O Viamare

Cestovní kancelář Viamare je česká cestovní kancelář, která se specializuje na letecké pobytové zájezdy do Řecka a řecké ostrovy a nově také do Bulharska. Na českém trhu působí přes 26 let.

Cestovní kancelář VIAMARE je společně s cestovními kancelářemi VTT (Venus Trade and Tours) a Vítkovice Tours součástí TRAVEL HOLDINGU. Ten svým obratem přes 700 mil. Kč je sedmičkou na českém trhu cestovního ruchu. Jednotlivé cestovní kanceláře jsou zavedené značky a jako specialisté se orientují na příslušné destinace.

Proč cestovat s Viamare do Řecka?

Kam do Řecka můžete s Viamare cestovat?

Ve Viamare se neustále snažíme objevovat nová místa a díky tomu jsme do některých destinací přivedli české klienty jako první.

Již více než 20 let s námi jezdíte na kouzelné ostrovy s nádhernými plážemi Lefkada a Kefalonie. V roce 1999 jsme pro vás objevili také krásu jižního pobřeží Kréty v městečku Paleochora, odkud se můžete vydat na nejjižnější bod Evropy – ostrov Gavdos. Okouzleni nádhernou přírodou Epiru jsme do naší nabídky zařadili také pevninu s malebným městečkem Parga.

Postupně jsme přidali také další řecké ostrovy - zelený Samos, slunečný Rhodos, malebný Kos, hornatý Karpathos nebo známé Korfu. A i v sezóně 2016 pro vás máme novinku – zelený smaragd v Egejském moři Skiathos, který můžete znát z muzikálu Mamma Mia.

Pokud chcete poznat pravé Řecko, můžete vyrazit také na některý z méně známých ostrovů, jako je Kythira, Andros, Naxos, Syros, Mykonos nebo Tinos.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour