Recenze - SKIATHOS PALACE

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,9
2 hodnocení
9,5
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
10
OKOLÍ
10
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Borovicový ráj

Z ostrova Skiathos jsme přijeli nadšeni. Projeli jsme mnoho řeckých ostrovů, ale netušili jsme, kolik může být na tak malé rozloze krásných pláží a zeleně. Celý ostrov je jako borovicový háj, je zde i na řecké poměry velice čisto. Voda ...

Celkový dojem

Z ostrova Skiathos jsme přijeli nadšeni. Projeli jsme mnoho řeckých ostrovů, ale netušili jsme, kolik může být na tak malé rozloze krásných pláží a zeleně. Celý ostrov je jako borovicový háj, je zde i na řecké poměry velice čisto. Voda úžasná, čistá, v září teplá, můžete si vybrat z pláží, kde nejsou vlny žádné, nebo nedaleko zase moře divočejší, jak kdo má rád.

Poloha

Pláž Koukounaries, kterou jsme měli nejblíže byla po shlédnutí celého ostrova z našeho pohledu nejhezčí. Moře krásně čisté, teplé, zázemí dokonalé.

Ubytování

Po výměně pokoje kvůli nefunkční klimatizaci bylo ubytování krásné s výhledem na moře.

Stravování

Stravování luxusní

Další služby

Celkově jsme byli spokojeni se vším, ale maximálně se službami delegátky slečny Marcelky. Do zahraničí cestujeme i 3x ročně, vetšinou s cestovními kancelářemi, ale s takovou péčí a profesionalitou jsme se ještě nesetkali. Patří jí velké díky!!!

Eva Fuchsová
21.09.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Velmi oceňuji vstřícnost a ochotu delegátky Marcely Vejnoskové. Opravdu jedinečné místo s kouzelným výhledem na pláž Koukonaries. Velmi milý a ochotný personál hotelu, stravování formou polopenze výborné včetně nabídky řecké kuchyně vřele ...

Celkový dojem

Velmi oceňuji vstřícnost a ochotu delegátky Marcely Vejnoskové. Opravdu jedinečné místo s kouzelným výhledem na pláž Koukonaries. Velmi milý a ochotný personál hotelu, stravování formou polopenze výborné včetně nabídky řecké kuchyně vřele doporučuji hlavně vzhledem k osamocené poloze hotelu. Dovolená bez chybičky -děkujeme!

Poloha

Kouzelné výhledy na přírodu, dvě pláže v pěší vzdálenosti i pro méně pohyblivé svoz celý den na/z pláží zajišťuje hotelový míní-bus.Plážové/bazénové osušky k dispozici v hotelu.

Ubytování

Pokoje jsou denně uklízeny s menšími nedostatky,nicméně hodnocení 4 hvězdy neodpovídá celkovému dojmu speciálně ve srovnání se 4 hvězdičkovými hotely po světě.Nedoporučuji pro velmi náročné klienty.

Stravování

Velmi ocěnuji kuchařské umění hotelových kuchařů a také servis v hotelové restauraci. Velmi mladý personál v servisu hůře rozumí anglicky,lepší komunikovat přímo s jedním ze 2 číšníků.

Další služby

Delegátka i veškerý personál opravdu skvělí. Velmi pozorný personál i v hlavní hotelové restauraci.

Mirka Krejčová
20.07.2018