Recenze - MARIN

Zobrazit ubytování
9,3
33 hodnocení
9,1
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,2
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherná dovolená

Dovolená předčila naše očekávání.Kokkari je nádhérné letovisko,s dostupností nejhezčích pláží na ostrově.Na promenádě velké množství taveren a restaurací s výběrem řeckých specialit.Určitě se na Samos budeme chtít někdy vrátit.Samos jsme ...

Celkový dojem

Dovolená předčila naše očekávání.Kokkari je nádhérné letovisko,s dostupností nejhezčích pláží na ostrově.Na promenádě velké množství taveren a restaurací s výběrem řeckých specialit.Určitě se na Samos budeme chtít někdy vrátit.Samos jsme navštívili na začátku září a celý pobyt jsme měli krásné počasí bez mráčků.

Poloha

Apartmán a studia jsou na výborném místě, v klidné části, ale hned v centru dění.(kousek moře, kousek aut.zastávka, obchody apod.)Navíc všude plno kočiček a koťátek-milovnici budou mít radost.(naše dcera byla nadšená).

Ubytování

V kuchyni nám chyběla trouba.Pokoje krásné,čisté,jednoduše zařízené.Každý den nám paní vynášela odpadky a v půlce týdne dokonce převlékla povlečení a vyměnila ručníky! Měli jsme apartmán s dvěma balkony a to bylo super.Jen pozor na komáry...

Stravování

Pobyt jsme měli bez stravy.Nakupovali jsme pečivo v pekárně-spokojenost, v blízkosti je i fast food-řecký gyros-doporučujeme:-), v letovisku jsou i dva obchody s menším množstvím potravin, ale vždy jsme nakonec měli plný košík..:-) V okolí je velké množství taveren, barů a restaurací, že nevíte kterou si vybrat...

Další služby

Sympatická Paní Delegátka vždy dobře poradila(výlety, půjčení auta, víno atd.),velká spokojenost.Zaplatili jsme si i výlet lodí:Picnic a byli jsme spokojení.

Roman Tesař
16.09.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Relax s průzračným mořem a dobrým jídlem

Dovolenou jsme si moc užili a opět se nám vydařila díky Viamare. Procestovali jsme celý ostrov a Kokkari musíme říct, že bylo nejhezčí letovisko. Od moře jsme bydleli cca 2 minutky pěšky krásnou uličkou, která voněla po všem,co tam zrovna ...

Celkový dojem

Dovolenou jsme si moc užili a opět se nám vydařila díky Viamare. Procestovali jsme celý ostrov a Kokkari musíme říct, že bylo nejhezčí letovisko. Od moře jsme bydleli cca 2 minutky pěšky krásnou uličkou, která voněla po všem,co tam zrovna kvetlo. Do "centra dění ať nočního či denního" to bylo také kousíček. Taveren neskutečné množství..nevěděli jsme kam jít dříve. Zhubnout jsme určitě nemohli :D. Obchůdků rovněž velké množství, dvě pekárny. Vše kousíček. V uličce u ubytování je i pan vinař se svým "sklípkem" , kde jsme si moc rádi zakoupili víno a i nějaké odvezli domů. Bylo moc dobré a ještě za skvělou cenu. Moře čisté, pláže udržované. Hlavní pláž a současně hlavní pláž Kokkari byla krásná s průzračným mořem.

Poloha

Čisto, spoustu kočiček

Ubytování

Skromné ubytování u milých majitelů. Vše čisté, každý den vynášení košů. V polovině týdnu výměna ručníků a kompletního úklidu včetně výměny ložního prádla.

Stravování

Vynikající a vždy jsme dostali něco dobrého jako pozornost.

Další služby

Měli jsme tu čest poznat se s paní delegátkou Kristinou. Byla moc milá, ochotná. Vše pomohla zařídit. Měli jsme zapůjčené auto, čisťounké, zachovalé a v dobrém stavu. Výhoda od pojištění přes Viamare byla, že nebyla žádná spoluúčast. Naštěstí jsme to nemuseli využít. Doporučuji procestovat ostrov.

Petra Karabová
03.09.2018
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 6
s autem a vasim delegatem bezva

dtto

Celkový dojem

dtto

Poloha

v poradku

Ubytování

spokojeni

Stravování

taverny hodne rozdilne, nelze hodnotit v globalu

Další služby

vaclav cermak je super, jezdime do destinaci podle toho,kde se nachazi

vera matiaskova
26.08.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Bezva dovolená

Byli jsme maximálně spokojeni. Každý den koupání na jiné pláži. I v sezoně nebyly pláže přeplněné turisty. Na severu se nám pláže líbily více než na jihu. Určitě se do Kokkari chceme vrátit, týden byl málo :-)

Celkový dojem

Byli jsme maximálně spokojeni. Každý den koupání na jiné pláži. I v sezoně nebyly pláže přeplněné turisty. Na severu se nám pláže líbily více než na jihu. Určitě se do Kokkari chceme vrátit, týden byl málo :-)

Poloha

Moře i pláže krásně čisté,voda teplá akorát. Skoro na každé pláži sprcha.

Ubytování

Ubytování čisté, všude blízko, jen málo soukromí. Z balkonů si prostě vidíte se sousedy "až do talíře i do postele".

Stravování

Do Řecka jezdíme už jedině bez stravování. Možností je tolik, že by byla škoda jíst jen v jednom hotelu.

Další služby

Pan Čermák - super službyPIKNIK výlet nesplnil naše očekávání.

Dana
31.07.2018