LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - THASSOS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
7,8
1 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
8
SLUŽBY
7
OKOLÍ
8
STRAVA
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Co jsme čekali, co bylo psáno, tak to i bylo.

Odlet opožděn - špatné služby Travel servis,tedy jako organizace, personál v letadle v pořádku. Odjezd z letiště, transport na trajekt i do hotelu-dobře připraveno. Ubytování skromné, odpovídající inzerovaným informacím, sdílná delegátka, ...

Celkový dojem

Odlet opožděn - špatné služby Travel servis,tedy jako organizace, personál v letadle v pořádku. Odjezd z letiště, transport na trajekt i do hotelu-dobře připraveno. Ubytování skromné, odpovídající inzerovaným informacím, sdílná delegátka, orientovaná v prostředí a ochotná pomoci. Strava v režimu polopenze chutná, čistota odpovídající řeckým standardům. Nečekejte v trojce služby jako v pětce. Klimatizace, kterou je třeba si doplatit je extrémně hlučná. Udržování pořádku v hotelu velmi dobré. Mimo budovu průměrné. Pořádek na přilehlé pláži spíš zanedbávaný. Na preferované pláži Aliki Vás překvapí přístup personálu , kdy si musíte otevřít účet v hodnotě 40 E, jinak se nedostanete p d slunečník , jinde jako obvykle můžete spočívat za útratu, toho bohužel někteří zneužívají a pak se jako s námi ubytovaní důchodci, hádají o 3 mm méně načepovaného piva!? V době našeho termínu na pláži exhibovala jen jedna východní němka /schválně píši s malým n, páč vlastně neměla co schovávat/ a jedna Češka přesvědčená o tom, jak je krásný pohled na prsa opřena o pupík. Středisko celkem klidné a v ideální poloze mezi Potos a Limenaria, kam se dá dojít pěšky./ Limenaria 35 minut po pěkné stezce/. Ještě upozornění na ostrovní autobusovou dopravu , není spolehlivá a často jede mikrobus místo autobusu a jaksi zapomene zastavit i když zastávky vlastně jsou variabilní.Dřív si našinec stěžoval na Rusáky, ale zde, vzhledem k blízké dostupnosti, tvoří auty najíždějící Rumuni a Bulhaři, ty divochy. Tito jsou hluční a ve své podstatě "nepřizpůsobiví". Nepořádek dělají na plážích i mimo ně. Nešvar kouření na plážích, je i zde častý a nejde s tím zřejmě nic dělat.Vystačíte si s elementární angličtinou na úrovni "teletubbies". Řekové jsou tolerantní, ochotní a hlavně obchodníci. Byla to naše návštěva na 8. řeckém ostrově a vlastně nás nic nepřekvapilo, Řecko máme a budeme mít rádi dále.

V. P.
06.09.2018