Recenze - AMOUDI

Zobrazit ubytování
8,9
7 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
8,9
OKOLÍ
8,3
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Bezvadná dovolená,pro děti a babicky úplně ideální.

Dovolená na Zakythosu byla prima.ubytování skvělé a paní Pepi velmi přívětivá a milá.Moře je skvělé pro děti a celkově je to velmi klidné místo pro dovolenou a odpočinek.

Celkový dojem

Dovolená na Zakythosu byla prima.ubytování skvělé a paní Pepi velmi přívětivá a milá.Moře je skvělé pro děti a celkově je to velmi klidné místo pro dovolenou a odpočinek.

Ubytování

Hotel bez chyby-10.

Stravování

Stravování dobré,jen pro děti moc velké porce,vracely jsme jídlo-7.

Hlouškova libuše
21.06.2019
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Zakynthos s láskou :-)

Letošní dovolená na Zakynthosu v termínu od 22. - 29.8.2018 byla úžasná. Letovisko Amoudi je klidné a pohodové a poskytuje vše co člověk potřebuje. Letovisko je vhodné pro pobyt s dětmi. Doporučuji výlet lodí kolem celého ostrova a dále si ...

Celkový dojem

Letošní dovolená na Zakynthosu v termínu od 22. - 29.8.2018 byla úžasná. Letovisko Amoudi je klidné a pohodové a poskytuje vše co člověk potřebuje. Letovisko je vhodné pro pobyt s dětmi. Doporučuji výlet lodí kolem celého ostrova a dále si půjčit auto a cestovat po ostrova. Je zde plno krásných pláží. Stravování jsme měli formou polopenze, kdy snídaně byly slabší - chyběla např. míchaná vajíčka, kvalitní šunka, párečky...Ale na druhou stranu jsem to řešil tím, že jsem de facto každý den snídal cereálie s řeckým jogurtem, což mi vůbec nevadilo. Večeře se podávala v taverně Kritamo - vždy tři chody - velmi chutné. Jenom bych doporučil se držet typických místních (řeckých) specialit. Bazén u hotelu nebyl moc čistý, byl kalný, zřejmě problém s filtrací. Občas vypínala elektřina, teplá voda tekla později v průběhu dne. Ráno, tj. cca v sedm hodin,tekla jenom studená. Zvláštní pro mě byla skutečnost, že pokud jste odešli z pokoje, nefungovala v pokoji elektřina, tudíž ani lednice (zřejmě opatření por úsporu energie). Co mě docela překvapilo, že na tak krásném ostrově je všude plno odpadků, které se povalují u cest nebo i volně v přírodě. :-( Závěrem bych však dodal, že tyto drobnosti, neměly zásadní vliv na kvalitu dovolené, kterou jsme si všichni užili. :-)

Radovan Zvonek
02.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Krásná a klidná dovolená

Dovolená splnila přesně to, co jsme chtěli, dokonce ještě trochu předčila naše očekávání. Už od začátku pobytu jsme se cítili skvěle a to mimo jiné i díky skvělé paní delegátce Magdě, která se o nás krásně starala. Všechny informace jsme ...

Celkový dojem

Dovolená splnila přesně to, co jsme chtěli, dokonce ještě trochu předčila naše očekávání. Už od začátku pobytu jsme se cítili skvěle a to mimo jiné i díky skvělé paní delegátce Magdě, která se o nás krásně starala. Všechny informace jsme věděli včas, žádný stres, dobrá nálada. Hotel se nachází v pro nás krásné a velice klidné lokalitě s nádherným mořem a typickou řeckou přírodou. Pro někoho by lokalita byla možná trochu nudná, ale my jsme si okolní klid maximálně užili. Doporučuji podobně laděným samotářům, kterým nevadí hodně chodit, případně si půjčit auto.

Poloha

Amoudi je malá vesnička s několika tavernami, jedním obchůdkem se suvenýry a dvěma maličkými "supermarkety". Je tu klid. Žádné animační programy, žádná hlasitá hudba po večerech. Někdo by řekl, že to tu "nežije", ale nám to naprosto vyhovovalo. Vedle hotelu je autobusová zastávka - autobus jezdí do hlavního města každý den kromě neděle. Jízdenka stojí 1,80 euro. Doporučuji udělat si tam výlet.Moře je od hotelu vzdálené asi 100-300 metrů, záleží, na jakou pláž chcete jít. Písčité pláže jsou úzké, ale vzhledem k tomu, že tu nebývá úplně narváno, je to v pohodě, vždycky se vejdete. Voda je naprosto úžasná, průzračná a na začátku srpna i dost vlažná-teplá. Vstup do vody je hodně pozvolný. V době našeho pobytu byly i celkem vlny. Kus od břehu se na některých místech nachází velké kameny a skalky, kolem nichž je možné šnorchlovat. Lehátek jsme si na pláži nevšimli, bývají až dál u jednotlivých taveren a pokud si něco dáte, můžete je využívat zdarma.

Ubytování

Krásné, na 3 hvězdy celkem luxusní. Pohodlné postele, nově vypadající nábytek, balkon s nádherným výhledem na bazén i moře. Útulné, čisté. Koupelna menší, ale svou funkci splnila. Kuchyňský kout vybavený skromněji, ale stačilo to. Kromě základního nádobí disponuje také malou rychlovarkou a toustovačem. Úklid probíhal jednou za 2 dny. Na zahradě je velký a pravidelně udržovaný bazén s lehátky zdarma. Kromě nás bylo v hotelu dost Britů, pár Řeků, Francouzů a jedna velice hlučná česká rodina.

Stravování

V případě polopenze probíhají snídaně v bufetu u bazénu. Jsou skromnější, ale najíte se dosyta: pečivo, okurky, rajčata, olivy, máslo a marmelády, cereálie, nějaká buchta a jogurt. K pití šťáva, čaj a překapávaná káva. Osobně bych byla ráda za jakékoli tmavé celozrnné pečivo, ale i tak jsme byli spokojeni. Večeře probíhají v taverně Kritamo vzdálené maximálně 3 minuty chůze od hotelu. Jídlo bylo obecně chutné, nicméně hlavní chody na náš vkus dost mastné, ale to k tomu asi patří. Večeře se skládaly se ze tří chodů - jako předkrm byl vždy salát (každý den trochu jiný), hlavní jídlo (hodně masa na různé způsoby, jednou byla ryba a jednou musaka) a jako dezert meloun nebo hodně sladká buchta. Pití samozřejmě není v ceně.

Další služby

Nevyužívali jsme žádné speciální služby hotelu, nakonec jsme neměli ani klimatizaci (je za poplatek asi 5 euro na den), protože na základě předchozích zkušeností z Řecka to jde v pohodě zvládnout bez ní. Stejně tak to bylo i v tomto hotelu. Majitelka Pepi je moc příjemná a k hostům přistupuje vždy přátelsky a s úsměvem - nic není problém. Zprostředkovává i půjčování aut, ale nezkoušeli jsme.

Angelina
08.08.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Super

Hotel Amoudi splnil naše očekávání, klídek, pohoda, vstřícný personál, paní Pepi a celá její rodina hrozně příjemní a milí. Taverma Kritamos také nezklamala, výrobné jídlo. Co se týče dovolené, měli jsem na celý pobyt auto, takže jsme ...

Celkový dojem

Hotel Amoudi splnil naše očekávání, klídek, pohoda, vstřícný personál, paní Pepi a celá její rodina hrozně příjemní a milí. Taverma Kritamos také nezklamala, výrobné jídlo. Co se týče dovolené, měli jsem na celý pobyt auto, takže jsme projeli celý ostrov a Amoudi je na ubytování fakt super. Hodně se nám líbila pláž Plakos,ve výběžku Vasilikos, je sice v resortu, ale když si dáte něco na baru nebo v taverně jsou lehátka na trávě zadarmo na celý den, málo lidí a výborně tam vaří pro ty, kterí mají rádi tradiční řečkou kuchyni jako my. Děkujeme i paní Jíchové naší delegátce od Viamare,byla taky super. Ostrov je krásně zelený. Jen s mapou jsme měli malý problém, jelikož polovina vesnic nemá žádné označení, ale navigace fungovala, když už jí bylo potřeba.

Poloha

pro nás okolí v pohodě i když moc času jsme tam netrávili, ale pro děti super pozvolý vstup do moře, písek.U taverny Kritamos volná lehátka na trávě a pro děti trampolína apod.

Ubytování

ubytování v pohodě, jen byli trochu cítit občas odpady, ucpali jsem dřez a bylo to v pohodě

Stravování

večeře v taverně výborné, jen slabší výběr u snídaně, ale to je v Řecku celkem běžné, pokud to není allinclusive

Další služby

služby delegáta super, vozidlo jsme měli domluvené již z Čech, půjčili jsme si loďku sami na výlet do Blue cave,na výletě od Viamare jsem byli na želvách a Kerri cave, želvy mi bylo upřímně líto na ten hon co se tam na ně pořádá.Měli jsem jet ještě na západ slunce na lodi, ale bylo zataženo, tak se výlet zrušil

Ivana Zíchová
30.07.2018