Recenze - KORINA

Zobrazit ubytování
8,4
8 hodnocení
9,1
UBYTOVÁNÍ
8,9
SLUŽBY
8
OKOLÍ
7,5
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 6
Takové jiné Řecko. Voňavý a čistý ostrov _ Skopelos

Hm, co napsat, to si musí každý vyzkoušet na vlastní kůži. Ráda bych se tam někdy vrátila.

Celkový dojem

Hm, co napsat, to si musí každý vyzkoušet na vlastní kůži. Ráda bych se tam někdy vrátila.

Poloha

Agnondas až moc malé a klidné místo, ale mělo své kouzlo, a vše blízko, obchůdečíček, přístav, pláž,autobus.zastávka, tři taverny jedna lepší než druhá.

Stravování

Co Vitana a Hamé daly jinak dosti draho o proti minulým letům.

Naděžda
26.07.2019
5,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 6
OKOLÍ 6
STRAVA 1
Dovolená na Skopelosu

V pořádku. S ubytováním jsem byla spokojená, úklid i výměna prádla byla častá a v pořádku. Mohla by být lépe upravená pláž a více možností, kterou pláž zvolit.

Celkový dojem

V pořádku. S ubytováním jsem byla spokojená, úklid i výměna prádla byla častá a v pořádku. Mohla by být lépe upravená pláž a více možností, kterou pláž zvolit.

Poloha

Větší možnost výběru pláže v okolí.

Ubytování

Hezké prostředí, milý lidé, čisto a častá výměna prádla, uklizeno.

Stravování

Nevyužívala jsem.

Další služby

Nevyužívala jsem.

Bc. Jana Černá
15.07.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Úžasná dovolená na Skopelosu

Poprvé jsme se podívaly s kamarádkou na Skopelos. Z dovolené jsme obě nadšené. Ostrov má krásnou přírodu, pinie vám poskytnou stín i vůni. Moře je nádherně čisté. Nejkrásnější pro nás byla pláž Kastani a Milia. A protože jsme byly v září, ...

Celkový dojem

Poprvé jsme se podívaly s kamarádkou na Skopelos. Z dovolené jsme obě nadšené. Ostrov má krásnou přírodu, pinie vám poskytnou stín i vůni. Moře je nádherně čisté. Nejkrásnější pro nás byla pláž Kastani a Milia. A protože jsme byly v září, turistů bylo málo a pláže jsme měly skoro sami pro sebe. :-) Po ostrově jsme jezdily autobusem v ceně od 1.60 -2.50 Euro. Vidět se dalo vše co ostrov nabízí. Ubytování bylo super. Čisto,uklizeno, 2x vyměněné ručníky a povlečení ... Pan Spiros s jeho rodinou se o nás moc hezky starali. Dovezl nás i na větší nákup, napekl řecké vdolky a nabídl grilování v zahradě. Večer jsme usínaly s houkáním Jonise malého výra, kterého jsme v cz ještě neslyšely. Už se nám ted po něm stýská :-). Velká pochvala pro pana delegáta Hemerku.Skvělý přístup, velmi se nám věnoval. Byl úžasný! Doufáme, že se s ním ještě na dalších dovolených potkáme..

Poloha

Celý ostrov je překrásný.. moře čisté.

Ubytování

Vše bylo v pořádku

Stravování

V tavernách vařili dobře. Problém byl trochu z naší strany s jídelníčkem. V NJ nám chyběl.

Další služby

Pan delegát Hemerka byl skvělý. Moc hezky se o nás staral od začátku až do konce dovolené. Blahopřeji ck Viamare, že právě on jí v zahraničí zastupuje. Zaslouží velkou pochvalu a pěknou odměnu.

Dagmar Papežová + Michaela Holubová
19.09.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Skopelos vás určitě nezklame

pokud upřednostňujete přírodní prostředí a opravdu křišťálově čistou vodu před bujarým nočním životem. Spousta pláží i plážiček, snadno dostupných autobusem, uspokojí každého - toho kdo vyhledává soukromí i toho, kdo dává přednost tzv. ...

Celkový dojem

pokud upřednostňujete přírodní prostředí a opravdu křišťálově čistou vodu před bujarým nočním životem. Spousta pláží i plážiček, snadno dostupných autobusem, uspokojí každého - toho kdo vyhledává soukromí i toho, kdo dává přednost tzv. organizovaným plážím, neboť i ty jsou zasazeny do krásného přírodního prostředí. Dovolenou jsme si opravdu užili.

Poloha

Agnontas je opravdu pouze záložní přístav s malou pláží, třemi tavernami vedle sebe, malým minimarketem a autobusovou zastávkou. Ta je ovšem klíčová, neboť autobusem se snadno dostanete (mimo jiné) jedním směrem na pláže Stafilos, Velanio nebo do hlavního města (1,60 euro), opačným směrem na pláže Limnonari, Panormos (1,60 euro), Milia (2,50 euro), Kastani (4,50 euro) až do městečka Glossa. Všechny zmíněné pláže jsou nádherné, podrobnosti se dozvíte hned na úvodní schůzce. Opakovaně jsme navštívili Panormos, pláž ideální (nejen) pro seniory, neboť autobus vás vyplivne pár metrů od pláže, za lehátka se neplatí (předpokládá se, že si dáte něco k pití nebo jídlu v několika přilehlých tavernách), snadný přístup do moře (i když boty by se hodily), klid, mezinárodní společnost a hlavně úžasné moře. U autobusové zastávky se nachází minimarket, kde lze před zpáteční cestou doplnit zásoby (vyšší ceny než v Agnontas, ale širší výběr a komunikativnější majitelka).Za návštěvu (i opakovanou) určitě stojí hlavní město ostrova. Dojít na konec pobřežní promenády až do starého přístavu a vydat se úzkými uličkami s malebnými domečky směrem nahoru. Nádherné výhledy. Nelze také zapomenout na hříšně lákavé pekárny.

Ubytování

Pěkný dům v perfektně udržovaném prostředí (fotky nelžou). Studio menší, ale útulné, perfektně uklizené. Majitelé pečují o hosty vzorně až nadstandardně.

Stravování

Taverny najdete všude, pokud není na pláži taverna, je tam plážový bar. Nabízejí tradiční řecké pokrmy, ale v široké míře i čerstvé ryby a tzv. plody moře. V některých si můžete rybu přímo vybrat. Nejvíc se nám líbila taverna cestou na pláž Stafilos. Kromě výborného jídla a vzorné obsluhy vyniká excelentním výhledem. Pozor na všudypřítomné (masožravé) vosy. Taverny se snaží s nimi bojovat různými prostředky, ale vosy mají stále převahu - tak nějak k ostrovu patří a musíte si na ně zvyknout.

Další služby

Delegáta pana Václava řadíme do absolutní špičky. Sympatický, vstřícný, organizačně velmi schopný s dokonalou znalostí ostrova. Zúčastnili jsme se výletu Mamma Mia (20 euro), pořádaného ve spolupráci s místní cestovkou a nebyli ani trochu zklamaní.

Anna a Petr
13.09.2018