Recenze - TELIS

Zobrazit ubytování
9,6
31 hodnocení
9,7
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,6
STRAVA
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 7
Příjemný pobyt

V Řecku jsme navštívili již mnoho ostrovů, ale Skiathos opravdu patří k těm nejhezčím, hlavně proto že je skoro celý pokrytý borovicovými lesy a a má nádherné písčité pláže. Ocenili jsme také možnost pěší turistiky, protože ostrov je velmi ...

Celkový dojem

V Řecku jsme navštívili již mnoho ostrovů, ale Skiathos opravdu patří k těm nejhezčím, hlavně proto že je skoro celý pokrytý borovicovými lesy a a má nádherné písčité pláže. Ocenili jsme také možnost pěší turistiky, protože ostrov je velmi maličký a má dokonce značené trasy (značení je ale poněkud nepřehledné a nekoresponduje úplně s turistickou mapou - asi jsme trochu rozmazlení naším značkovým systémem), takže když se trošku zhoršilo počasí, došli jsme se bez problémů podívat i na vzdálenější místa na severním pobřeží. Skvěle fungovaly autobusy, kterými se dalo dojet jak do nedalekého hlavního města, tak na řadu pěkných pláží. Samotné letovisko Agia Paraskevi bylo v tuto dobu (konec září) velmi klidné a příjemné.

Poloha

Bezprostřední okolí studií a hotelu bylo velice pěkně upravené a čisté.Ubytování se nacházelo blízko všeho potřebného - pláže, taveren, "super marketu" i autobusové zastávky. Cesta k pláži sice vedla kolem zadního traktu hotelu a kontejnerů, ale byla natolik krátká, že to nevadilo. Pláž samotná byla nádherná, dlouhá, s mírným vstupem do vody.

Ubytování

Bydleli jsme ve studiu Telis, umístěném ve svahu nad hotelem Telis ( ten strmý kopec by někomu méně pohyblivému mohl dělat potíže). Vybavení pokoje bylo lehce nadstandardní, spíše hotelového typu, dokonce s klimatizací a TV. Na terásce stolek, křesílka a sušák i se šňůrou a kolíčky.Vybavení kuchyňky obvyklé, trochu jsme postrádali větší nůž, ale jinak naprostá spokojenost.

Stravování

Pobyt jsme měli bez zakoupeného stravování, takže jsme nakupovali v místních obchodech, zjistili jsme ale že v okolních letoviscích a samozřejmě také v hlavním městě je výběr v obchodech, zejména pokud jde o pečivo a ovoce bohatší. Hned na začátku pobytu jsme byli upozorněni, že nemáme pít místní vodu, na vaření jsme jí používali bez problémů.Na večeře jsme chodili do místních taveren,máme rádi řeckou kuchyni, takže nám všude chutnalo.

Další služby

Uklízelo se každý den a velice precizně, také ručníky a povlečení se měnilo nezvykle často. Pokud jde o delegátku CK Marcelu Vejnoskovou, tak byla naprosto báječná - trpělivá, informovaná, ale hlavně pořád usměvavá a příjemná. Děkujeme CK Viamare, že udržuje vysokou úroveň svých zástupců.

Iva a Ivo z Prahy
11.10.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Nádherná dovolená.

Dovolená byla skvělá ubytování pěkné čisté úklid na 1*, krásná pláž a vynikající delegátka Marcela Vejnosková. Velmi milá komunikativní a pečující o všechny klienty.

Celkový dojem

Dovolená byla skvělá ubytování pěkné čisté úklid na 1*, krásná pláž a vynikající delegátka Marcela Vejnosková. Velmi milá komunikativní a pečující o všechny klienty.

Stravování

Pobyt bez stravování. Restaurace v okolí velice pěkné, milá obsluha a dobré jídlo. Vynikající gyros.

Gabriela Dolejšová
22.09.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodová dovolená na zeleném ostrově

Dovolená byla velice pohodová, na klidném místě v letovisku Agia Paraskevi, možnost dokoupení snídaní v hotelu. Snídaně stále se opakující, ale určitě si každý vybere. Majitelka velice dbá na čistotu, což bylo vidět při snídaních, kdy ...

Celkový dojem

Dovolená byla velice pohodová, na klidném místě v letovisku Agia Paraskevi, možnost dokoupení snídaní v hotelu. Snídaně stále se opakující, ale určitě si každý vybere. Majitelka velice dbá na čistotu, což bylo vidět při snídaních, kdy stále rovnala naservírované potraviny, utírala stoly, zametala atd, aby každý, kdo příjde na snídani později měl pocit, že je u snídaně první, (ty se podávaly od 8,30 - 10.00 hod). Také paní, která uklízela v pokojích byla velice pečlivá a svědomitá. Pokoje, WC i balkon byly vždy pečlivě uklizeny, prádlo vyměňované několikrát během pobytu...prostě nelze nic vytknout.

Poloha

Telis leží u frekventované silnici, kde jezdí každou chvíli autobusy mezi zastávkami 0-26, takže doprava po ostrově zajištěna i pro ty, kteří si nepůjčí automobil. A hluk jsme vůbec nevnímaly. Cesty na pláž jsou prašné nebo vedou kolem zázemí luxusního hotelu, což zrovna není hezký pohled, ale pak tento minus je zapomenut, když uvidíte to krásné, čisté a teplé moře s hezkými plážemi.

Ubytování

Ubytování jednoduché, ale dostačující, vše funkční. Na pokojích klimatizace.

Stravování

Pobyt jsme měly bez stravy, snídani jsme si dokoupily za 6 EUR na den. Pak jsme se stravovaly v místních tavernách nebo si nakoupily v místním supermarketu. Určitě si každý vybere a bude spokojen. My jsme byly velice spokojeny s tavernou MAISTRALI a AVLI. Dobré jídlo, milá obsluha. Vřele doporučuji

Další služby

Velký dík za hezkou dovolenou patří průvodkyni Marcele Vejnoskové, která po celou dobu pobytu byla velice laskavá, ochotná, vše důkladně vysvětlovala i opakovaně. Její lidský přístup byl neuvěřitelný. Je vidět, že se jedná o naprostou profesionálku, pro kterou je práce koníček.

Ilona Urbanová
15.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená splnila naše očekávání

S dovolenou jsme byli moc spokojeni. Krásné ubytování, koupání a pláže nepřeplněné turisty .....Ostrov je nádherný.

Celkový dojem

S dovolenou jsme byli moc spokojeni. Krásné ubytování, koupání a pláže nepřeplněné turisty .....Ostrov je nádherný.

Poloha

V okolí ubytování spousta restaurací. Market u hotelu - bohužel velice drahý. Vyplatí se zajet autobusem do hlavního města do velkého marketu.K moři kousek, chodili jsme až za hotelovou pláž. Krásný písek, průzračná voda, málo lidí Nádherné výšlapy po okolí, krásně značené turistické stezky.

Ubytování

Ubytování velice pěkné, prostorné.Vybavení kuchyně naprosto dostačující (pobyt bez stravy)Velice pečlivá paní uklízečka.

Stravování

Měli jsme pobyt bez stravy

Další služby

Vše O.K.

Renata
20.08.2018