AMOUDI   studia a apartmány - recenze

Recenze

9
3 hodnocení
9 Ubytování
9 Služby
9 Okolí
9 Stravování
Řazení
9
Totálny relax v pohodovej destinácii
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
V Amoudi sme strávili týždeň s dvomi deťmi (8 a 3) a boli sme veľmi spokojní. ...
Celkový dojem
V Amoudi sme strávili týždeň s dvomi deťmi (8 a 3) a boli sme veľmi spokojní. Majiteľka apartmánov Grékyňa Pepi je veľmi milá a energická osoba - vyzdvihla nás ihneď po príjazde autobusu z letiska a napriek tomu, že bolo ráno, nás hneď bez čakania viedla do apartmánu, čo som po nočnom lete s 2 deťmi moc ocenila. V priebehu pobytu sa Pepi pravidelne ubezpečovala, že všetko je v poriadku a že sme spokojní. Apartmány sú príjemné, čisté, vybavené kuchynským kútikom, všetky si situované smerom k bazénu. Areál je príjemný, hostia navzájom ohľaduplní. Do najbližšieho obchodu je to skutočne 1 minutka chůze. Na pláž asi 7 minut. Pláž je úzka, ale nie preplnená, takže miestečko sa stále našlo. Je piesčitá, vstup do mora pozvoľný, vhodný i pre deti. More čistučké a teplé. Plážový servis nie je, ale moc nám nechýbal (v prípade potreby sa dá kúpiť občerstvenie a využiť lehátko na terase niektorého z priľahlých hotelov/reštaurácií). Služby delegáta sme nevyužili, ani sme neboli na výletoch. Stravu by sme si najbližšie asi kupovali sami osobitne, nie vrámci balíčka (jednak by nám stačilo menej - deti nie sú veľkí jedlíci a jednak by som asi vyberala ľahšie jedlá a viac rýb) - ale inak strava bola chutná, večere rozmanité, snídaně do výberu skromnejšie, ale nám stačili. Letovisko je kľudné a malé, všade je blízko, pre rodinnú dovolenku ideálne.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Erika, 27.08.2016
8
Hezká dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Vše bylo fajn, jen za hezčí pláží se muselo jít docela daleko. Snídaně mohly být ...
Celkový dojem
Vše bylo fajn, jen za hezčí pláží se muselo jít docela daleko. Snídaně mohly být pestřejší. Jinak vše ok, hlavně úžasný klid.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Krobotovi, 03.08.2016
10
Amoudi Hotel byl pro mě milým překvapením
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Hotel Amoudi je malý rodinný hotel hned u moře. V hotelu vládne velmi milá ...
Celkový dojem
Hotel Amoudi je malý rodinný hotel hned u moře. V hotelu vládne velmi milá majitelka, říkají jí Pepi a je dobrou duší tohoto hotelu.Pokoj jsme měli v 1. patře hlavní budovy a z pokoje byl krásný výhledem na moře. Balkón je zastřešený, takže se zde příjemně vysedávalo. Snídaně se podávala v malém domku u baru, je to bufet a to je také příjemné. Můžete si tady dát i zmrzlinu a nápoje po celý den.Na večeři jsme chodili do taverny Kritamo, která patří rodině. Vůbec to nebylo daleko, asi 5 minut chůze. Z terasy taverny je krásný výhled na moře a barva moře je azurová až k neuvěření.Jídlo je poctivé, žádný catering, vše se připravuje tady a z místních surovin, prostě nic není ošizené.Nápoje si musíte zaplatit.Pavel, delegát je moc milý a pozorný.Naštěstí naše dovolená probíhala bez problémů.Pláž úzká, ale s jemným pískem a s pozvolným vstupem do vody. Barva moře nádherná. Nedaleko je i krásná pláž Psarou a koupali jsme se také v Alikés. Celá oblast je zelená a velmi příjemná i v horkých letních dnech.Co je na tomto místě nejlepší, není to žádná masovka.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka, 15.07.2016

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour