Recenze - ANNA

Zobrazit ubytování
9,2
7 hodnocení
8,7
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
9,7
OKOLÍ
8,9
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
krásná odpočinková dovolená bez davů turistů,dovolená je vhodná pro lidi co mají rádi klidná místa..pláže prázdné,na treky po kopcích se dá chodit,super

krásný klidný ostrov plný zeleně

Celkový dojem

krásný klidný ostrov plný zeleně

Poloha

všude klid..byli jsme na začátku sezony..od 31.5-11.6...pláže doslova pro sebe..autem objedete ostrov za den,autobus jezdí na čas

Ubytování

čisto,klid,příjemní majitelé

Stravování

pobyt jsme měli bez stravy

Další služby

Vše jsme si zařídili sami..ale ochota lidí je zde až k neuvěření..delegát člověk na svém místě

jan körschner
12.06.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 7
Klidná dovolená - studio Anna Skopelos

Náš pobyt )7.9.-18-9-2018) byl velmi zdařilý. Počínajíc velmi příjemným delegátem, který se staral a zařizoval vše k naší úplné spokojenosti, dále velmi příjemným ubytováním ve studiu Anna, kde bylo čisto, výměna ručníků i povlečení byla ...

Celkový dojem

Náš pobyt )7.9.-18-9-2018) byl velmi zdařilý. Počínajíc velmi příjemným delegátem, který se staral a zařizoval vše k naší úplné spokojenosti, dále velmi příjemným ubytováním ve studiu Anna, kde bylo čisto, výměna ručníků i povlečení byla častá. Příjemná byla i blízkost pláže, kde touto dobou jsme byli takřka jediní turisté.. Blízká pekárna a cukrárna dodávala výborné laskominy, v několika místních supermarketech bylo vše ke koupi. V druhé půlce pobytu dopoledne byl již vítr a velké vlny, zřejmě již blížící se podzim...

Poloha

K moři kousek z kopečka dolů na pláž.

Ubytování

Spokojenost s čistotou, vybavením, výměnou ručníků i povlečení

Stravování

Zájezd byl bez stravování, velmi dobře jsme se najedli v taverně Manolis.

Další služby

Delegát byl velmi příjemný, který se staral a zařizoval vše k naší úplné spokojenosti.

Věra
25.09.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásný Skopelos

Ostrov i ubytování Anna splnily na 100% to, co jsme od dovolené očekávali.

Celkový dojem

Ostrov i ubytování Anna splnily na 100% to, co jsme od dovolené očekávali.

Poloha

V Eliosu dvě městské pláže dostačující a krásná Holovo na které jste za chvilku. Autobusem dojedete kamkoliv jezdí spolehlivě . Najdete zde Supermarkety , suvenýry , lékárnu, dvě půjčovny aut, masnu ,taverny i gyrosárnu a občerstvení s vaflemi a palačinkami.... hned pod penzionem úžasnou pekárnu .I přesto je Elios v hlavní sezoně klidný s minimem turistů.

Ubytování

Ubytování čisté, pravidelný uklid a výměna prádla.Dostačující vybavení kuchynky na vaření , klimatizace markýzy vše funkční.Studia v kopci ale kousek od pláže.

Stravování

V místních taternách.

Další služby

Delegát úžasný , pomohl s orientací na ostrově , poradil kam se podívat, zařídil auto. Super výlet na sousední Alonissos i starost delegáta o všechny přítomné na ostrově v době požáru.

JIŘINA LUKŠÍKOVÁ
13.09.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohoda,klídek,tabáček

Skopelos je relativně klidný, zelený,voňavý borovicemi a anýzem.Krásné moře .

Celkový dojem

Skopelos je relativně klidný, zelený,voňavý borovicemi a anýzem.Krásné moře .

Poloha

Krásné moře koupání nádhera.Při troše odvahy se najdou pláže-plážičky kde jste třeba i sami v plné sezóně.V Eliosu "městské" pláže normal Hovolo super.Po ostrově jsou další krásné pláže bez lidí i s hodně lidmi lehce dostupná autobusem.Autobusem dojedete skoro všude. Do všech středisek a hlavního města.Elios má 4 "supermarkety" koupíte vše potřebné.1pekárnu kousek pod ubytováním výborné pečivo a dortíky doporučuji.Taveren dostatek. Výborná gril-gyrosárna na náměstí.Ceny dobré.

Ubytování

Ubytování normal žádný luxus,ale vše bylo čisté a funkční.Dalo se i uvařit, ale komu by se chtělo na dovolené.Když se někomu zdálo,že mu něco chybí majitelé dodali.Měli jsme výhled na moře dobré sousedy takže pohoda.

Stravování

Bez stravování

Další služby

Výlety od CK jsme nevyužili.Půjčili jsme si skůtra a co jsme chtěli si projeli.Kostelíček Mama Mia, borovice atd.Služby CK na jedničku vše bylo bez problémů jak bylo domluveno s pí.Matouškovou.Služby delegáta p.Hemerky na jedničku s hvězdičkou.Kéž by bylo takových delegátů více.

Královi
23.08.2018