Recenze - AFRODITE

Zobrazit ubytování
7,4
2 hodnocení
7,5
UBYTOVÁNÍ
8
SLUŽBY
7,5
OKOLÍ
6,5
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 6
OKOLÍ 9
STRAVA 9
S CK jsme spokojeni, výbr destinace v pořádku, ubytování též, způsob cestování se nám však nelíbil.

Máme 1 podsatnou připomínkju k zájezdu. Způsob cestování s aerolinkami - s mezipřistáním na ostrově Limnos. Zájezd jsme objednávali zkraje roku, o tomto způsobu cestování ani zmínka. tato informace přišla krátce před zájezdem včetně ...

Celkový dojem

Máme 1 podsatnou připomínkju k zájezdu. Způsob cestování s aerolinkami - s mezipřistáním na ostrově Limnos. Zájezd jsme objednávali zkraje roku, o tomto způsobu cestování ani zmínka. tato informace přišla krátce před zájezdem včetně navýšení palivových příplatků. Tuto situaci bych připodobnila tomu, že jsme si defacto připlatili na prodloužený okružní let Egejským mořem. Náš let byl cca o 1 hodinu delší a ještě jsme připlácely palivové příplatky. Okružní let logicky přinesl vyšší náklady na pohonné hmoty. Nelíbí se mí delší let, který si ještě zákazník zaplatí. Je patrno, že aeorolinky sdružují lety, šetří, kde mohou, ale klient nakonec zaplatí více.

Další služby

Vše v pořádku, pouze výhrada cestování s aeorinkami - delší let a ještě palivový příplatek.

jitka Haase
29.08.2022
6,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 6
STRAVA 4
Skopelos - místo, kde se modrá snoubí se zelenou

Ostrov je nádherný, doporučuji si půjčit skútr nebo čtyřkolku a vše si projet. Borovicového lesy (ta vůně!), azurové moře, zvuky cikád a nekonečné olivové háje... To nejde nemilovat.

Celkový dojem

Ostrov je nádherný, doporučuji si půjčit skútr nebo čtyřkolku a vše si projet. Borovicového lesy (ta vůně!), azurové moře, zvuky cikád a nekonečné olivové háje... To nejde nemilovat.

Poloha

Pláž Panormos - klidné krásné moře, ale spíše pro rodiny s dětmi. Většinou hodně zaplněná.

Ubytování

Starší, v řeckém stylu, ale vždy perfektně čisto.

Stravování

Každý den to stejné, slabý výběr... Vše servírováno do plastových kelímků, tolik zbytečného odpadu 🙁 Jídlo v tavernách výborné i hrozné, záleží jak kde. Kalamáry, chobotnice, musaka, pastitsio jsme si užili do sytosti ☺️

Další služby

Delegáta jsme nevyužili, nebylo třeba. Vše jsme si zařídili sami. Není problém si domluvit půjčení vozidla s místními půjčovnami.

Zuzana
21.07.2022