LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - MARIA II

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8
1 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
8
SLUŽBY
8
OKOLÍ
8
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Příjemné místo na dovolenou

Na první dojem malé studio s celkem prostornou koupelnou a nádherným výhledem do krajiny a kousek moře. Velmi příjemná poloha v tradiční řecké zástavbě se záplavou květin a domácí kočičkou :). Strategická poloha jak k pobytu na pláži s ...

Celkový dojem

Na první dojem malé studio s celkem prostornou koupelnou a nádherným výhledem do krajiny a kousek moře. Velmi příjemná poloha v tradiční řecké zástavbě se záplavou květin a domácí kočičkou :). Strategická poloha jak k pobytu na pláži s klidným mořem, tak k večerním procházkám a nákupním možnostem. Úklid a výměna ručníků a povlečení častější, než nám sdělil delegát, což jsme velmi ocenili. Moc příjemné bylo ranní posezení na zastíněném balkóně, klidné místo, pohodoví majitelé. Služby delegáta podprůměrné, nepočkal na nás po příletu v letištní hale, doptali jsme se a na dotaz, kde najdeme lepší pláže odpověděl, že své know-how předá až při půjčení auta u něho. Poradili jsme si tedy sami.Celkový dojem z pobytu výborný vzhledem ke strategické poloze střediska Kokkari, škoda, že jsme nevěděli hned, jak skvělé další pláže jsou pěšky dosažitelné. Ostrov Samos nádherný, neminulo nás ani setkání s tuleněm :).

Miroslava Řezníková
14.09.2016