LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - FRINI

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9
3 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
6,7
SLUŽBY
10
OKOLÍ
10
STRAVA
7,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 1
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherný Samos 10. 6. - 24. 6. 2022

Dovolená byla krásná, vzali jsme sebou známe, na Samosu si půjčili auto na 14 dní a ukázali jsme jim pěkná místa na ostrově, ale jen díky tomu, že jsme zde byli před 12 lety. Delegátka z CK Fischer, která nás měla mít na starosti, si na ...

Celkový dojem

Dovolená byla krásná, vzali jsme sebou známe, na Samosu si půjčili auto na 14 dní a ukázali jsme jim pěkná místa na ostrově, ale jen díky tomu, že jsme zde byli před 12 lety. Delegátka z CK Fischer, která nás měla mít na starosti, si na letišti vzala na nás kontakt s tím, že obratem nám pošle kontakt na sebe. Stalo se tak za tři dny, kdybychom měli problém s ubytováním, zranění, nemoc nebo cokoli a nedokázali se sami domluvit tak nevím. Za 15 let co s Viamare jezdíme pravidelně na dovolenou se nám tohle nestalo, vždycky se delegát staral i když jsme to vůbec nepotřebovali, tohle bylo velké zklamání. Ale i přes to jsem si dovolenou užili a těšíme se na další. Ubytování Frini v Kokkari bylo příjemné a domácí se opravdu starali, docházeli každý den, všude bylo uklizeno a čisto, ručníky a povlečení měnili po dvou nebo třech dnech a byli moc milí a komunikativní což nám zpříjemnilo naši dovolenou.

Poloha

Ostrov Samos je moc krásný, je zde spousta hezkých pláží, moře krásně čisté a v druhé polovině června bylo i příjemně teplé, ve vnitrozemí jsou pěkné vesničky obklopené vinicemi s nádhernými výhledy.

Ubytování

Ubytování velice příjemné a domácí moc milí a starají se, všude bylo čisto.

Stravování

Vždy se stravujeme sami tak i v Kokkari, je zde spousta taveren kde výborně vaří, hodně barů na večerní posezení ale i na ranní snídaně u moře.

Další služby

Nejhorší služby delegáta (z CK Fischer který nám byl přidělen) za 15 let, v podstatě služby nebyly žádné.

Jarmila Vacková
09.08.2022
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Ve všech ohledech pefektní dovolená

nemám k tomu co dodat, vše super.

Celkový dojem

nemám k tomu co dodat, vše super.

Ubytování

Vše v pořádku, výborní majitelé, perfektní bazén. Jediné malé mínus, opravdu slabý tlak vody ve sprše, ale nevadilo, chápeme.

Stravování

bez stravování

Další služby

Vše OK

Markéta Hájková
30.07.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohoda v červnu

Řecko navštěvujeme každoročně a tak mne překvapil na sámosu pořádek, nikde žádné odpadky... Kokari je malé městečko, malebné, domky a uličky čisté a upravené. Spousta taveren, obchůdků, dvě pekárny.... Pláže čisté, voda průzračná, kamínky ...

Celkový dojem

Řecko navštěvujeme každoročně a tak mne překvapil na sámosu pořádek, nikde žádné odpadky... Kokari je malé městečko, malebné, domky a uličky čisté a upravené. Spousta taveren, obchůdků, dvě pekárny.... Pláže čisté, voda průzračná, kamínky - potřeba bot do vody. Ubytování nám vyhovovalo, všude blízko a přesto soukromí. Uklid denně, až mi to přišlo příliš, kuchyně malá, ale dobře vybavená včetně utěrky, jar, houbička...Za auto na tři dny 97 euro plus benzín, viděli jsme celý ostrov... prostě pohodová dovolená :-)

Stravování

Bez stravování, takže za deset ;-)

Andrea valchářová
09.06.2018