Recenze - CHRISTINA

Zobrazit ubytování
9,7
21 hodnocení
9,7
UBYTOVÁNÍ
9,8
SLUŽBY
9,8
OKOLÍ
9,5
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nadšená z dovolené

Ostrov samos je velmi krásný, byla jsem nadšená z městečka Kokkari-velmi krásné , malebné plné nejrůznějších kaváren a taverniček. Prošli jsme většinu nedalekých pláží-všechny nádherné, čisté.

Celkový dojem

Ostrov samos je velmi krásný, byla jsem nadšená z městečka Kokkari-velmi krásné , malebné plné nejrůznějších kaváren a taverniček. Prošli jsme většinu nedalekých pláží-všechny nádherné, čisté.

Poloha

Ostrov Samos je velmi krásný, byla jsem nadšená z městečka Kokkari-velmi krásné , malebné plné nejrůznějších kaváren a taverniček. Prošli jsme většinu nedalekých pláží-všechny nádherné, čisté.

Ubytování

Ubytování v Christině-přímo na pláži, s výhledem na moře. Vše čisté, denně úklid, obden výměna ručníků.

Stravování

Snídaně-3 plátky chleba, sýr, šunka, vejce na tvrdo, ovoce nebo bábovka, máslo, džem, káva nebo čaj a džus. Pro nás dostačující

Další služby

Velká pochvala paní delegátce Kristýně. Se vším poradila, vždy pomohla.

Dita Hlaváčková
17.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Christina, Samos

Velmi příjemné a poklidné ubytování v půvabné vesničce Kokkari. Hotýlek je přímo u pláže a má překrásný výhled na moře. Ubytování je jednodušší, ale zcela dostačující, velmi čisté, majitelka je přátelská a velice ochotná. V okolí se dá ...

Celkový dojem

Velmi příjemné a poklidné ubytování v půvabné vesničce Kokkari. Hotýlek je přímo u pláže a má překrásný výhled na moře. Ubytování je jednodušší, ale zcela dostačující, velmi čisté, majitelka je přátelská a velice ochotná. V okolí se dá podniknout množství pěších výletů. Pláž u hotelu i moře jsou krásně čisté. Paní delegátka byla skvělá, velmi ochotná a výborně informovaná. Vřele doporučujeme :-)

Fialovi
17.09.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Úžasná dovolená

Ostrov Samos je nádherný. Kokkari je nádherné. Tento ostrov jsme navštívili podruhé. Loni jižní část, letos severní. Myslím, že kromě, někdy dost silného větru, není, co vytknout. Městečko Kokkari úžasné, Kokkoras restaurace úžasná. ...

Celkový dojem

Ostrov Samos je nádherný. Kokkari je nádherné. Tento ostrov jsme navštívili podruhé. Loni jižní část, letos severní. Myslím, že kromě, někdy dost silného větru, není, co vytknout. Městečko Kokkari úžasné, Kokkoras restaurace úžasná. Špičková jídla, špičková obsluha. Pláže jsou nádherné.

Poloha

Okolí penzionu čisté, klidné. Spousta restaurací, krásné pláže, památky. Nádherný zelený ostrov.

Ubytování

Penzion Christina je umístěn přímo na pláži. Pokoj příjemný, čistý, každodenní úklid. Ve vedlejším penzionu je možné pronajmout si lehátka se slunečníkem. Vzhledem ktomu, že foukal kokkarský vítr, nepotřebovali jsme klimatizaci. Vše je dostupné v řádech metrů - obchody, restaurace, které jsou po celém pobřeží.Do centra je to opravdu cc 5 min.

Stravování

Snídaně v penzionu skromné až příliš. Každý den stejné. Tři kolečka salámu, tři plátky sýra, konvička nekvalitní kávy, sklenka chemického džusu, šest krajíčků řecké bílé veky, každý třetí den vejce vařené natvrdo, jedno malé máslíčko, džem na osobu. Kousek žlutého melouna, broskev. 14 dní stále stejné. Vyhlášený bílý řecký jogurt s medem jsme si kupovali, stejně jako máslo, tmavý chléb, salám, apod... 2 hvězdy odebírám za snídaně. Stravování v restauracích nemělo chybu. Všude jsou mílí, vstřícní. Jídla výborná. Gyros, pizza, musaka, špagety, ryba. Vše naprosto úžasné. Samos je prostě nádherný a rozhodně máme v úmyslu se sem vrátit..

Další služby

S delegátem jsme byli naprosto spokojeni. Jak už tady bylo psáno,.... pan Václav je super. Auto jsme si půjčili na 3 dny. Vše proběhlo v pořádku. Vzhledem k tomu, že jsme byli na Samosu podruhé, měli jsme jasnou představu, kam se podívat.

Jiřina
09.08.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Krásná Dovolená

Letovisko Kokkari je dle našeho názoru nejlepší. Blízko krásných pláží Tsamadou a Lemonaki. V Kokkari najdete naprosto všechno co potřebujete. Projeli jsme celý ostrov autem a kdybychom si měli vybrat tak jednoznačně Kokkari. Prožili jsme ...

Celkový dojem

Letovisko Kokkari je dle našeho názoru nejlepší. Blízko krásných pláží Tsamadou a Lemonaki. V Kokkari najdete naprosto všechno co potřebujete. Projeli jsme celý ostrov autem a kdybychom si měli vybrat tak jednoznačně Kokkari. Prožili jsme krásnou dovolenou a moc děkujeme.

Poloha

Letovisko Kokkari, opravdu asi nejhezčí na celém ostrově. Klidné městečko, kde najdete vše co potřebujete. Spousta taveren, několik půjčoven dopravních prostředků. Spousta obchůdku se suvenýry. Asi 4 mini markety na nakupování. Pláže jsou oblázkové a uklizené. Moře osvěžujicí.Pozor občas docela fouká na této straně ostrova, tak se tvoří vlny. Proto s menšímy dětmi doporučujeme pláže tsamadou, nebo lemonakia, Ke kterým vás odveze autobus, který vyjíždí od kostela.

Ubytování

Paní majitelka je hrozně příjemná a ochotná. Ráda si popovídá. Doporučí nějaký ten výlet atd. Ubytovaní, je takové obyčejné. Snídaně jsou skromnější a větší jedlíci budou mít hlad. Ubytování jinak velice čisté.

Stravování

Stravování v Hotelu, slabší., 14 dní v podstatě to samé. Jinak okolo spousta výborných restaurací. Každý si najde opravdu tu svoji. Nám velice chutnalo v restauraci Meltemi. Dejte si nějakou výbornou čerstvou rybičku a výborny caesar salát

Další služby

Asi nejlepší delegát, kterého jsem na svých cestách potkal. Vždy rád poradil a pomohl. Již před odjezdem jsem si přes něj pronajal na týden motorku a na další týden auto. Na letiště hned po příletu mě informoval, že vše je připraveno. Doporučil nám místa kam se podívat.

David Snoza
24.07.2018