LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - GEORGE’S APARTMENTS

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,2
32 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,1
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Velká spokojenost !!!

Podle našeho názoru velká spokojenost,ubytování pěkné a plně dostačující. My se na ubytování chodíme jen vyspat !!! Jinak jsme stále venku, kde si užíváme slunce,moře,tepla,přírody !!!!

Celkový dojem

Podle našeho názoru velká spokojenost,ubytování pěkné a plně dostačující. My se na ubytování chodíme jen vyspat !!! Jinak jsme stále venku, kde si užíváme slunce,moře,tepla,přírody !!!!

Poloha

Malé,ale pěkné letovisko,

Stravování

dost příležitostí se dobře najíst a napít ,

Tomáš Holec
02.10.2023
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
Služby delegátky

Zájezd (ubytování, okolí, moře) splnil vše, co jsme očekávali. Ubytování jako nové, úklid milý a nevtíravý. Bohužel třetí den po příletu manželka onemocněla a potřebovali jsme lékaře. V tom nám naprosto špičkově pomohla delegátka CK, která ...

Celkový dojem

Zájezd (ubytování, okolí, moře) splnil vše, co jsme očekávali. Ubytování jako nové, úklid milý a nevtíravý. Bohužel třetí den po příletu manželka onemocněla a potřebovali jsme lékaře. V tom nám naprosto špičkově pomohla delegátka CK, která se o vše postarala, sehnala lékaře, který přijel, diagnostikoval nemoc a odeslal nás do nemocnice. Opět delegátka sehnala taxi, domluvila cenu, poradila kam jít atd. Po vyšetření opět sehnala taxi před nemocnici. Několikrát nás volala a ptala se na stav atd. Museli jsme bohužel druhý den odletět zpět do ČR i tehdy nám pomohla, obratem nám vytiskla a přinesla letenky atd. a opět zařídila odvoz na letiště. Musím říci, že jsem se ještě nikdy nesetkal s tak vstřícným, aktivním a fundovaným přístupem delegáta. Bez ní bychom měli solidní problémy.

Jiří Knotek
28.09.2023
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
Celkově spokojenost

Víceméně pozitivní dojem s dovolené

Celkový dojem

Víceméně pozitivní dojem s dovolené

Poloha

Okolí bylo dobré , celkem klidná lokalita , i když jsem tam byla už po té nejexponovanější době . Část pláže osázená slunečníky , ale na štěstí tam byl i volný prostor bez slunečníků . Slunečník s dvěma lehátky za 10E /den .

Ubytování

Ubytování dobré , hlavně bych ráda vypíchla čistotu , každý den úklid . Pokoj má trochu stísněný prostor pro 2 osoby . Pěkná prostorná a čistá koupelna , kuchyňský kout asi dostačující pro základní potřeby , možná bych doporučila dovybavit smetáčkem a lopatkou pro případ zanesení písku z pláže . K čemu musím být ale kritická je stav lednice a její zavírání . Musíte při zavírání silou prasknout do dvířek , jinak se nepovede lednici zavřít , dvířka kladou odpor při zavírání . Za tu lednici musím bohužel sundat nějaké body. Jinak se případně doplácí klimatizace , což se dovíte až na místě a docela to zasáhne do rozpočtu, 42E na týden . V minulosti jsem mívala klimatizaci v ceně zájezdu , tak mě to docela překvapilo . Balkón pěkný , prostorný , ale výhled na solární panely protějšího studiového domu .

Stravování

Nevyužívala restaurační služby , stravování jsem řešila individuálně

Další služby

Paní delegátka Petra se zdála být sympatická, vstřícná , ale její služby jsem moc nevyužívala .

Renáta Winterová
12.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodová dovolená

Krásná dlouhá pláž se spoustou taveren, bez hotelů a zástupů rekreantů.

Celkový dojem

Krásná dlouhá pláž se spoustou taveren, bez hotelů a zástupů rekreantů.

Poloha

Apartmány jsou v klidnější části zátoky, hned vedle dvou taveren. Ty jsou večer krásně osvětlené. Na pláž se slunečníky je to postranním východem kousíček.

Ubytování

Pokoje sice nejsou velké, ale pro dva lidi úplně stačí. Všechno čisté a funkční. Paní majitelka velmi přívětivá, sama velmi pečlivě denně uklízí.

Stravování

Velký výběr v okolních tavernách. Pro náročnější je hned vedle známá rybí restaurace.

Jan
22.08.2023
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 7
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Velká spokojenost, skvělá dovolená.

Na Rhodu jsme byli poprvé, ale zkušenosti s řeckými ostrovy máme velké. Vesnička Stegna naprosto vyhovovala našim požadavkům. Hledali jsme klidné místo bez velkých resortů, s minimem turistů. Ubytování bylo skvělé, jednoduché, ale čisté. ...

Celkový dojem

Na Rhodu jsme byli poprvé, ale zkušenosti s řeckými ostrovy máme velké. Vesnička Stegna naprosto vyhovovala našim požadavkům. Hledali jsme klidné místo bez velkých resortů, s minimem turistů. Ubytování bylo skvělé, jednoduché, ale čisté. Denně úklid, uklízečka milá a vstřícná. Za poplatek klimatizace. Moře bylo vzdálené 50 metrů. Na pláži málo lidí, ještě v půl desáté dopoledne jsme byli na pláži i v moři sami. Moře čisté a teplé. Využili jsme nabídky výletu do hlavního města s průvodkyní Dianou. Ta byla úžasná, bylo znát nadšení a radost, užili jsme si to.Na 3 dni jsme měli půjčené auto, zprostředkovala delegátka Petra, která na úvodní schůzce upozornila na zajímavá místa. Vše klaplo, projeli jsme celý ostrov. V bezprostřední blízkosti byly dvě taverny. Gorgona a Katarina. Spravedlivě jsme je střídali přes den k zahnání žízně a večer na večeře. Vynikající kuchyně, perfektní obsluha. Snídaně jsme si zajišťovali sami, využívali jsme nákupu v obchůdku vzdáleném asi 70m.

Poloha

Naprosto vyhovovalo našim požadavkům.

Ubytování

Ubytování čisté, obyčejné, ale byli jsme spokojeni.

Stravování

Obě taverny v bezprostředním okolí bezchybné.Blízký obchod poskytoval vše, co jsme potřebovali ke snídani.Obědy jsme řešili návštěvou taveren při výletech autem, měli jsme štěstí, vše výborné.

Další služby

Vše v pořádku.

Hofmannovi
14.08.2023