Recenze - TELIS

Zobrazit ubytování
9,5
34 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,4
STRAVA
7,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 5
Dovolená

skvělý

Celkový dojem

skvělý

Poloha

Lehátka na pláži za poplatek (8 euro za 2 lehátka)

Ubytování

Velice čisté ubytování se vším dle popisu. Jediným problémem pro mě bylo to, že se zde vůbec nerecykluje odpad a voda se pije pouze z lahví.

Stravování

V hotelu nebylo k dispozici. V okolí vynikající restaurace, jedna lepší než druhá.

Další služby

Nic jsme nepotřebovali... Sejf je za 1 euro za den.

Adéla Rossípalová
04.08.2019
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Krásná dovolena

Byli jsme ubytováni v hotelu Telis v Agia Paraskevi. Ubytováni bylo velmi příjemné. Pro 2 osoby prostorné. Nadšeni jsme byli z opravdu velké terasy. Ráno zde svítilo slunicko a po 12 uz pěkne stín, takže bylo příjemné i v pokoji. ...

Celkový dojem

Byli jsme ubytováni v hotelu Telis v Agia Paraskevi. Ubytováni bylo velmi příjemné. Pro 2 osoby prostorné. Nadšeni jsme byli z opravdu velké terasy. Ráno zde svítilo slunicko a po 12 uz pěkne stín, takže bylo příjemné i v pokoji. Klimatizací jsme nepotřebovali. V kuchynce asi vše, co jsme na rychle kuchteni potřebovali. Uklid probíhal denně a musím jen potvrdit, co se píše v ostatních recenzích, cisto. Opravdu cisto. Pláž je kousicek, pohodové do 5 minut jsme byli tam. Pláž krásná, v hlavní sezóně nepreplnena. Jedna z nejlepších organizovaných. Ve vesnici docela dost taveren. Málo obchodu a musím rict, na me predrazeno. Ale to je cely ostrov. Jediné co bylo trosku negativní, je dost frekventovaná silnice, kterou projíždí opravdu hodne aut, motorek a čtyřkolek. Zejména večer a v noci. Děla to pěkný randal. Jinak Krasne pěší vycházky. Nadherna pláž Mamdraki ke kter vede krásná prochazka lesem. Ostrov je velmi dobre turisticky značeny a kdo ma rad procházky, dá se skoro cely projít pěšky. Největším zážitkem pro nas bylo místní letiště, kde par metru od nas přistávají letadla. Opravdu bomba. Nejvíce bych ale chtěla vyzdvihnout praci paní delegátky. Snad nejlepší s nejprijemnejsi delgatka, jakou jsem kdy na dovolené poznala. Velice sympatická, příjemná a ochotna. Člověk na svém místě. Za me celkové velmi vydařená dovolena. Myslim, ze i v budoucnu využiji ke své dovolené Viamare. Děkuji za hezkou dovolenou.

Stravování

Bez stravy

Lenka
29.07.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Krasny maly Skiathos

Krasna dovolena, procestovana na skútru. Kazdy den na jine plazi, místě. Parascevi je taky pěkná. Pro milovniky letadel, možnost v blizkosti letiste sledovat prilety a odlety 😉vyborne taverny hned pod hotelem, mili Řekové

Celkový dojem

Krasna dovolena, procestovana na skútru. Kazdy den na jine plazi, místě. Parascevi je taky pěkná. Pro milovniky letadel, možnost v blizkosti letiste sledovat prilety a odlety 😉vyborne taverny hned pod hotelem, mili Řekové

Poloha

Plaz písčitá, cca 5 min z kopce

Ubytování

Ubytovani v kopci, ale krasny vyhled do krajiny, kazdy den úklid, vse čisté, klidne prostředí

Stravování

V tavernach večeře, snidane na plazi v baglu 😂

Hana
22.06.2019
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 7
Příjemný pobyt

V Řecku jsme navštívili již mnoho ostrovů, ale Skiathos opravdu patří k těm nejhezčím, hlavně proto že je skoro celý pokrytý borovicovými lesy a a má nádherné písčité pláže. Ocenili jsme také možnost pěší turistiky, protože ostrov je velmi ...

Celkový dojem

V Řecku jsme navštívili již mnoho ostrovů, ale Skiathos opravdu patří k těm nejhezčím, hlavně proto že je skoro celý pokrytý borovicovými lesy a a má nádherné písčité pláže. Ocenili jsme také možnost pěší turistiky, protože ostrov je velmi maličký a má dokonce značené trasy (značení je ale poněkud nepřehledné a nekoresponduje úplně s turistickou mapou - asi jsme trochu rozmazlení naším značkovým systémem), takže když se trošku zhoršilo počasí, došli jsme se bez problémů podívat i na vzdálenější místa na severním pobřeží. Skvěle fungovaly autobusy, kterými se dalo dojet jak do nedalekého hlavního města, tak na řadu pěkných pláží. Samotné letovisko Agia Paraskevi bylo v tuto dobu (konec září) velmi klidné a příjemné.

Poloha

Bezprostřední okolí studií a hotelu bylo velice pěkně upravené a čisté.Ubytování se nacházelo blízko všeho potřebného - pláže, taveren, "super marketu" i autobusové zastávky. Cesta k pláži sice vedla kolem zadního traktu hotelu a kontejnerů, ale byla natolik krátká, že to nevadilo. Pláž samotná byla nádherná, dlouhá, s mírným vstupem do vody.

Ubytování

Bydleli jsme ve studiu Telis, umístěném ve svahu nad hotelem Telis ( ten strmý kopec by někomu méně pohyblivému mohl dělat potíže). Vybavení pokoje bylo lehce nadstandardní, spíše hotelového typu, dokonce s klimatizací a TV. Na terásce stolek, křesílka a sušák i se šňůrou a kolíčky.Vybavení kuchyňky obvyklé, trochu jsme postrádali větší nůž, ale jinak naprostá spokojenost.

Stravování

Pobyt jsme měli bez zakoupeného stravování, takže jsme nakupovali v místních obchodech, zjistili jsme ale že v okolních letoviscích a samozřejmě také v hlavním městě je výběr v obchodech, zejména pokud jde o pečivo a ovoce bohatší. Hned na začátku pobytu jsme byli upozorněni, že nemáme pít místní vodu, na vaření jsme jí používali bez problémů.Na večeře jsme chodili do místních taveren,máme rádi řeckou kuchyni, takže nám všude chutnalo.

Další služby

Uklízelo se každý den a velice precizně, také ručníky a povlečení se měnilo nezvykle často. Pokud jde o delegátku CK Marcelu Vejnoskovou, tak byla naprosto báječná - trpělivá, informovaná, ale hlavně pořád usměvavá a příjemná. Děkujeme CK Viamare, že udržuje vysokou úroveň svých zástupců.

Iva a Ivo z Prahy
11.10.2018