Recenze - PANORAMA

Zobrazit ubytování
9,1
7 hodnocení
8,4
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
8,6
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Svěží barva borovic, stříbrnozelená barva olivovníků a průzračná tyrkysová voda prostě ráj.

Velká spokojenost, krásná příroda, krásné moře, dobré ubytování- klid.

Celkový dojem

Velká spokojenost, krásná příroda, krásné moře, dobré ubytování- klid.

Poloha

Penzion byl uprostřed zeleně v prudkém kopci,mimo hlavní silnice, byl tam klid, 2 krásné pláže byly blízko, ale šlo se k nim strmě dolů, myslím, že to je trochu problém pro lidi kteří mají problém s chůzí,

Ubytování

Když jsem si ubytování objednávala vybrala jsem si pokoj č.1, ale když jsem ho vyděla byla jsem zklamaná, byl bez úložných prostor, a postel byla široká jen asi 130cm, můj muž má 2m, pokoj je velice úzký a postel je přiražená ke zdi a strašně vrže, dva se na ní špatně vyspí, požádala jsem o výměnu za jiný pokoj, to se povedlo, přestěhovali jsme se do 1.patra do pokoje č.5, tam jsme byli spokojení, jen jsme měli problém se splachováním na WC, malý tlak vody.

Stravování

Stravovali jsme se sami, ale problém byl s nákupy pekárna velice brzy ukončila sezónu a tak jsme nakupovali u města Skopelos, pak jsme se stravovali v taverně u ubytování, nebo ve městě, ve Stafilosu je jen 1 taverna, vaří tam dobře.

Další služby

S panem Václavem jsme byli spokojení, byl vždy ochotný, pomohl nám vyměnit pokoj za což mu moc děkuji. Dopravní prostř.jsme si nepůjčovali, chodili jsme pěšky, nebo jsme jezdili autobusem.

Jitka Janotová
22.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherný ostrov, báječná dovolená

Skopelos je nádherný zelený ostrov vonící po koření a borovicích. Poskytl nám nezapomenutelnou dovolenou, nejen proto, že jsme si ho vybrali pro náš svatební obřad.

Celkový dojem

Skopelos je nádherný zelený ostrov vonící po koření a borovicích. Poskytl nám nezapomenutelnou dovolenou, nejen proto, že jsme si ho vybrali pro náš svatební obřad.

Poloha

Stafilos je krásné malé letovisko vhodné pro ty, co vyhledávají klid. V okolí se nachází dvě pláže, obě jsou čisté, udržované, s plážovým barem a lehátky za 7 euro, místa je ale dost i pro ty, co za pronájem lehátek utrácet nechtějí. V blízkosti se nachází dvě taverny, jednu jsme na základě recenzí nenavštívili, druhá (cestou k pláži) je výborná, mají denní nabídku ryb a najíte se za příjemné ceny. Určitě doporučuji půjčit si automobil, čtyřkolku nebo skútr a ostrov procestovat, na každém rohu narazíte na nádherný výhled. Když budete hledat, najdete pláže, kde budete úplně sami, ale i některé turistické jsou krásné. Na některých místech je lepší mít boty do vody (nejen kvůli kamenům, ale i kvůli ježkům) a určitě si nezapomeňte šnorchl, podmořský život je překrásný. Za návštěvu určitě stojí pláže na severu ostrova a krásný maják, dále kláštery nad hlavním městem, vykopávky Sendoukia, zátoka Glisteri, útes Amarandos, kostelíček na Kastri, uličky města Glossa a také hlavní město, kde se večer setkáte s tím pravým turistickým ruchem. Ale nutno dodat, že kamkoli se vydáte, nikdy nemůžete být zklamaní.

Ubytování

S výběrem ubytovaní jsme byli moc spokojení, studio bylo čisté, prostorné, s funkční klimatizací, lednicí, plotýnkou a varnou konvicí. Ráno jsme mohli posnídat na terase v krásné udržované zahradě s výhledem na moře. Majitelé, ač nemluví anglicky, tak jsou moc milí, jako pozornost pro novomanžele nám nachystali růže z vlastní zahrady, domácí marmeládu, víno, ovoce. Každý den (kromě odpočinkové neděle) jezdili uklízet terasy, zalévat květiny, vyměňovat koše a doplňovat toaletní papír, několikrát jsme také dostali čisté ručníky a převlékli postel.

Stravování

V blízkosti ubytování se nachází malá pekárnička, na větší nákup je potřeba zajet do Skopelosu, kde nakoupíte v jednom z místních supermarketů. My jsme si takto kupovali snídaně a na obědy a večeře chodili do taveren různě po ostrově. Dobrá taverna je i ta, která se nachází pod studii směrem k pláži, dál bych doporučila tavernu Limnonari na stejnojmenné pláži, gyrosárnu La Platia v Eliosu, fast food Louki v Glosse, tavernu Manolis v Eliosu, taverny Gianis a Molo´s v hlavním městě a na opravdu dobrou večeři tavernu Rodi v uličkách hlavního města. Na snídani zase breakfast house v hlavním městě, kde mají úžasný výběr domácích pájů. Byli jsme i v proslulé Agnanti, ale nutno říci, že za tu cenu jsme se na ostrově najedli mnohokrát lépe.

Další služby

Ráda bych vyzdvihla služby pana Hemerky - to je opravdu člověk na svém místě, s lepším delegátem jsem se nikdy nesetkala. Skutečně se o lidi zajímal a byl schopen pomoci s čímkoli. Již z domova jsme si přes něj zařídili zapůjčení automobilu, které bylo bleskurychlé, ve 12.30 jsme dojeli do ubytování a ve 13.00 nás již nabíral pán z půjčovny. Pomohl nám také s rezervováním svatební večeře. A také nám dal moc užitečné tipy na výlety po ostrově.

Kateřina Pavelková
20.09.2018
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Velmi osvěžující pobyt na Skopelosu

Po mnoha letech krásných dovolených, které si užíváme s Viamare na některém z řeckých ostrovů, byla letošní dovolená na přelomu srpna a září ve vesničce Stafilos v apartmánu PANORAMA to nejkrásnější pohlazení dvou rodin žijících v centru ...

Celkový dojem

Po mnoha letech krásných dovolených, které si užíváme s Viamare na některém z řeckých ostrovů, byla letošní dovolená na přelomu srpna a září ve vesničce Stafilos v apartmánu PANORAMA to nejkrásnější pohlazení dvou rodin žijících v centru Prahy. Velmi pěkné ubytování na kopci v pečlivě udržované zahradě s květinami a s krásným výhledem na moře daleko od lidského ruchu. Skvělé místo pro lidi hledající odpočinek v přírodě a blízko dvou dlouhých, čistých a romantických pláží.

Poloha

Okolí apartmánu perfektní pro lidi, kteří nevyhledávají rušné taverny, obchody, lidský hluk a vše, co přináší civilizace. Ubytování je tedy vhodné pouze pro milovníky klidu, čistého vzduchu, dvou krásných pláží na pěší docházku. Obě pláže jsou nádherné, vybavené malou tavernou se základním občerstvením, sprchou a půjčovnou kajaků. Na obou plážích bylo čisto, pronajímatelé lehátek o ně velmi pečují. Klid není rušen motorovými čluny, do zátoky pouze připlouvají kotvit v průběhu dne jachty. Pláže vhodné pro šnorchlování podél skalisek.

Ubytování

Apartmán č.2 dobře vybavený, prostorný, stále čistě uklizený, klimatizace v ceně ubytování funkční, před apt. příjemné posezení na udržované terase (ráno sprchována hadicí s vodou včetně zalití květin).

Stravování

Ubytování vždy vyhledáváme bez stravování. Snídani a oběd jsme nakoupili v obchodech ve Stafilosu nebo ve městě Skopelos (ovoce, zelenina, med, pečivo, víno, pivo). Balenou pitnou vodu (1 balení s 6 lahvemi po 1,5 l) dodával za 2 eura majitel přímo do apartmánu (na vyžádání). 5 minut od ubytování cestou k plážím je velmi kvalitní rybí taverna s dobrou řeckou kuchyní, čerstvými rybami, příjemnou obsluhou a občas s živou hudbou. Další taverny v hlavním městě (4,5 km - autobusem nebo autem).

Další služby

Pan delegát Hamerka je velice starostlivý, pečlivý, spolehlivý, vstřícný a bylo nám ctí se s ním setkat. Děkujeme za veškeré poskytované informace! Pronájem automobilu vč. dětské sedačky sjednal rychle a spolehlivě. Při odjezdu na letiště Skiathos výletní lodí místo trajektu (stávka) nás perfektně navigoval, aby přesun proběhl rychle a bez zbytečného čekání.

Jana Baumová
11.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skopelos - nádhera

Z Řeckých ostrovů a destinací už jsem viděl hodně, ale Skopelos je zatím to nejhezčí. Je ale hlavně pro lidi, kteří mají rádi na dovolené klid! Žádné vyhrávající taverny a bary. Klidné pláže s malým občerstvením a supermarkety, kde si ...

Celkový dojem

Z Řeckých ostrovů a destinací už jsem viděl hodně, ale Skopelos je zatím to nejhezčí. Je ale hlavně pro lidi, kteří mají rádi na dovolené klid! Žádné vyhrávající taverny a bary. Klidné pláže s malým občerstvením a supermarkety, kde si člověk může nakoupit co potřebuje. Taverny dobře vaří a ceny jsou rozhodně menší než v Chorvatsku. Na ostrově funguje vše co potřebujete. Ostrov je neuvěřitelně čistý. Žádné odpadky a nepořádek na místních silnicích a parcelách. Navíc, je to neuvěřitelně zelený ostrov plný vysokých borovic po celé jeho délce a šířce. Většina domů má sedlové střechy a jsou dostavěné! Nečouhají z nich obligátní armovací dráti. Prostě krása.

Poloha

Jsou zde dvě pláže každý den krásně čisté, žádné odpadky. A pro milovníky nudismu je možnost zajít cca 1 km daleko na konec, kde je nádherná přírodní pláž i pro nudisty.

Ubytování

Ubytování naprosto dle našich představ. Čisto, prostorný apartmán a krásná terasa s výhledem na moře. A hlavně večer ticho, čímž se i paní domácí pyšní.

Stravování

Ve Stafilosu jsou zatím pouze 2 taverny a každá má něco do sebe. Obě si lidé pochvalují. Jídlo je výborné. Super market je bohužel zatím zrušen a musí se jezdit autobusem do 2.5 km vzdáleného, ale nám to přišlo jako příjemné zpestření. Je zde ale výborná pekárna.

Další služby

Pana delegáta a jeho jednání s námi, pohodu, vtipnost i nadhled musím obzvlášť vyzdvihnout. Nejlepší, co jsem kdy poznal. Takových více! Všechny nabídky služeb včetně popisů byly dokonalé a hezky přehledné.

Petr Třebický
31.08.2018