Recenze - SKIROS PALACE

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,5
16 hodnocení
9,5
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
8,9
OKOLÍ
9,8
STRAVA
7,7
SLUŽBY 9
OKOLÍ 6
STRAVA 8
pěkná dovolená

Hezká dovolená, autentický řecký ostrov

Celkový dojem

Hezká dovolená, autentický řecký ostrov

Poloha

pláž u hotelu nebyla příliš hezká,navíc často velké vlny

Ubytování

ubytování bylo hezké, krásně udržovaná zahrada, pokoje prostorné, pěkný bazén, úklid na vysoké úrovni

Stravování

v pořádku, chybělo víc masa a grilovaných pokrmů, docela málo ryb, personál velmi milý

Draha
21.09.2023
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Hotel Skiros Palace

Moc krásný hotel Skiros Palace a hotelová pláž, nádherné hlavní město Skiros (Chora) a výhledy. Kdybychom měli dobré počasí, tak to nemělo chybu. Ostrov Skyros je krásný, divoký - prostě ostrov mnoha tváří - samé borovice x kleče x měsíční ...

Celkový dojem

Moc krásný hotel Skiros Palace a hotelová pláž, nádherné hlavní město Skiros (Chora) a výhledy. Kdybychom měli dobré počasí, tak to nemělo chybu. Ostrov Skyros je krásný, divoký - prostě ostrov mnoha tváří - samé borovice x kleče x měsíční krajina. Krásní koníci. Nádherné výhledy, kostelíčky, přístav, lodní výlet i výlet ostrovem busem neměl chybu. Doporučujeme. Delegátka Veronika byla skvělá.

Poloha

Hotel leží na pláni, nikde není žádný obchod, promenády, restaurace. Trochu nám to chybělo, ty večerní procházky. Nejblíže cca 2,5 km pláž s restaurací a malá vesnice a hlavní město cca 5 km. Pláž u hotelu krásná, písečná, čistá. Vstup dobrý, ale ne pozvolný, po 3 metrech hloubka. Na kraji drobné kamínky, šlo vtupovat i bez bot do vody. Po velkých vlnách tu byly i chaluhy, ale ne u lehátek - vítr foukal naštěstí bokem. Bohužel jsme měli studenou frontu (někdy jen 23° a zataženo), takže počasí nevyšlo, hodně foukalo a byly velké vlny. Za to ale hotel opravdu nemohl. Východ ostrova je poněkud divoký. V jiných místech prý vlny nebyly.

Ubytování

Ubytování fantastické, velký pokoj, vše fungovalo včetně klimatizace. V recepci se dal vyzvednout fén, byl velmi výkonný (1***). Velký balkón, výborný úklid, výměna ručníků i povlečení. Nádherná zahrada, terasy, super bar - vše se dalo pít. Každý den s all incusive jsme měli zdarma kokteil (střídali je). Všude uklizeno a příjemný a ochotný personál. V areálu mají opradu nádherné palmy a jiné rostliny a keře. Je na co se dívat. V pozadí hotelu hory. Na pláž to bylo opravdu jen kousek, buď po silnici nebo po prašné cestě.

Stravování

Nemělo chybu, užili jsme si denně ryby, řecká jídla a jiné dobroty. Vždy byl výborný dezert a nějaká pěna nebo pudink či rosol s ovocem. Výborná zelenina z jejich vlastních políček u hotelu. Denně sbírali ráno čertvou. Výborné melouny. Pokud ale čekáte hranolky, tak ty nebyly ani jednou, ale dali se přikoupit. Nám bohatě stačila rýře, těstoviny, různé úpravy brambor (1x byly krokety) a grilovaní zeleniny. Vše bylo chutné, jídlu se nedá nic vytknout. Pokud jste závislí na ranním ovocném čaji, vezměte si ho s sebou. Ten tam neměli (černý, zelený, bylinkový). Protože nám nedali zpočátku tzaziki, tak jsme si o něj řekli a pak už bylo každý den a skvělé. Samozřejmě řecké jogurty nemají chybu. Za nás s jidlem velká spokojenost, velký výběr a vše moc dobré. Zmrzliny na baru. Dala se v baru koupit voda v PET lahvi 1,5 l za 1 euro.

Další služby

K 10 bodům nám chyběly animační programy, které bohužel nebyly. Animace měly probíhat v rámci pobytu franc. zájezdu, který ale do hotelu nepřijel.Jinak zdarma kulečník, ping pong, 1 x bylo disko řeckého repertoáru, možnost tenisového hřiště (nevyužili jsme) krásní skyrští koníci. Odvoz do hlavního města mikrobusem, ale pouze v hodiny určené hotelelm, takže šel použít pouze ranní čas, jinak bychom nestihli oběd nebo večeři. Na celý ostrov pouze 7 taxi, takže možná problém se z města dostat zpět.

Lenka Šimánová
18.09.2023
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Zajímavá dovolená bez návalu turistů

Pohodových, příjemně a v klidu strávených 11 dní.

Celkový dojem

Pohodových, příjemně a v klidu strávených 11 dní.

Poloha

Hotel supr. Nádherně udržovaná zahrada. Bazén čistý, denně udržovaný, kontrola pH. Bar a obsuha úsměvná, rychlá. Okolí hotelu je pouze na procházky po silnici. Pláž písek, nutné boty do vody - kamínky a kameny, pro neplavce moře není vhodné. Pokud fouká vítr, do moře u hotelu pro vlny nejde vlézt. Slunečníky a lehátka jsou na pláži k dispozici, nikdo z hotelu však nekontroluje, jestli je používají pouze hotelový hosté. Hotelový bus má něco za sebou ( ale to k Řecku patří ) a je to spíš plus, jezdí 4x denně, zastaví na pláži kde se dá koupat i když fouká.

Ubytování

Odpovídá popisu v nabídce CK. Pokoje udržované, denně vynesený košík z WC, výměna ručníku cca po 2 dnech. Za nás spokojenost, ale vždy se něco najde.

Stravování

All inclusive nebo snídaně s večeří (včetně nápojů) na dobré úrovni. Nebyl problém si vybrat. Zelenina, feta, olivy denně k dispozici. Melouny, jablka, hrušky, něco sladkého. Ráno též rozinky, sušené fíky, meruňky, švestky. Jogurt atd. Med, marmeláda, nugeta. 2 druhy chleba, toasty. Nabízená jídla jsou chutná, dobře ochucená - spíše na středomořskou Skiroskou kuchyni.

Další služby

Delegátka usměvavá, zařídí. Zajezdy v nabídce 3 - loď a koupání supr. Auto - vše klaplo.

Ladan
13.09.2023
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Skiros Palace 2023

Celkový dojem je velmi dobrý.

Celkový dojem

Celkový dojem je velmi dobrý.

Poloha

V moři u pláže Gyrismata se v době našeho pobytu nedalo koupat (měl jsem s sebou dvě děti 7 a 10 let) kvůli velkým vlnám. Vhodná pláž cca 1/2 hodiny cesty.

Josef Žežule
01.09.2023
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Klid , pohoda, fajn ostrov.

Celkový dojem

Klid , pohoda, fajn ostrov.

Poloha

Pláž je kolem hotelu divoká, dosti větrná, takže vlny každý den a dost řasy. Když se zadařilo a vítr nebyl, pláž byla krásná. Dál za hotelem jiné pěkné pláže.

Ubytování

Hotel pěkný, čistý. Pokoje prostorné, obden výměna ručníků i ložního prádla. Jídlo výborné.

Stravování

Především řecká kuchyně. Jídlo bylo výborné. Kdo jede za pizzou a hranolkama, moc nepochodí.

Další služby

Delegátka Veronika byla úžasná, na výletech nám hodně vyprávěla o Řecku a hodně o něm věděla. Výlety byly pěkné.

Ivana Korecká
20.08.2023