Recenze - ANGELA

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,9
3 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
7,3
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Pohoda

Malý ale pohodový ostrov

Celkový dojem

Malý ale pohodový ostrov

Jana Davidová
20.08.2023
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 5
Nový ostrov! Hurá!

Krásný ostrov s minimem turistů, převážně Řeků. Ostrov je v severní části zelenější než jiné řecké ostrovy, které známe. Chora je krásná a pláže, které jsme navštívili také. Jídlo ve všech tavernách, kde jsme jedli, bylo výborné. Spousta ...

Celkový dojem

Krásný ostrov s minimem turistů, převážně Řeků. Ostrov je v severní části zelenější než jiné řecké ostrovy, které známe. Chora je krásná a pláže, které jsme navštívili také. Jídlo ve všech tavernách, kde jsme jedli, bylo výborné. Spousta mořských plodů i klasických řeckých lahůdek.Toto je náš 15.řecký ostrov a rozhodně stojí za návštěvu.

Poloha

Nejbližší pláže jsou písečné, max. s drobnými oblázky. Na Molosu byla v červnovém termínu lehátka a slunečníky zdarma, stačila malá konzumace v přilehlé taverně.Výhled z hradu v Choře stojí za to.

Ubytování

Areál hotelu je příjemný, čistý, s krásným bazénem a zahradou. Vlastní studia jsou spíš menší, jednoduše zařízená. Od hotelu je blízko na pláž i do nejbližších taveren (do 8min.), supermarket je hned vedle hotelu, skvělá pekárna otevřená denně je vzdálená cca 10min. chůze.Majitelé jsou velmi příjemní a ochotní, úklid každodenní.

Stravování

Měli jsme pobyt bez stravování (jsme na to u Viamare zvyklí), ale studia, alespoň ta, která jsme dostali, nejsou absolutně vybavena ani pro přípravu snídaně. Nemají rychlovarnou konvici, hrnečky ani talíře nebo příbory. Konvici jsme si po dotazu v CK vzali vlastní, hrnky a talíře nám ochotně zapůjčili majitelé, ale zase je nebylo kam ve studiu položit :) Myslím, že by studia neměla být bez stravování nabízena. Pokud příště, tak jedině se snídaní, stížnosti jsme neslyšeli.

Další služby

Delegátka Veronika je nadšená, milá a vstřícná.

Dagmar
29.06.2023
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Skyros - malý, pozoruhodný řecký ostrov

Klidná krásná ničím nerušená dovolená

Celkový dojem

Klidná krásná ničím nerušená dovolená

Ubytování

Hotel Angela - příjemné klidné prostředí, blízko moře, překrásný bazén, srdečná a milá majitelka, vstřícný a přátelský personál

Stravování

Snídaně v hotelu skromné, ale vždy dostatečné. Všechny taverny, které jsme v okolí navštívili, měly v nabídce tradiční řecká jídla, zeleninu i ryby. Byli jsme spokojeni a užili jsme si to.

Další služby

Naprosto skvělá delegátka Veronika Roubalová, milá, komunikativní, je vidět, že ji práce moc baví a zároveň si ji užívá a chce sama o ostrově mít všechny možné informace o historii i současnosti. Naše všetečné dotazy vždy zodpověděla a když něco nevěděla hned, informace zjistila a předala.

Kamila Šodková
18.06.2023