Samos - nabídka zájezdů

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve

Počkejte prosím, hledáme podobné zájezdy..


Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku na ostrově Samos - sezóna 2018

Ostrov Samos je jedním z nejdéle obydlených řeckých ostrovů a již v 6. st. př. n. l. se stal významným živým přístavem na trase mezi Evropou a Malou Asií. Po rozpadu Byzantské říše se stal ostrovem pirátským. Díky této bohaté historii je ostrov ideálním pro její milovníky.

Zajímavé destinace ostrova Samos

V hlavním městě Samos můžete obdivovat historii ostrova v Archeologickém muzeu, kde najdete třeba největší volně stojící sochu boha Apollóna. Milovníky přírody jistě osloví nejvyšší hora ostrova Kerkis, která je sopečného původu a v jejímž úbočí se nachází řada hlubokých roklí. Místní věří, že je zde někde ukryt stále neobjevený poklad. Na Samosu můžete s Viamare navštívit čtyři krásná letoviska – půvabné starobylé městečko Kokkari, s oblázkovou pláží a skvělými podmínkami pro windsurfing, maličká osada Balos, na jihu ostrova s překrásným koupáním a tradičními řeckými tavernami a dále letovisko Kerveli - Platanaki.

Výlety na ostrově Samos

Využijte možnost poznat krásy ostrova a vychutnejte si výlet Okruh ostrovem. Pro milovníky moře je zde možnost plavby na ostrov Patmos, kde budete mít možnost návštěvy jeskyně Sv. Jana a klášterů. Příjemný piknik si pak můžete užít po plavbě na pláž Megali Lakka nebo na ostrov Samioupoula.
Více o výletech na ostrově Samos.

Pokud chcete ze Samosu vidět co nejvíce, doporučujeme Vám pronájem auta.
Více o pronájmu auta na ostrově Samos.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour