děti

Ubytování

S ubytováním jsme spokojeni,jen vybavení kuchyňky je hodně jednoduché,ale vzhledem k tomu, že na dovolené nevaříme,je nám to jedno. V opačném případě by to byl asi trochu problém.

Stravování

Stravování v tavernách vyhovující

Další služby

Služba delegátky byla perfektní a proto jsme se rozhodli napsat toto hodnocení.

marta doubková
02.08.2018