Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Recenze - ACHILLION

Zobrazit ubytování
9,4
37 hodnocení
9,2
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,7
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
jeden z nejlepších pobytů

krásné počasí,krasný hotel ,krásné moře

Celkový dojem

krásné počasí,krasný hotel ,krásné moře

Tomas KUCHAR
08.09.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Super místo, krásná lokalita

Toto místo jsme si vybrali na doporučení kamarádky, která zde již byla a jela s námi na stejné místo i podruhé. Místní majitel se se svými kolegy o vše perfektně stará. Vše je čisté, pravidelný úklid a pečlivý denní úklid okolí bazénu ...

Celkový dojem

Toto místo jsme si vybrali na doporučení kamarádky, která zde již byla a jela s námi na stejné místo i podruhé. Místní majitel se se svými kolegy o vše perfektně stará. Vše je čisté, pravidelný úklid a pečlivý denní úklid okolí bazénu čištění bazénu je samozřejmostí. Pouze vybavení apartmánu je velmi základní a přistýlky nesplňují pohodlí plonohodnotné posetele, s tím se musí počítat. JInak apartmána jsou vzdáleny jen pár metrů od krásné a dobře přístupné malé pláže. Mezi apartmány a mořem je okrasná zahrada a bazén. Všude okolo jsou taverny a minimarket, takže se zde vše lehce a kdykoliv obstará a nakoupí. Výhodou je klidná vesnička, málo lidí, pokud hledáte klid, je to zde ideální místo.

Hana
27.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Téměř dokonalé

Pokud jedete odpočívat s dětmi, těžko budete hledat lepší místo. Skvělý bazén, k moři na sice malou, ale poloprázdnou pláž 50m, obchod, restaurace co by kamenem dohodil.

Celkový dojem

Pokud jedete odpočívat s dětmi, těžko budete hledat lepší místo. Skvělý bazén, k moři na sice malou, ale poloprázdnou pláž 50m, obchod, restaurace co by kamenem dohodil.

Poloha

Pokud hledáte klidné místo, tak jsme na Zakynthosu lepší (srovnatelné ceny) neviděli

Ubytování

K 10ti hvězdičkám chybí kvalitní matrace na přistýlkách a větší pracovní plocha v kuchyni

Stravování

Vařili jsme sami obědy a večeře jsme měli ve vsi 😉

Další služby

Vše naprosto v pořádku

Justin
23.08.2019
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 6
STRAVA 10
Poklid nejen pro děti

Původně jsme chtěli jet do Dionýsie, ale bylo plno, tak jsme s těžkým srdcem vzali zavděk Achillionem. A nelitovali. Pro 3 dospělé a 2 děti (6 let; 15 měsíců) ideální. Achillion nás svým rytmem přenesl tak nějak do starého Řecka. Nikam se ...

Celkový dojem

Původně jsme chtěli jet do Dionýsie, ale bylo plno, tak jsme s těžkým srdcem vzali zavděk Achillionem. A nelitovali. Pro 3 dospělé a 2 děti (6 let; 15 měsíců) ideální. Achillion nás svým rytmem přenesl tak nějak do starého Řecka. Nikam se nespěchá, problémy nejsou. Personál silně mezinárodní (Bulharka, Albánka, Makedonec), ale vtažen do Spirosova (majitel) království pohody a klidu. Za sousedy jsme měli anglické manžele, kteří v Achillionu byli již popatnácté! Už se jim nedivíme. Bydlení, úklid, pláž, personál, strava (snídaně jsme si dělali a jinak chodili do taverny) vše super! Pokud člověk po světě nejezdí soukromým tryskáčem s platinovou platební kartou v kapse, těžko najde něco lepšího. Auto se hodí. Jednak se dá v severní části Zakynthosu dost jezdit a velká pláž Alykanas je cca 3 km, ale jinak se dá celá dovolená strávit v pohodě v Amoudi.

Poloha

Pěšky na procházky to moc není, hlavně proto, že tam vede prakticky jen jedna silnice. Provoz je sice minimální a Řekové jezdí extrémně opatrně, ale promenáda to není, to se musí do města Zakynthos :-)

Stravování

Taverna u hotelu super, v obchodě vzdáleném asi 100 metrů vše, co je potřeba.

Další služby

Delegáty jsme prakticky nepotřebovali, jen jednou k telefonické konzultaci. Kousek od hotelu stánek, kde se daly pronajmout lodě, čtyřkolky, auta, motorky. Bez smlouvání to tam nejde :-).

Jiří Šteg
31.07.2019