PASCHALIS   studia - recenze

Recenze

9,7
3 hodnocení
9,7 Ubytování
9,7 Služby
9,7 Okolí
9,7 Stravování
Řazení
10
Moře, taverny a turistika
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolenou na Skiathosu ve studiích Paschalis můžeme doporučit všem, kdo rádi ...
Celkový dojem
Dovolenou na Skiathosu ve studiích Paschalis můžeme doporučit všem, kdo rádi kombinují oddech u vody s poznáváním nových míst a ocení, že jsou asi na jediném ostrově se značenými turistickými trasami (průvodce od Ortwinna Widmanna koupíte skoro v každém obchodě za 10 EUR). Ubytování v klidu na kopci s pěkným výhledem, studia prostorná, čistá a denně uklízená, jen na komáry české odpuzovače ne a ne zabrat (místní fungovaly). Ochotný pan majitel byl vždycky po ruce, připravený pomoci kdykoli bylo třeba. Pláž v Troulosu s jemným pískem je podle nás jedna z nejlepších na ostrově - není tak přelidněná jako vyhlášená Koukkonaria, v bezprostřední blízkosti plážový bar, fast food i klasická taverna. Asi nejlepší jídlo jsme měli na výletě na sever ostrova v taverně Mega Gialos (hned 2x), kdo se strmou a zarostlou pěšinou propracuje na nedalekou bezva oblázkovou pláž, jen málokdy na ní někoho potká. Nezklamal výlet do hlavního města, ani na opuštěné Kastro či do klášterů - námaha spojená s výšlapem se těm vytrvalým vyplatí. Ani v kombinaci rodiče a 3 dospělé děti jsme se nenudili a velmi jsme oceňovali vstřícnost, profesionalitu milé paní delegátky Magdy Jíchové, kterou tímto zdravíme a velmi jí děkujeme!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr, 29.07.2017
10
Pláže nádherné
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Ubytování na kopci, ale za to stranou asi 400 m od pláže - klid a krásný výhled, ...
Celkový dojem
Ubytování na kopci, ale za to stranou asi 400 m od pláže - klid a krásný výhled, stravování v okolních tavernách - upřímně doporučuji, byli jsme všude spokojeni.Moře sice toho času bez vln, ale čisté, pláže nádherné, přímo v Troulos byla pláž poměrně plná (poplatek za 2 lehátka a slunečník 8 EUR). Absolvovali jsme dva výlety - okolo Skiathosu na nepřístupné pláže na severu ostrova a okolo ostrova Skopelos. Oba nádherné. Úžasný zážitek u přistávací dráhy letiště v městě Skiathos, kde letadla doslova přistávají nad hlavami turistů, shromážděných za svodidly přiléhající silnice (viz www.flying.revue.cz/skiathos).Úžasná delegátka paní Magda Jíchová, která např.na výletě neváhala přijímat objednávky, roznášet jídlo a sklízet nádobí ze stolu v přeplněné taverně (zastupovala obsluhu), a to vše jen proto, aby byli klienti spokojení. Obětavá, usměvavá, měli jsme pocit, že se o nás opravdu stará.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Stáňa, 21.07.2017
9
Ubytování bylo v pořádku
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Naše první dovolená na ostrově Skiathos v termínu od 13.6-23.6.2017.Ostrov je malý, ...
Celkový dojem
Naše první dovolená na ostrově Skiathos v termínu od 13.6-23.6.2017.Ostrov je malý, krásný, přívětivý. Vhodný i pro turisty, na ostrově se dá koupit také průvodce turistických tras, je však třeba počítat s tím, že cesty jsou značeny trochu jinak než u nás a že terén odpovídá charakteru ostrova. Ostrov je určen velkým množstvím svých pláží především k odpočinku a koupání.Studia Paschalis ve středisku Troulos jsou na krásném klidném místě, s výhledem přes zeleň na moře. Je však třeba vědět, že výstup z cesty až k ubytování je náročnější, je možnost zvolit strmější výstup po kratší cestičce a po cca 40-ti schodech nebo pozvolnější cestu, po které jezdí pan majitel autem.Pláž v Trolous je příjemná, je k dispozici sprcha, taverna a občerstvení v těsné blízkosti pláže. V dosahu dojezdu autobusem nebo pěšky jsou i další krásné pláže, včetně Koukounaries.Ubytování bylo v pořádku, odpovídalo popisu, jen s drobnou připomínkou, že nám tam chyběly sítě proti komárům. Využili jsme nabídky dvou lodních výletů, okružní plavbu kolem ostrova a výlet na Skopelos a Alonissos. Oba jsme si užili. A to i díky paní delegátce Magdě Jíchové. Je velmi milá, příjemná, starající se o své klienty s úsměvem i po náročných výstupech do jejich ubytování. Touto cestou pozdravujeme a děkujeme za její práci.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana Hájková, 05.07.2017

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour