SLEVY AŽ 40% NA LÉTO 2021 + 5 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 31. 01.

Recenze - STEGNA BEACH PREMIUM

Zobrazit ubytování
9,3
20 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,6
SLUŽBY
9,7
OKOLÍ
8,8
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Krásná dovolená v malebné Stegně

Výborný

Celkový dojem

Výborný

Poloha

Krásné, čisté moře.Výhodou plážový servis na jednom z nejlepších úseků pláže. Klidné místo, není pro milovníky ruchu.

Ubytování

Nové a kvalitní ubytování, moderní , jedno z nejlepších ve Stegne, kde jsme byli po několikáté. Menší chybičky se díky ochotě majitelů a vynikající delegátky paní Petry odstraňují.

Stravování

Stravovali jsme se sami. V okolí řada příjemných taveren. Výhodou velice slušně zásobený supermarket hned vedle ubytování.

Další služby

Vše v pohodě, paní Petra vždy poradí, milá, ochotná a zkušená delegátka na svém místě. Výlet na Chalki, který jsme si zaplatili prostřednictvím CK ,se nám líbil, můžeme doporučit.

Dana K.
10.10.2020
7,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 7
OKOLÍ 10
STRAVA 7
Velmi příjemná dovolená

Velmi příjemné letovisko, krásná pláž vhodná pro děti. Velké plus jsou lehátka k ubytování.

Celkový dojem

Velmi příjemné letovisko, krásná pláž vhodná pro děti. Velké plus jsou lehátka k ubytování.

Poloha

Z tohoto pohledu jedna z nejkrásnějších dovolených. Pláž pouze přes cestu, moře písko/oblázkové s mírným svahem,takže ideální i pro děti. K ubytování je zdarma plážový set,což bylo velmi příjemné. Při naší dovolené byla spousta taveren uzavřena, ale s tím se muselo počítat. Ihned vedle ubytování je obchod, který byl otevřený do 23h, ale žádný hluk a ceny super (prakticky levnější než dutyfree na letišti). Z výletů jsem absolvovala cestu do starého města na Rhodos, kde nás provázela paní Diana a zde si dovolím vyseknout velkou pochvalu. Její výklad se poslouchal doslova jako pohádka a to až tak úžasně, že to zaujalo i 3letou dceru. Dále bych ráda pochválila delegátku Petru, která se o nás starala a byla kdykoli k dispozici pro řešení nestandardních požadavků (např. půjčení sedačky do auta, řešení půjčení auta).

Ubytování

Ubytování je nové, tudíž nějaké mouchy se najdou. Za nás bych určitě uvedla, že jsem záměrně objednávala 2 apartmány neboť nás cestovalo 6. Podle definice apt. bych očekávala obytnou část a samostatnou ložnici, což bohužel v tomto případě nebylo. Jednalo se jednu podlouhlou místnost částečně oddělenou přepážkou. Samotné ubytování je moderně řešeno, ale nějaké dodělávky by ještě zasloužilo (spáry v koupelně atd). Trochu mě zaskočila 1 dvojmatrace, která byla pružinová (tudíž celkem nepohodlná),takže pokud se manžel otočil "cestovala" celá postel.Terasa je celkem velká a dobře oddělená od ostatních apt., nám ale celkem vadilo "přepažení" směrem k silnici. Zde je v podstatě záhon, který je potřeba přelézt. Vzhledem k tomu, že jsem měla obj apt. 4 a 5 a bohužel jsem dostala 3 a 5 jsem tak neustále lezla sousedům přes jejich terasu. Toto by ideálně vyřešil malý plot s brankou.

Stravování

Stravování jsem řešila návštěvou taveren nebo mini obědy. Kuchyň je celkem dobře zásobena nádobím, jen doporučím vlastní nůž. Ten který byl k dispozici bohužel nebyl úplně ostrý.

Další služby

Klimatizace za poplatek (40eu/týden). Zakupovala jsem ihned, neboť v areálu je opravdu dusno. Poslední den se předávají apt. ve 12h, je však možné prodloužit do 18h za 25eu. Do této destinace jsou noční lety a neumím si představit od 12 do cca 20h kdy se odjíždí nemám k dispozici wc ani umyvadlo. Pan majitel mluví pouze řecky, nicméně se každý den objevil na ubytování zkontrolovat zdali je vše v pořádku a nikdo nic nepotřebuje.

Lucie Nováková
30.09.2020
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Pohodová a klidná dovolená, příjemné ubytování i péče delegátky, ideální pro rodiny s dětmi

Dovolená neměla chybu, splnila naše očekávání, blízkost pláže, čisté moře, nádherný relax.

Celkový dojem

Dovolená neměla chybu, splnila naše očekávání, blízkost pláže, čisté moře, nádherný relax.

Poloha

Výhled z balkonu na blízké okolí nic moc. Před hotelem, pláže, promenáda, pohostinnost v restauracích perfektní.

Ubytování

Malý balkon, výhled na západ.

Stravování

Měli jsme pouze zaplacené snídaně, jinak jsme se stravovali v okolních tavernách - spokojenost.

Další služby

Delegátka byla velmi empatická, služby na velmi dobré úrovni. Spokojnost. Vybavení kuchyně dostačující.

Václav Fajman
25.09.2020
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená na kouzelném místě

Krásné nové, moderní a čisté ubytování s nejlepší polohou, jakou si ve Stegně můžete přát. Krásné výhledy na klidné moře z Vaší terasy, není nic krásnějšího než si posedět na své terase za zvuku šumění moře. Poloha je poměrně centrální, ...

Celkový dojem

Krásné nové, moderní a čisté ubytování s nejlepší polohou, jakou si ve Stegně můžete přát. Krásné výhledy na klidné moře z Vaší terasy, není nic krásnějšího než si posedět na své terase za zvuku šumění moře. Poloha je poměrně centrální, hned vedle se nachází supermarket, taverny jsou všude kolem vás. Přímo před ubytováním je nejkrásnější vstup do moře (více o pláži níže viz odst. okolí). Navíc paní delegátka je velmi ochotná, takže se tu máte na koho obrátit a spolehnout. Nebyla jsem v Řecku zdaleka poprvé a rozhodně nebudete litovat, pokud si vyberete tento zájezd. ;-)

Poloha

Celá pláž ve Stegně je písčitá (hrubozrnný písek). V okrajových částech (zejm. na jihu) se potkáte i s kameny, proto jsem byla nadšena, že před naším ubytováním (v pásu asi 200m) je vstup do vody čistě písčitý. Ve Stegně je ještě druhá pláž (severně od přístavu pro malé lodičky) a tam se po vstupu do vody setkáte s většími oblázky. Letovisko je ideální pro ty, kteří nefandí velkým hotelovým komplexům a mají rádi spíše klidnější typ dovolené. Taveren je zde dostatek, a tak můžete každý den navštěvovat jinou, pokud Vám rozpočte dovolí. Můžete si půjčit šlapadlo nebo paddle board, za vodními sporty musíte jinam. Je zde autobusová zastávka, kde jezdí 1x denně autobus směr hlavní město a 1x denně zpět. Doporučuji půjčení auta, silnice na Rhodosu jsou krásné a dobře sjízdné i pro opatrné řidiče.

Ubytování

Ubytování je nové, v provozu teprve od léta 2020. Bydleli jsme v přízemí, v apartmánu s výhledem na moře. Je úžasné, jak je vše nové a krásné, zadní část apartmánu (kuchyňka) je poměrně tmavá, ovšem neočekává se, že zde budete trávit celý den, že?:) Chyběla zde šatní skříň, takže jsme měli věci ve spíži. Jediné, co hodnotím negativně je umístění klimatizačních jednotek na fasádě na terase. Pokud nejste fanoušky klimatizace, ale Váš soused ano, je to slyšet.

Stravování

Stravování v rámci nabídky zájezdu jsme nevyužívali. Doporučuji tavernu Marii, kde vačí naprosto skvělá jídla, personál velmi milý.

Další služby

Služby paní delegárky hodnotím na jedničku. Ze služeb CK jsme využili půjčení auta s nasmlouvanou půjčovnou, vše bez problémů.

Tereza
22.09.2020