Recenze - LOUTANIS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9
3 hodnocení
8,7
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9
OKOLÍ
9
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Spokojenost s výběrem

Byli jsme mile překvapeni a spokojeni .se všemi službami CK - perfektní paní delegátka, servis od příletu po odlet i službami hotelu ve kterém jsme byli poprvé. Strava all inclusive pestrá, dostatek jídla až do konce vymezené doby, ...

Celkový dojem

Byli jsme mile překvapeni a spokojeni .se všemi službami CK - perfektní paní delegátka, servis od příletu po odlet i službami hotelu ve kterém jsme byli poprvé. Strava all inclusive pestrá, dostatek jídla až do konce vymezené doby, příjemný personál, denní výměna ručníků event. prostěradel.

Milan Neustupný
28.09.2021
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Řecko - má láska.

Báječný.Ubytování a stravování - odpovídaly ceně zájezdu.Organizované výlety jsme nevyužili - cestovali jsme sami (2x autobusem - Rhodos, Lindos a 3x pěší).Na letišti (v Praze i na Rhodosu) drobné nesrovnalosti nezaviněné CK, ale leteckou ...

Celkový dojem

Báječný.Ubytování a stravování - odpovídaly ceně zájezdu.Organizované výlety jsme nevyužili - cestovali jsme sami (2x autobusem - Rhodos, Lindos a 3x pěší).Na letišti (v Praze i na Rhodosu) drobné nesrovnalosti nezaviněné CK, ale leteckou společností.

Poloha

Lokalita fajn, moře báječné.

Ubytování

Ubytování, stravování a servis odpovídal ceně zájezdu, ba lepší.

Stravování

Stravování fajn.

Další služby

Výlety viz výše.Pronájem automobilu jsme nevyužili.Služby delegátky fajn.

Hana Kozáková
01.09.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Moc hezká dovolená !

Dovolená v hotelu Loutanis se nám velmi líbila. Jediné, co nám kazilo pobyt, byly matrace. Pérové, proleželé. Takže jsme se dobře vyspali až doma. Nemůžeme ani opomenout hluk z klimatizací, ale jedná se o 3hvězdičkový hotel, takže je to ...

Celkový dojem

Dovolená v hotelu Loutanis se nám velmi líbila. Jediné, co nám kazilo pobyt, byly matrace. Pérové, proleželé. Takže jsme se dobře vyspali až doma. Nemůžeme ani opomenout hluk z klimatizací, ale jedná se o 3hvězdičkový hotel, takže je to zřejmě normální. Zvykli jsme si. Okolí klidné, žádné diskotéky na dohled. Hotel stojí poměrně o samotě, což je příjemné.

Poloha

Blízko do městečka, kde jsou obchůdky, taverny a výborná cukrárna. Na pláž je to trochu dál, ale zase je to celkem fajn procházka.

Ubytování

Pokoj byl prostorný a čistý.

Stravování

Spokojenost. Velký výběr...pravidelně doplňují. Občas bylo moc lidí a čekalo se na stoly, také byly časté fronty na pití.

Další služby

Bez problémů. Personál ochotný.

Z.
31.07.2018