Recenze - ACHILLION

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,4
55 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,2
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,6
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Super

Byli jsme na stejné místě už po šesté, protože se nám přes veškerou snahu nepodařilo najít tak ideální ubytování. Malý hotel, restaurace, bazén, vstup do moře, dvě sámošky tři minuty chůze, několik dalších taverenm suvenýry. Původní ...

Celkový dojem

Byli jsme na stejné místě už po šesté, protože se nám přes veškerou snahu nepodařilo najít tak ideální ubytování. Malý hotel, restaurace, bazén, vstup do moře, dvě sámošky tři minuty chůze, několik dalších taverenm suvenýry. Původní majitel už je na jiném světě, ale jeho dcery vedou hotel ve stejném stylu (úklid, údržba, vstřícnost, komunikativnost, vstřícnost). Vřele doporučuji pokud chcete klidnou dovolenou. Do většího střediska se dá dojít pěšky (do 2km) a samozřejmě půjčení auta na pár dní na objetí všech úžasných míst na ostrově.

Katka
21.06.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Klidná dovolená

S výběrem ubytování a celkové lokality na ostrově Zakynthos jsme byli maximálně spokojeni. Vesnička je maličká, ale najdete zde dobře zásobovaný obchod a několik taveren. My jsme si naprosto vystačili s restaurací patřící k ubytování, kde ...

Celkový dojem

S výběrem ubytování a celkové lokality na ostrově Zakynthos jsme byli maximálně spokojeni. Vesnička je maličká, ale najdete zde dobře zásobovaný obchod a několik taveren. My jsme si naprosto vystačili s restaurací patřící k ubytování, kde vařili výborně a vždy byli milí a příjemní. Stejně tak jako ostatní zaměstnanci. Ubytování bylo čisté, pokoje prostorné a výhled na moře z balkónu byl famózní. Písčitá pláž, na kterou se dá dostat po schodech přímo ze zahrady, nebyla nijak přeplněna, moře nádherné a teplé. Za nás naprostá spokojenost, rádi se vrátíme.

Zuzana
14.09.2022
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Spokojenost

Skvělé, vyhovuje nám klidné místo

Celkový dojem

Skvělé, vyhovuje nám klidné místo

Stravování

stravujeme se sami v místních tavernách

Další služby

úklid každý den, přítomnost majitele, ochota vyhovět ze strany personálu

Alena
06.07.2022
8,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 5
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Bylo tam krásně

Ubytování, personál bezvadné

Celkový dojem

Ubytování, personál bezvadné

Další služby

delegátka nebyla příliš spolehlivá

Zdenka Poliačiková
21.11.2021
7,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 2
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Zatím nejlepší klidná dovolená

Přesně to, co jsme očekávali. Klidné letovisko, ubytování-čisto, pravidelný úklid, bazén i moře u nosu a restaurace u Spirose vynikající

Celkový dojem

Přesně to, co jsme očekávali. Klidné letovisko, ubytování-čisto, pravidelný úklid, bazén i moře u nosu a restaurace u Spirose vynikající

Poloha

Bazén krásný a čistý jehož součástí je i malinký pro děti. Moře přístupně ze dvou stran. Z jedné strany písečná pláž s mírným vstupem do moře. Z druhé strany malinká pláž se vstupem s kamínky. Obě opravdu pár metrů od ubytování.

Ubytování

Ubytování skromné, ale plně dostačující. Velmi klidné místo hned u moře, žádný ruch z ulice. Výhled mají všechny pokoje směrem na bazén a moře. Nádhera.

Stravování

Restaurace je součástí ubytování. Vynikající řecká kuchyně. Místo je klidné, ale obchody i restaurace velmi blízko. Jenom ta nejlepší zkušenost.

Další služby

Delegátka šílená. Naštěstí jsme ji k ničemu nepotřebovali. Evidentně frustrovaná žena. Hned na úvodní schůzce nám řekla, že za námi jezdit nebude, je jiná doba. Cokoliv chceme ať zavoláme. Výlet jsme měli už vybraný z loňska, tak nám ho prodala,ale jinak prý je jí to fuk. Čas odletu ať čekáme v SMS. A je pravda, je jiná doba, výlet zařídila a čas odletu poslala v SMS. Na letišti nás čekala. Takže jo, dovolená byla super i bez delegátky.

Libuše
01.09.2021