Recenze - STEGNA BEACH PREMIUM

Zobrazit ubytování
9,1
38 hodnocení
9,2
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
8,6
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
úžasná Stegna

Stegna je vyjímečné poklidnější místo na Rodosu.

Celkový dojem

Stegna je vyjímečné poklidnější místo na Rodosu.

Poloha

Stegna pro nás nemá konkurenci. Pěší promenáda na chodníčku podél celé cca 1,5 km dlouhé pláže a přez úzkou silničku směrem k horám spousta taveren, kde se výborně vaří a obchůdků, kde se dá nakoupit jak běžné spotřební zboží, potraviny tak drobné dárkové přeměty.

Ubytování

Ubytování je zhruba ve středu Stegny přímo u krásného moře. Je nové, celkem slušně vybavené, ale na velké vaření to není. Majitelé jsou velice příjemní i když na někoho možná vše řeší moc po řecku :-) Někomu vadí, že nefunguje televize, což nám vůbec nechybělo, protože jsme si raději užívali moře a klídek.

Stravování

A teď došlo k tomu, proč není potřeba vybavení apartmánů k velkému vaření. Ve Stegně je spousta restaurací, kde výborně vaří hlavně i domácí kuchyni. A tu je dobré ochutnat.Všem přeji krásný pobyt a dobrou chuť

Další služby

Úklid probíhal každý den a plážový bar patřící k ubytování byl perfektní.A za to, že vše funguje k naší spokojenosti musíme poděkovat hlavně delegátce Petře, která se o všechny klienty svědomitě a vždy s úsměvem a bez pardonu stará.

Marie
22.09.2021
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Ůžasné dva týdny ve Stegna Beach Premium

Viamare opět na jedničku.

Celkový dojem

Viamare opět na jedničku.

Poloha

Velice si ceníme bezplatná lehátka se slunečníkem pro každý apartmán. Pláž hezká, písečná občas s kamínky. Moře v době pobytu 27 stupňů. V těsné blízkosti je obchod vybaven vším potřebným. Možnost pěších procházek včetně cca 20 minutové na úžasnou pláž Grande Blue.

Ubytování

Velmi kvalitní ubytování v nových apartmánech u pláže. Jedno mínus to přece jen mělo chyběla šatní skříň.

Stravování

Spousta kvalitních taveren. V místě ubytování k dispozici bar s možností malého občerstvení za příznivé ceny.

Další služby

Opět musíme pochválit skvělou delegátku Petru. Měla vše perfektně zorganizované včetně možností se nechat otestovat přímo v místě ubytování, skvělá nabídka výletů.

Roman
22.09.2021
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Moc pěkná dovolená

Perfektní

Celkový dojem

Perfektní

Ubytování

Moc pěkné. Jediná větší vada na kráse jsou zcela chybějící skříně na pokojích. Mluvím o pokojích v 1. patře s VM. Jiné pokoje jsem neviděl.

Stravování

Bez stravy.

Další služby

Naprosto perfektní delegátka Petra. Výlet krásný RHODOS s průvodcem, jinak žádná sláva. To ale může být důsledek COVIDU. Méně hostů-méně výletů. Výlety autem samostatně perfektní, vzhledem k velikosti ostrova možností až moc. Těžko se dá vše stihnout.

Tomáš Krejcar
20.09.2021
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
NÁDHERNÁ DOVOLENÁ 21.8.-5.9.21

NAPROSTO DOKONALÁ DOVOLENÁ - UŽ NECHCI NIKAM JINAM

Celkový dojem

NAPROSTO DOKONALÁ DOVOLENÁ - UŽ NECHCI NIKAM JINAM

Poloha

Vše je v dosahu: moře, obchody, taverny. Okolí nádherné - výhled z balkonu na moře byl uchvacující.moře první týden teplé jako kafe, druhý týden parádně (vzhledem k teplotám) chladné (cca 26 stupňů). První týden bylo moře téměř bez vln, druhý týden už se trochu vlny objevily, ale nic dramatického. Po oba týdny kolem poledne bez bot do písku ani náhodou - hodně pálí. Pro hosty tohoto studia byly k dispozici zdarma slunečníky a lehátka.

Ubytování

Vzhledem k nedostatku skříní musím ubrat hvězdičku, celou dovolenou oblečení v kufrech, jinak ubytování bylo nádherné, prostorné, nové, na prosklené terase sušák s pár kolíky, rychlovarná konvice, sklokeramická deska na vaření, lednice, fén, krásný skleněný sprchový kout s wc, televize je, ale prozatím nefunguje, signál wifi občas padal, nádobí dostačující. Bez klimatizace se člověk opravdu neobejde.

Stravování

bez stravování v hotelu, stravování v místních tavernách, spokojenost jak kde

Další služby

Výlety do Rhodosu a na ostrov Chalki - všechno superV hotelu plážový bar - k jídlu hamburger s hranolkami, pizza, nuggety, gyros s hranolkami, džus z čestvých pomerančů, káva, minerálka, zmrzlina .... Personál milý a usměvavý.Co mě a kamarádku velmi mile překvapilo, když nám při odjezdu (vzhledem k věku dvou žen nad 55 let a celkem dost těžkých zavazadel) majitel odnesl sám od sebe kufry k autobusu - šlo především o snesení ze schodů. A potěšilo i zamávání na cestu.

MARIE
08.09.2021