Recenze - PLAZA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8
1 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
8
SLUŽBY
8
OKOLÍ
8
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Skiatos Plaza

Hotel Plaza je určitě na krásném a klidném místě ostrova. Je jen trochu z ruky a delegátka zajede jen na žádost. Je tu snad nejhezčí pláž ostrova, pokud stejně jako my nemáte rádi 4 a více řad lehátek a hlučnou hudbu z baru. Pláž je ...

Celkový dojem

Hotel Plaza je určitě na krásném a klidném místě ostrova. Je jen trochu z ruky a delegátka zajede jen na žádost. Je tu snad nejhezčí pláž ostrova, pokud stejně jako my nemáte rádi 4 a více řad lehátek a hlučnou hudbu z baru. Pláž je klidná, s krásným odpoledním stínem voňavých jehličnanů. Hotel je příjemný, pokoje původně pěkně zařízené, jen trochu opotřebované. Velmi jsme byli spokojeni s volbou pokoje "Economy". Podstatou je, že sice není výhled na moře, ale je tu krásný stín okolní zeleně. Snídaně jsme zažili lepší. Anglické snídaně pro anglické klienty byly fajn, ale ostatní znamenalo 1 druh sýra a 1-2 druhy salámu, ne šunky. Bílý jogurt a marmeláda stále stejná mísa a zelenina - opravdu pár rajčátek. Pečivo čerstvé rozhodně nebylo. Výborně ovšem vaří v restauraci na pláži. Výborné spojení lodním taxi do hlavního města za 3 EUR, děti zadarmo. Jezdí téměř každou hodinu.Paní delegátka byla trochu bezradná, ale snažila se vždy věci nakonec vyřešit. Klienti Viamare jsme byli prý teprve druzí v tomto hotelu, tak snad už je to teď lepší.

Věra
04.08.2016