LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - KAMARI BLU BOUTIQUE

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
7,9
3 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
7
SLUŽBY
10
OKOLÍ
6,7
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 8
krásný ostrov, prima dovča

jediné, co nám "kazilo dojem", byla délka pobytu, byli jsme jen na týden, jinak bylo všecko super

Celkový dojem

jediné, co nám "kazilo dojem", byla délka pobytu, byli jsme jen na týden, jinak bylo všecko super

Poloha

Santorini je prostě krásný ostrov

Ubytování

balkónek do ulice není jako balkónek s výhledem k moři ;-)

Stravování

měli jsme jen snídani, sice stále to samé, ale nám to bohatě stačilo, orgasmy jsme si užili v tavernách, barec, ale i u stánků s gyrosem

Další služby

delegátka super, hodí se info o Santorini, domluvila nám i auto, což byl takový malý bonus :-)

Jirka
13.08.2018
7
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 2
Ani židli ani vodu.

Příhodná poloha hotelu. ideální vzdálenost od pláže a promenády s nepřebernou nabídkou taveren. Nepříjemný hoteliér, jinak služby v úrovni 2 hvězd odpovídaly. Po příchodu do hotelu v 5 ráno nás hoteliér vyhnal od stolku před hotelem, ke ...

Celkový dojem

Příhodná poloha hotelu. ideální vzdálenost od pláže a promenády s nepřebernou nabídkou taveren. Nepříjemný hoteliér, jinak služby v úrovni 2 hvězd odpovídaly. Po příchodu do hotelu v 5 ráno nás hoteliér vyhnal od stolku před hotelem, ke kterému jsme si tiše sedli. Při prosbě o doušek vody řekl že snídaně je od 8 hodin.

Poloha

Příjemné letovisko, kde si každý najde tavernu podle svých finančních možností. Kamari je výborné výchozí místo pro výlety za historií.Moře před hotelem a na pláži možnost hradit 10€ za deštník a lehátka - konzumací v přilehlé taverně.

Ubytování

Odpovídá 2 hvězdám.

Stravování

Kontinentální snídaně nutričně stačila, ale nepotěšila. Nepříjemný hoteliér v Kamari Blue. Naopak možnost vybrat si večeři v kterékoliv taverně na promenádě byla obrovská.

Další služby

Delegátka paní Šárka hned příjezdový den nám na schůzce přednesla mnoho cenných informací. Mimo to popsala podrobně výlety, které jsme z úsporných důvodů podnikly autobusem místní dopravy sami za 7 € namísto 45 nebo 55 €.

Vendulka Bekrová
28.07.2018
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 5
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Romantika na každém kroku

Jedna z nejkrásnějších dovolených. Do Řecka jezdíme přes 25 let, ale na Santorini jsme byli poprvé a určitě ne naposled. Zajeli jsme i do Perissy, ale za nás určitě lepší Kamari.

Celkový dojem

Jedna z nejkrásnějších dovolených. Do Řecka jezdíme přes 25 let, ale na Santorini jsme byli poprvé a určitě ne naposled. Zajeli jsme i do Perissy, ale za nás určitě lepší Kamari.

Poloha

Perfektní. Dlouhá promenáda podél moře se spoustou obchůdků, taveren, večerní posezení. Blízké letiště a hodně letadel, ale neruší. Některé rest. např.Andreas mají živou hudbu. Taverna Alexis vynikající kleftiko z jehněčího. Levnější stravování Magma. Pláž má tmavý rozžhavený písek a kamínky, ale je čistá, udržovaná. Moře křišťálové, trochu studené a po 8 metrech už je hloubka. Určitě boty do vody. Pozvolný vstup do moře a písek je na pláži Monolithos. Lodní taxi do Perissy stojí 5 euro. Pláž a vstup do moře je tam podobné jak v Kamari, ale lehátka dražší.

Ubytování

Poloha hotelu perfektní. Pár metrů od pláže. Pokoj prostorný, vybavení dobré, ale směrem na místní komunikaci, tedy hluk až pozdě do noci, ale zvykli jsme si. Koupelna také prostorná, ale dost mravenců. Dveře od balkonu nešly otvírat/zavírat. Je potřeba velká síla. "Šéf" nám dal na mravence sprej, na dveře se sice přišel někdo podívat, ale do našeho odjezdu nevyřešeno..první 3 dny ručníky jak smirek, prostěradlo jak ubrus z pvc! Po domluvě dal nové. Jinak úklid dobrý. Lednička a klimatizace perfektní.

Stravování

Jen snídaně. Klasika. Salám, sýr, máslo, výborný tvaroh, med, marmeláda, müsli, džus, mléko, výborná káva. Světlý a tmavý chléb. Barelová voda-s kohoutkem pouze v době snídaně, poté odnese :))

Další služby

Služby hoteluNa hotel jsme přijeli v 5h.ráno. Jak nám bylo sděleno p.delegátkou, máme mít trpělivost s ubytováním, ale že mají domluvu, že pokoje pro ck Viamare uklízí přednostně. Není to pravda. Uklízečky přišly v 8h.ráno. Šlo o 3 pokoje! A nás ubytovali až ve 13h.! V ostatních hotelech z naší skupiny byli ubytovaní už v 8h.ráno. Všechno je to o lidech a snaze vyhovět co nejlíp.. Služby p.delegátky, která je velmi milá jsme nevyužili. Zařídili sami půjčení auta a objeli celý ostrov s prohlídkou měst a pláží.

Eva M.
27.07.2018