LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - PASCHALIS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8
8 hodnocení
7,8
UBYTOVÁNÍ
8,5
SLUŽBY
7,9
OKOLÍ
7,8
STRAVA
6,3
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 5
STRAVA 5
Dobrý

Normální krásné Řecko

Celkový dojem

Normální krásné Řecko

Stravování

Bez stravy

Josef
01.10.2018
6,3
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 5
OKOLÍ 6
STRAVA 8
Krásný zelený řecký ostrov, písečné pláže, snesitelný počet turistů

Skiathos je poměrně zelený ostrov, žádná vyprahlá pustina, krásné pláže na jihu, které jsou písečné, vhodné pro děti, na severu jsou divočejší pláže s vlnami. Hlavní město a většina pláží na jihu je dostupná místním autobusem, pláže na ...

Celkový dojem

Skiathos je poměrně zelený ostrov, žádná vyprahlá pustina, krásné pláže na jihu, které jsou písečné, vhodné pro děti, na severu jsou divočejší pláže s vlnami. Hlavní město a většina pláží na jihu je dostupná místním autobusem, pláže na severu jedině vlastní dopravou - skutr, auto. Vyplatí se lodní výlet na vedlejší ostrov Skopelos - kde se natáčela Mamma mia.

Poloha

Pláž v Troulos je písčitá, s pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti. Nejsou ježci. Lehátka na pláži za poplatek. Blízké jezírko s želvami a labutěmi, což znamená problém s komáry.

Ubytování

Řecká klasika: žádný luxus, v kuchyňce minimum nádobí, na základní vaření postačí, ale neplánujte nic velkého. Papír se nesplachuje, vhazuje do koše. Voda se pije pouze balená. Nevýhoda - ubytování je na kopci, k pláži se musí chodit cca 10 min - na pláž je to v pohodě, ale pokud se během dne vracíte - třeba polední spaní dětí - je výstup do kopce v parnu na slunci dost náročný. Na druhou stranu máte úžasný výhled z balkonu na moře.

Stravování

V místě je supermarket, kde je k dostání vše potřebné na základní vaření - těstoviny, pečivo, ovoce apod. Otevřený od rána do noci, každý den. Taveren je v blízkosti mnoho, lze chodit každý den do jiné, ale nabídka jídel je většinou stejná, na každé pláži (dostupné po souši) je většinou minimálně jeden plážový bar s pitím a občerstvením.

Další služby

Paní delegátka M. Vejnosková byla úžasná - podávala vyčerpávající praktické informace a ochotně byla k dispozici pro případné problémy.

Hana Malcová
20.08.2018
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 7
pohodová dovolená bez "mráčku"

Mnoho jsem od ostrova Skiathos neočekávala, jelikož je maličký a nejsou na něm jistě ty nejvyhlášenější řecké pláže. Možná právě proto, jsem byla velmi příjemně překvapena z mnoha stran. Krásné centrální městečko, kde vždy najdete nové ...

Celkový dojem

Mnoho jsem od ostrova Skiathos neočekávala, jelikož je maličký a nejsou na něm jistě ty nejvyhlášenější řecké pláže. Možná právě proto, jsem byla velmi příjemně překvapena z mnoha stran. Krásné centrální městečko, kde vždy najdete nové krásné zákoutí, hezký výlet na ostrov Skopelos (natáčela se zde Mama Mia) , na pláž Lalaria a Kastro lodí, krásný klášter Evangelistria, zážitek sledování přistávání a vzlítání letadel z pláže hned za runwayi. Rychle se dostanete na ostrov a zase domů, bez dlouhých přejezdů a prostojů na letišti. Nejvíce nás ale překvapila velmi milá delegátka CK paní Vejnosková, která se nám velmi věnovala a byla ochotná kdykoliv pomoci a poradit.

Poloha

Pláž hezká čistá písčitá, pomalý vstup, okraje pláže s útesy, hezky se tam šnorchluje. Pláž poměrně dosti plná v tuto roční dobu, ale dá se doplavat či dojít na klidnější místa. Lze půjčit lodičku, dojet na nedaleký ostrůvek. Taverny na pláži s příjemným prostředím a výhledem na moře, jídla dobré kvality. Obchod nedaleko od pláže se základními potravinami

Ubytování

Ubytování s bazénem (důležité pro dceru) a výhledem na moře (podstatné pro mne), v klidném zeleném svahu. Prostorný pokoj, klimatizace v ceně, vybavení pokoje a kuchyně dostačující i když jednoduché. Lze koupit vody u majitele a není je tak třeba tahat od silnice do kopce.

Stravování

Ubytování bylo bez stravování

Další služby

Obchod u silnice se základním vybavením, v okolí další 3, dostupné cestování po části ostrova autobusy, taverny v dosahu. Větší obchod jen v hlavním městě.

Jana Bartošová
20.08.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 7
Pohodová dovolená

Příjemný ostrov pro klidnou dovolenou a koupání. Nadstandardní služby, čistota a převážně anglická klientela.

Celkový dojem

Příjemný ostrov pro klidnou dovolenou a koupání. Nadstandardní služby, čistota a převážně anglická klientela.

Poloha

Klidné místo s trochu delší vzdáleností od pláže, která je jedna z nejlepších na ostrově. Okolí je klidné plné taveren a obchůdků se vším potřebným. Velmi dobré místo v centru ostrova pro pěší výlety prakticky kamkoliv na ostrově - funkční autobusová doprava. Místní letiště je atrakcí samo pro sebe - nutno navštívit!

Ubytování

Slušné ubytování, odpovídá popisu v katalogu. Drobné nedostatky vyvažuje nádherný výhled na moře.

Stravování

Okolní restaurace nabízejí klasický řecký standard. Ve studiu je klasická mini linka s nejnutnějším vybavením.

Další služby

Služby delegátky naprosto nadstandardní, nabídka pestrá bylo z čeho vybírat.

Jiří
14.08.2018
6
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 6
OKOLÍ 6
STRAVA 6
Ostrov Skiathos je krásný

Ostrov Skiathos je krásný, trochu dražší než ostatní ostrovy. Převládá klientela z Anglie a Itálie. Viamare je prý jediná CK z ČR. Paní delegátka Magda je super. Jediné významné mínus je ubytování. Studia Paschalis jsou na krásném místě s ...

Celkový dojem

Ostrov Skiathos je krásný, trochu dražší než ostatní ostrovy. Převládá klientela z Anglie a Itálie. Viamare je prý jediná CK z ČR. Paní delegátka Magda je super. Jediné významné mínus je ubytování. Studia Paschalis jsou na krásném místě s nádhernou vyhlídkou. Přirovnala bych to k Ptačím domkům v Ústěku. Tím asi vešká plus končí. Jezdíme do Řecka celkem pravidelně tak mám s čím srovnávat. Ve studiích jsou ubytováni Češi a Srbové.Většina apartmánů je asi po rekonstrukci. My měli číslo 8, ten byl netknutý. Staré zařízení by nevadilo. Vadily pavučiny, které se plazily po zdech. Alespoň při výměně turnusu by to chtělo trochu uklidit. Podle mě nestačí pouze vytřít a převlíct postele. Na nábytku byly vrstvy prachu, lednice opatlaná uvnitř i venku. Dvířka od mrazáku ulomená. Jako bombonek bylo, že v kuchyni byla odpojená teplá voda. V zrcadle jste se skoro neviděli, což by mohl být i plus.Někde chyběla žárovka na balkoně. Inzerovaný fen se musel jít půjčit k panu domácímu. Paní průvodkyně se marně snažila o nápravu. Pan domácí byl sice usměvavý ale jinak mu bylo vše fuk. Vše jsme brali s humorem a dovolenou jsme si užili.

Oberdörferová Jana
06.09.2017