Recenze - ARTEMIS

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,3
7 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
8,6
OKOLÍ
9,4
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Dovolená Artemis

Příjemná dovolená

Celkový dojem

Příjemná dovolená

Poloha

Využívali jsme pláž hotelu Palace, byla dostačující. Je fakt, že jsme byli předposlední turnus a tím pádem už méně turistů. Ostrov je rozmanitý. Měli jsme na tři dny auto a tak jsme měli možnost poznat i jiná místa a zákoutí. Ale dají se dělat i pěší vycházky, mlýn s tavernou, vedlejší Molos a i hlavní město lze navštívit pěšky.

Ubytování

Klasické jednoduché pokoje, tak jak je v Řecku zvykem. Příjemná majitelka objektu, nebylo co vytknout.

Stravování

Polopenzi jsme měli v hotelu Palace - doporučuji. Výborná řecká kuchyně.

Další služby

Velice ochotná delegátka paní Veronika. Absolvovali jsme lodní výlet a večerní návštěvu hlavního města - obojí proběhlo v pořádku a byli jsme spokojeni. Od paní delegátky dostatek informací ohledně výletů, zajímavostí ostrova.

Gabriela
21.09.2023
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 7
STRAVA 9
Nový ostrov v nabídce Viamare

Využili jsme nabídky Viamare objevit nový ostrov v jejich nabídce. Cesta tam je bohužel s mezipřistáním na Chiosu, což cestování protáhne asi o dvě hodiny. Na letišti se zájezdu ujme paní delegátka Veronika, které k dokonalosti už chyběla ...

Celkový dojem

Využili jsme nabídky Viamare objevit nový ostrov v jejich nabídce. Cesta tam je bohužel s mezipřistáním na Chiosu, což cestování protáhne asi o dvě hodiny. Na letišti se zájezdu ujme paní delegátka Veronika, které k dokonalosti už chyběla jen složená písnička, kterou by cestujícím během jízdy zazpívala. Ubytování u paní Artemis je pěkné, skromné, dostačující, s funkční klimatizací bez poplatku. Nejbližsí pláž k ubytování prakticky za těch 10 dní nešla použít nikdy. Byly celou dobu obří vlny, silný vítr a spoustu naplavených řas a bordelu. Chodili jsme většinou na pláž v Molosu Magazia, asi 3 km a nebyli jsme jediní. Moře, pláž, i vítr tam byly mnohem příjemnější. Polopenze v hotelu Skiros Palace byla fajn, určitě dobře si ji zaplatit, neboť nejbližší taverna je od Artemis asi kilometr, další taverna za další kilometr, obchod asi taky 2 km. Snídaně byly stále stejné, ale chutné, večeře se trochu měnily a také byly moc dobré systémem servírovaného bufetu. Prostředí oblasti Gyrismata je takové neutěšené, nezajímavé, všude trčí nějaký železa z železobetonu nebo z trávy. Sem tam nějaká popelnicová kočka, nebo koza. K ubytování u Artemis by se hodilo půjčit si na celý pobyt jízdní kolo pro snazší přiblížení k hlavní pláži v Molosu. Stopem jsme se dvakrát přesunuli na pláž v Acherounes, u Linarie, kde bylo krásně čisté moře, s hezkým vstupem a lepším počasím. Na ostrůvek už se asi nevrátíme, ale i proto, že každý rok jezdíme někam jinam :-)

Poloha

Nejbližší pláž (možná i vzhledem k větrnému počasí) velká bída, lepší pláž Magazia v Molosu je asi 3 km po rovině nebo na druhé straně ostrova v Acherounes, kam se s trochou štěstí dá jet třeba stopem.

Ubytování

Čisté, bez problémů, jen v místě, kde "chcípl pes" a všude je to daleko. Voda na pití je dobrá, nikdy nám po ní nic nebylo, nemá smysl kupovat balenou, když ani není moc kde.

Stravování

Polopenze v hotelu Skiros Palace byla fajn, určitě dobře si ji zaplatit, neboť nejbližší taverna je od Artemis asi kilometr, další taverna za další kilometr, obchod asi taky 2 km. Snídaně byly stále stejné, ale chutné, večeře se trochu měnily a také byly moc dobré systémem servírovaného bufetu. Víno, pivo, voda, ráno limči v ceně.

Další služby

Výlet lodí byl fajn, škoda, že se po výletě nedala využít ještě třeba koupačka v Acherounes, kde konečně nebyly vlny. Natajno jsme občas využívali autobusový pendl do města Skyros, určený ale pouze pro ubytované ve Skriros Palace. Jezdí sice v nelogické časy, ale lepší než nic. Škoda, že na ostrově nejezdí alespoň nějaký základní autobusová linka. Také bychom uvítali možnost půjčení jízdního kola pro dopravu k lepším plážím v Molosu.

Martin Veverka
22.08.2023
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Okouzlující ostrov

Jedním slovem nádhera

Celkový dojem

Jedním slovem nádhera

Stravování

Okouzlující ostrov bez davy turistů, práce delegátky super moc jí děkujeme za služby, krásné pláže, nejmilejší Řekové jsou úžasní...

Juhásovi
04.08.2023
8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Pohoda

Bezvadná dovolená, jako ostatně všechny v Řecku. Byli jsme Kefalonia,Karpathos ,Kythyra a teď Skyros.Každý ostrov má něco do sebe, všechny pak spojuje absence masového turismu.

Celkový dojem

Bezvadná dovolená, jako ostatně všechny v Řecku. Byli jsme Kefalonia,Karpathos ,Kythyra a teď Skyros.Každý ostrov má něco do sebe, všechny pak spojuje absence masového turismu.

Poloha

Ubytování v krásné zahradě, cesta k pláži cca 5minut.Plaz dlouhá, písečná, vstup do vody kamínky,ale dalo se v pohodě bez bot do vody. Využívali jsme slunečníky vedlejšího hotelu, nikdo to nekontroloval a stejně byly málokdy zaplněné. Určitě chce projet ostrov autem,na Gyrismate toho zas moc na koukání není. Do Chory je to cca 3km, pěšky by se asi dalo,ale my jsme courali jen po okolí a do Chory jeli autem.

Ubytování

Ubytování standardní, nic nám nechybělo ,až na vývrtku, ale poradili jsme si:).Paní Artemis s manželem byli moc fajn, snesli by nám snad modré z nebe, kdybychom ho chtěli:).Dokonce při loučení ukapla slzička na obou stranách.

Stravování

Měli jsme polopenzi s nápoji ve Skyros Palace a dobře jsme udělali. Snídaně i večeře do sytosti,každý si určitě vyberete.Na jiných ostrovech jsme se stravovali sami, ale tady by to asi bylo komplikovanější. Obchod cca 1,5km a taveren pár, ale nebyli jsme v nich.

Další služby

Delegátka slečna Veronika moc příjemná, ale její služby jsme až na vyřízení zapůjčení auta na 3 dny nevyužili. Pokoj jsme měli denně uklizeny, všechno ok.

Stanislav Havránek
31.07.2023
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
báječná doolená

Naprostý luxus. Jezdím pouze do Řecka a toto bylo moje nej nej ubytování. Celkově 100%

Celkový dojem

Naprostý luxus. Jezdím pouze do Řecka a toto bylo moje nej nej ubytování. Celkově 100%

Ubytování

bezkonkurenčnívelice čisté a stále uklízelidenně výměna ručníků atd.

Stravování

stravovala jsem se sama

Další služby

Delegátka poskytovala super služby

Zuzana Šírová
29.06.2023