Recenze - DELPHI

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,5
6 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9,8
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9,8
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Klidná dovolená

Skopelos je krásný zeléný ostrov. Moře úžasné čísté. Ubytování příjemné. Úklid pokojů probíhal každý den (stlaní postelí bylo až moc časté). Mám ráda, když najdu věci na svém místě. Krásně upravená zahrada a bazén. Od čásného rána cca 6 ...

Celkový dojem

Skopelos je krásný zeléný ostrov. Moře úžasné čísté. Ubytování příjemné. Úklid pokojů probíhal každý den (stlaní postelí bylo až moc časté). Mám ráda, když najdu věci na svém místě. Krásně upravená zahrada a bazén. Od čásného rána cca 6 hodin pohyb okolo bazénu, čištění zalévání. Majitelé velice pečliví. Místní pláž nic moc. Přilehlá Hovolo lepší, ale bez lehátek. Jezdili jsme na pláž Safilos. Taverna nad touto pláží by zasloužila Michelinskou hvězdu. Jídlo vinikající. Dovolená se nám moc líbila. Termín 31.5. - 11.6.2019

Ubytování

Ubytování čisté pěkné klidné. Majitelé to s úklidem přeháněli. Naštěstí jsme byli celý den pryč, tak nás to nijak neomezovalo.

Další služby

Delegát příjemný a často navštěvoval naše zařízení. Měl o své klijenty zájem. Vše perfektně vysvětlil a zařídil.

Jarmila
24.07.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Raj na zemi....

Byli jsme moc spokojeni, nadherna priroda, ciste more, krasne plaze, pujcili jsme si auto a projeli cely ostrov...malo turistu v terminu od 2.-12.7....byli jsme moc spokojeni, takovych mist je uz na svete.malo....doporucujeme I procestovst ...

Celkový dojem

Byli jsme moc spokojeni, nadherna priroda, ciste more, krasne plaze, pujcili jsme si auto a projeli cely ostrov...malo turistu v terminu od 2.-12.7....byli jsme moc spokojeni, takovych mist je uz na svete.malo....doporucujeme I procestovst vedlejsi ostrov Alonissos....

Stravování

Bez stravy, jedli jsme v mistnich tavernach, bajecne, jidlo.nemelo chybu...

Eva
14.07.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Fantastické místo, jídlo, příroda

Skopelos je menší, neskutečně zelený ostrov. Díky borovicovým lesům vypadá pořád svěže. Nabízí velké množství malých i středně velkých oblázkových až kamenitých pláží, divokých i organizovaných (se sprchou se sladkou vodou, lehátky a ...

Celkový dojem

Skopelos je menší, neskutečně zelený ostrov. Díky borovicovým lesům vypadá pořád svěže. Nabízí velké množství malých i středně velkých oblázkových až kamenitých pláží, divokých i organizovaných (se sprchou se sladkou vodou, lehátky a slunečníky k pronájmu za 6-7 EUR, bary a tavernami). Je překvapivě (až neřecky) čistý s dobře fungující místní autobusovou linkou. Ideální místo jak pro aktivní, tak i jen relaxující turisty. Velká pochvala patří delegátovi. Václav Hemerka byl neskutečně vstřícný, ochotný a přátelský. Ostrov měl v malíčku, dokázal vždy poradit, zajistit prakticky cokoliv. Nejlepší delegát CK, jakého jsem kdy poznala.

Poloha

Za zahradou hotelu vede silnice. Hned před hotelem je autobusová zastávka místní linky, která objíždí za rozumné peníze prakticky celý ostrov. "Centrum" této vesničky je cca 10 minut chůze, nejbližší supermarket a lékárna 3 minuty od hotelu. V centru najdete několik taveren, malých obchůdků, pekárnu, půjčovny aut, skútrů a malých člunů a také bankomat. Městská pláž je rozdělaná na dvě části maličkým přístavem, dá se přejít o kus dál na divoké pláže Holovo. Ale ostrov má i hezčí pláže, doporučuji využít autobus nebo si půjčit skútr nebo auto a prozkoumat ostrov celý. Jen pozor, místní mapy nejsou zrovna přesné, vyplatilo se mi stáhnout si mapu ostrova a fungovat s offline navigací v mobilu.

Ubytování

Hotel je od silnice odstíněn velkou vzrostlou zahradou. Apartmán prostorný, čistý, na Řecko slušně vybavený. Vše fungující, včetně klimatizace (dokonce bez poplatku). Hotel není nejmladší, ale podle všeho má nedávno vyměněná okna a balkonové dveře s venkovními žaluziemi. Skvěle těsní a chrání před hlukem a teplem. Ovšem místo je to velmi klidné, jediný hluk byl jednou ze sousedního hotelu, kde probíhal večer s živou hudbou. Jinak uslyšíte leda cikády a šplouchání pečlivě udržovaného dvojbazénu.

Stravování

Hotelovou stravu jsme využili jen na jednu snídani (skvělé lívance, jinak průměr). Místní taverny a bary nabízí skvělé jídlo za rozumné ceny, ve dvou se najíte od 16 EUR, ovšem opulentnější večeře s předkrmy, vínem a zákuskem a kávou se už dokáže vyšplhat na 25-30 EUR. Ale rozhodně to stojí za to. Nám chutnalo nejvíc u Manolise, ale ani ostatní taverny nebyly špatné. A doporučuji v baru na levé části městské pláže zkusit malé wafle s čokoládovo oříškovou polevou a k tomu freddoccino. Dokonalost sama.

Další služby

Úklid probíhal bez potíží, vynášení odpadků každý den, výměna ložního prádla, ručníků a úklid podlah cca každý 4. den. Personál ochotný, milý, prakticky vždy někdo v dosahu.

Markéta Světlíková
24.09.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
neo klima elios je hezka destinace ostatne jako cely ostrov Skopelos

Dovolená v uvedené destinací byla velice příjemná atmosfera celé destinace je vcelku klidná a poskytuje možnost odpočinku. Poloha destinace je výhodná, velice příjemná je i možnost dostat se na okolní pláže autobusem za pár eur. Teda kromě ...

Celkový dojem

Dovolená v uvedené destinací byla velice příjemná atmosfera celé destinace je vcelku klidná a poskytuje možnost odpočinku. Poloha destinace je výhodná, velice příjemná je i možnost dostat se na okolní pláže autobusem za pár eur. Teda kromě několika výjimek kam autobus nejezdi. Ale výběr pláži je poměrně dobrý a nakonec i v pláže v samotné destinací Nebo klima nejsou špatně. Je tam moznost nákupu potravin i výběr závěrem je široký a jídlo všude bylo na vysoké úrovni. K výbornému dojmumzcela jistě i přispěla práce delegáta p. Hamerku kterému bych chtěla vyjádřit opět velké poděkování. Byl profesionální lidský prostě skvělý.

Poloha

Ostrov je hezký nakonec jsem tam byla již potřetí . V teto destinací poprvé a možná je z celého ostrova nejlepší . Pláže docela pekne a dá se na ně dostat autobusem což je veliké plus. Je tam hodně vos ale s tím se nedá nic dělat člověk musí být jenom v střehu . Není co vytknout .

Ubytování

Ubytování ve studiích je docela příšerně. Kuchyňka malá s malým vybavenim, nebylo nikde pověsit věci a jiné Evi jako tašky a pod. Co se týče koupelny a WC tak nic moc.. človek se při sprchování obával že spadne do záchodové mísy. Prostě poměrně staré a když vezmu cenu za jakou se to prodává tak je to poměrně bída protože cena není tak malá když neuvažujeme last minut. Je to vždy jako pro baťůžkáře i když proti nim nic nemám. Bylo by vhodnější mít možnost dokoupit si apartmán i pro dvě osoby protože je tam víc prostoru a když si to člověk zaplati tak je jedno ze je to pouze pro dvě osoby. Je vidět že je to starý a neopravovany hotel jestli se tomu tak dá říkat. Větší péče je věnována venkovnímu bazénu který byl luxusní. To se musí nechat.

Stravování

Jedna báseň. Úroveň výborná i obsluha vždy příjemná v tavernach v destinací nebo Glose . Pekárna v destinací taky výborná a dalo se nakoupit dobře i v supermarketu nedaleko hotelu Delphi . Myslím provis. Velice milý majitel.

Další služby

Úklid byl vcelku dobrý spokojenost i s výměnou ručníků a povlečení. Asi není co vytknout.

Henrieta Stelmachova
12.09.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
prima relax

výborný

Celkový dojem

výborný

Poloha

my jsme chodili na neorganizovanou Hovolo, takže spokojenost. Kolem pláže s lehátky bylo poměrně dost nechutných odpadků

Ubytování

trochu stísněná koupelna, ale s tím se v Řecku počítá, hlavně, že bylo čisto, doporučuji dovybavit pokoj věšákem s několika háčky na pověšení kabel, oblečení ,klobouků atd.

Stravování

stravování vlastní a výborné v tavernách

Blanka Zumanová
10.09.2018