Recenze - ORFEAS

Zobrazit ubytování
9,1
4 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
8,8
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Příjemná dovolená

Středisko Kamari je v září klidnější místo s velkým množstvím taveren a obchůdků. Promenáda s obchůdky a tavernami je velmi hezká. Mimo promenádu a její okolí jsou ostatní části Kamari s typicky řeckým nepořádkem. Vzhledem k malé rozloze ...

Celkový dojem

Středisko Kamari je v září klidnější místo s velkým množstvím taveren a obchůdků. Promenáda s obchůdky a tavernami je velmi hezká. Mimo promenádu a její okolí jsou ostatní části Kamari s typicky řeckým nepořádkem. Vzhledem k malé rozloze ostrova je Kamari velmi dobrou základnou pro poznávání ostrova všemi směry, zvláště autem, autobusem je spojení do Firy a odtud pak je možnost cestovat po ostrově. Pozor - Santorini je hlavně hornatý ostrov.

Poloha

Apartmány jsou ve velmi klidné oblasti a velmi blízko přímou cestou mezi obchůdky a tavernami k moři (5 min.), naproti ubytování obchůdek s příznivými cenami (6 x 1,5 l vody: 1,4 euro) i poměrně širokým sortimentem.Vstup do moře v Kamari není příliš vhodný pro malé děti, také doporučuji obuv do vody, pláž pokrývají tmavé kamínky různé velikosti, občas ostřejší (i jako jemnější štěrk), voda je čistá, v září teplota vody cca 26 stupňů, během pobytu 3 x větší vlny, stálý větřík až vítr.

Ubytování

Apartmán č. 4 (první patro bez výtahu, zavazadla pomohl vynést majitel)- pro 2 osoby velmi prostorný, starší a funkční vybavení, dostatek úložného prostoru, na řecké poměry pěkná rekonstruovaná koupelna se sprch. vaničkou a závěsem, jen velmi hlučný ventilátor (na dovolené je to maličkost), tvrdší matrace, kuchyň. linka s varnou konvicí a dvouvařičem, nejzákladnější vybavení, naprosto v pořádku je denní úklid, výměna ručníků apod.. Funkční tichá klimatizace v místnosti s postelemi, dlouhý balkon s posezením a praktickým sušákem na prádlo (bez kolíčků) Velmi příjemná je velká terasa na střeše budovy s mnoha pohodlnými lehátky, posezením, vířivkou a barem s českou obsluhou (slečna dělá výborné frapé), ceny příznivé.

Stravování

V místě perkárna, mnoho obchodů a taveren, bezkonkurenčně nejlevnější na nákup je LIDL u hlavní komunikace v hl. městě Fira (7 km).

Další služby

Chtěla bych vyzdvihnout velmi vysokou profesionalitu delegátky VTT/VIAMARE p. Šárky, její výjimečné organizační schopnosti, velmi příjemné vystupování a ochota každou maličkost rychle vyřešit, praktický a vstřícný přístup ve všech situacích, hluboké znalosti historie i místních poměrů, schopnost velmi poutavě seznámit se zajímavými místy. Vzhledem k tomu, že se mi stal na konci pobytu na organizovaném výletu úraz (poranění nohy o střep v moři),velmi si cením také jejího příjemného a lidského přístupu v nepříjemné situaci.

Jaroslava Kůrková
21.09.2018
8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 7
úplně jiné Řecko, než jaké znám, úchvatné, úžasné

Krása ostrova Santorini je naprosto neobyčejná. I když chybí původní vegetace, pracně vypěstované rostlinstvo na strmých svazích kaldery doplňuje kolorit bílých domků a zanechává zvláštní dojem umocněný kontrastem zbytku sopky. Geologicky ...

Celkový dojem

Krása ostrova Santorini je naprosto neobyčejná. I když chybí původní vegetace, pracně vypěstované rostlinstvo na strmých svazích kaldery doplňuje kolorit bílých domků a zanechává zvláštní dojem umocněný kontrastem zbytku sopky. Geologicky i turisticky zajímavá destinace.Zájezdu včetně letu, transferu z/na letiště, ubytování a komunikaci s delegátkou není co vytknout - naprostá spokojenost.

Ubytování

spokojenost - není co dodat

Šárka Opletalová
27.08.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Bezvadná dovolená

Jsme nadšeni krásným ostrovem a milým jednáním ze strany majitelů penzionu Orfeas.

Celkový dojem

Jsme nadšeni krásným ostrovem a milým jednáním ze strany majitelů penzionu Orfeas.

Poloha

Vše v pořádku a čisté:

Ubytování

Umístění penzionu je vzhledem k blízkosti pláže vynikající a vybavenost penzionu dostačující.

Další služby

Jsme samostatní,takže služby delegátky jsme nijak zvlášť nepotřebovali,akorát s půjčením auta nám pomohla.Půjčení proběhlo bez výhrad bezvadně.

Dagmar Musialová
13.08.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodové Santorini

Bezvadná dovolená, nádherný ostrov, super počasí, ubytování. Skvělá delegátka !!

Celkový dojem

Bezvadná dovolená, nádherný ostrov, super počasí, ubytování. Skvělá delegátka !!

Stravování

Stravování v tavernách nám plně vyhovovalo

Další služby

skvělá delegátka, profesionální znalosti a organizace výletů !!!

Alena Hrodková
03.08.2018