VILLA DE ANGELO (Agallos)   studia a apartmány - recenze

Recenze

9,3
12 hodnocení
9,3 Ubytování
9,3 Služby
9,3 Okolí
9,3 Stravování
Řazení
1 2
8
Skiathos
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Celkově spokojenost - dovolená odpovídala vynaloženým prostředkům. Kuchyňka je v ...
Celkový dojem
Celkově spokojenost - dovolená odpovídala vynaloženým prostředkům. Kuchyňka je v pokoji 8, oproti jiným, opravdu minimální. Vzhledem k cenám za hotová jídla v restauracích je ale vlastní vaření velmi vítané - v opačném případě by to znamenalo vynaložit pro 2 osoby stejnou částku jako za zájezd. Voda skutečně nepitná, nutno kupovat balenou. Překrásné moře - ideální pláž jsme objevili cca 700 m od ubytování (Vromolimnos). Velmi příjemný okružní výlet. Krásná příroda. Starostlivá delegátka!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Inka Pospíšilová, 27.09.2016
10
Skiathos-Villa de Angelo
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Velká spokojenost, malý market byl asi 300 m daleko, ale do města jezdí autobus 4x ...
Celkový dojem
Velká spokojenost, malý market byl asi 300 m daleko, ale do města jezdí autobus 4x do hodiny za 1,60E. Voda se musí kupovat, není pitná. Ubytování s dostatečně velkou kuchyní a vzorovým každodenním úklidem. Delegátka Helenka naprosto úžasná, stará se o všechny a o všechno. Moře čisté, pláž u vily menší se zakotvenými loďkami, ale na plavání stačí. Hezčí a větší pláž je přes kopec cca 500 m, ale může se jít po malé silnici což je delší. Doporučujeme pro nenáročné klienty hledající klid, hezké koupání a večerní procházky malebným městečkem.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Olga Pospíšilová, 27.09.2016
7
Skiathos ano, ale je co vylepšit
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Předem musím napsat, že dovolená se nám líbila a nedostatky nám ji ...
Celkový dojem
Předem musím napsat, že dovolená se nám líbila a nedostatky nám ji nezkazily...chceme jen poukázat na to, co by šlo napravit.Ubytování a úklid byly bez chyby, až na kuchyňku, která postrádala jakoukoliv pracovní plochu... jen vařič, odkapávač a dřez...nebylo kde cokoliv nakrájet, talíře jsme pokládali na zem. Potom jsme si přestěhovali stůl a tím plochu nahradili.Seznam věcí v kuchyni nebyl kompletní, raději jsme to nahlásili a věci byly doplněny.Velkým problémem byla velmi rušná až nebezpečná silnice u domu, dojít po ní kamkoli, třeba na nákup, natož s dětmi...bychom rozhodně nedoporučili, brána u vily je stále otevřená, v případě, že malé dítě na chvilku uteče z dohledu...nechci domyslet.Další zádrhele se netýkaly přímo nás, ale ostatních, kteří chtěli půjčit auto...čekali celý týden...bylo jim vysvětleno, že tady mají přednost Italové. V den půjčení, prý auto přivezou až kolem 11.hodiny, protože Italové dlouho spí a vrací auta později...cena za půjčení je samozřejmě za celý den. Autosedačka pro dítě se platí zvlášť...v ceníku na internetu je uvedená cena 1e na den, sousedi platili 30e za tři dny! Kvůli potížím s autem si nemohli naplánovat výlet.Paní delegátka k nám docházela denně...byla ochotná, někdy až moc...když se vždy snažila doporučit nám "nejlepší tavernu", do které chtěla telefonovat a zajišťovat oběd. Dáváme přednost vlastní volbě a úsudku o tom, co je nejlepší a nejhezčí. Víme, že to asi myslela dobře. Jindy zase chyběly docela důležité informace, které i po krátkém působení na tomto ostrově měla delegátka zaznamenat a podat je do kanceláře...např...že výlety mají často změnu plánu podle počasí a rozhodnutí kapitána, jejich trasa není podle katalogu a stane se, že výlet na celý den je bez zastávky na oběd, s kterým se počítalo. Jsou to možná drobnosti, které nás opravdu nevyvedly z míry, ale někomu mohou vadit.Děkujeme a omlouváme se, že trochu kazíme jinak dokonalé recenze.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Věra, 09.09.2016
9
Hezká a zajímavá dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Ubytování velice čisté, paní každý den zametá a vytírá dezinfekcí, ob dva dny čisté ...
Celkový dojem
Ubytování velice čisté, paní každý den zametá a vytírá dezinfekcí, ob dva dny čisté ručníky, ob tři dny povlečení. Přistýlka pro 11-ti letou dceru byla klasická postel, jakou jsme měli i my. Krásně se nám spalo, bydleli jsme v přízemí a vůbec jsme nepotřebovali klimatizaci, krásně to tam šlo vyvětrat a nedrželo se tam horko. Prostorné pokoje, velmi vstřícná paní na úklid. Kolem ubytování čisto, udržovaný, hezký bazén, který každý využil jen na chvilku, protože pláž byla asi 2 minuty od ubytování. Na zahradě dětský koutek a u bazénu bar. Wifi kolísavá i signál, ale dá se.Obchod nedaleko a taverny také. Přímo u hotelu byla zastávka autobusové linky na pláže i do města nebo do taveren. Jedinou nevýhodou byla silnice u ubytování, nikoli kvůli hluku, auta jsme vůbec neslyšeli, ale kvůli hustému provozu se moc nedalo po ní někam dojít. Pokud jste zvědaví a rádi poznáváte ostrov, na kterém se nacházíte, na Skiathosu si určitě pronajměte auto na delší dobu. V severní části ostrova jsou nádherné pláže, kam nejezdí autobus. Nachází se tam také opravdu krásné kláštery. Moře všude na všech plážích bylo úchvatné. Na většině pozvolný vstup do moře. Většinou písek, někde kamínky, veliká rozmanitost. Ostrov je malinký, všude jste max do půl hodiny. Určitě doporučuji využít výlety od Viamare. Kolem ostrova i na nedaleký Skopelos a Alonýsos. Největším plusem tohoto zájezdu je delegátka Helenka. Už jsme od Viamare byly na hodně ostrovech, také od jiných cestovek, ale takovou delegátku jsme ještě nikde nezažili. ABSOLUTNĚ profesionální, spolehlivá, zodpovědná, neustále k dispozici, stále ochotná, milá, vstřícná, nikoli vlezlá, sděluje konkrétní a podrobné informace, které by ani nemusela, zkrátka stará se o vás, jako o vlastní a to opravdu velice individuálně a profesionálně. Kdybych měla velkou firmu, nebála bych se tuhle paní udělat ředitelkou. Prožili jsme opravdu pěknou a rozmanitou dovolenou, na kterou budeme dlouho vzpomínat.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hanka, Tomáš a Eliška Pojerovi, 31.08.2016
8
Jana, Pavel, dcera Jitka a vnučka Evička
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Velké prostorné pokoje, kuchyňka vybavená pro jednoduché vaření. Velká lednice s ...
Celkový dojem
Velké prostorné pokoje, kuchyňka vybavená pro jednoduché vaření. Velká lednice s mrazákem. Úklid každý den, uklízečka příjemná, upovídaná. U vily pěkný bazén, upravená zahrada a malý bar. Po celou dobu se o nás svědomitě starala delegátka Helenka, která nezapomněla popřát jedné z účastnic k narozeninám, které slavila v době pobytu. Předala jí i malý dárek. Moře čisté, vstup do vody pozvolný. Chodilo se k němu zkratkou přes zahradu. Chůze trvala cca 2,5 min.Přímo u vily je hlavní cesta po ostrově, na které je zastávka pro místní autobusy, kterými je možné se dostat do hlavního města a na ostatní pláže ostrova. Po této cestě se chodilo na nákupy a do taveren. Vzhledem k její velké frekventovanosti to byl jediný zápor naší dovolené. Velice se nám tam líbilo a rádi bychom se tam ještě někdy vrátili.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Králová, 05.08.2016
10
Skvělý odpočinek
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vše bylo OK, moc se nám líbilo, jen na jídlo se muselo chodit dál nebo jet ...
Celkový dojem
Vše bylo OK, moc se nám líbilo, jen na jídlo se muselo chodit dál nebo jet autobusem, v okolí ubytování nic nebylo. Jinak to bylo moc krásný, kousek k moři, pláž čistá a poloprázdná, prostě balzám. Mohu jen doporučit kdo chce klid a pohodu.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zuzana Šmejkalová, 04.08.2016
10
Skiathos s dětmi
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Naprostá spokojenost. Výlety jsme s malými dětmi nevyužili, ale měli jsme jednu pláž ...
Celkový dojem
Naprostá spokojenost. Výlety jsme s malými dětmi nevyužili, ale měli jsme jednu pláž hned u ubytování a nádhernou Vrommolimnos téměř za rohem. Navíc na Skiathosu jezdí pravidelně mezi hlavním městem a plážemi autobus, tak i s dětmi a bez auta jsme toho viděli opravdu hodně. Ubytování krásné, zrekonstruované ...velice prostorný čtyřlůžkový pokoj s terasou. Co se týká úklidu, tak nejlepší služby co jsme kdy v Řecku zažili. Denně vytřeno, každý třetí den čisté povlečení a ručníky.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Linda Holatová, 04.08.2016
10
Doporučuji
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vřele doporučuji jak CK Viamare, která je díky svým zaměstnancům velmi kvalitní a ...
Celkový dojem
Vřele doporučuji jak CK Viamare, která je díky svým zaměstnancům velmi kvalitní a spolehlivou kanceláří. Delegátka Helenka je opravdu člověk na svém místě, je vidět, že jí práce baví a klienti opravdu zajímají. Je velice milá, ochotná a vstřícná. Je připravena kdykoliv a jakékoliv situaci pomoci.Ubytování je velice hezké, čisté, denně se uklízí, ob den probíhá výměna ručníků a ložního prádla. Paní uklízečka je velice milá a usměvavá. Na pláž je to opravdu cca 3 min. chůze přes malou louku. Veškerý personál je milý a ochotný.Jediným nedostatkem je sousedící hlavní silnice, ze které je večer slyšet hluk, ale spát se při tom opravdu dá :-)Ohledně obchodů, je nutné po této hlavní silnici dojít do marketu, který je vzdálen cca 7 min chůze, je to trochu nepříjemné, jelikož zde nejsou chodníky a jde se přímo po silnici, kde je celkem veliký provoz. S malým dítětem v kočárku to není zrovna příjemný pocit, ale zvyknete si.Taverny v okolí je nutné navštívit rovněž pěšky po této silnici, nebo busem.Autobusy jsou ovšem moderní a klimatizované, jezdí velice často a za 2 Eura vás svezou do hlavního města, které je moc hezké.Celkový dojem dovolené je velice dobrý, doporučuji !!!!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Tereza, 29.07.2016
1 2

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour