Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Recenze - AMOUDI

Zobrazit ubytování
8,9
8 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,1
SLUŽBY
8,9
OKOLÍ
8,3
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Klidná dovolená

Na stejném místě jsme po 3 letech byli podruhé. Normálně se na stejná místa nevracíme, ale pro dvojici 55+ je toto ideální klidné místo.Majitelka Pepi je úžasná, ihned po příjezdu jsme byli ubytovaní a dostali snídani. 7 denní pobyt je ...

Celkový dojem

Na stejném místě jsme po 3 letech byli podruhé. Normálně se na stejná místa nevracíme, ale pro dvojici 55+ je toto ideální klidné místo.Majitelka Pepi je úžasná, ihned po příjezdu jsme byli ubytovaní a dostali snídani. 7 denní pobyt je opravdu plnohodnotně 7 denní, ne jako mnohdy jinde 6 denní a jeden den na cesty.Pláže malinké, úzké, ale málo lidí, takže v pohodě. Voda průzračně čistá, teplá, v odpoledních hodinách hodně teplá. Ve vodě stačíte dost daleko, na dně jemný písek, ale občas z něj na několika místech kouká kámen, tak při vlnách, když zřetelně nevidíte na dno dejte pozor na prsty nohou, já jsem si jednou pěkně "kopl".

Poloha

Všudypřítomné olivy. Ať se vydáte kamkoliv, všude olivy a sem tam citrony. Dá se jít jenom po velmi úzké silničce, kde neustále jezdila auta. Na vycházky opravdu není kam jít, takže pro mladé aktivní lidi to zde asi není. Pro nás nebo rodiny s malými dětmi je to ideální.

Ubytování

Velmi pěkné čisté pokoje. Úklid obden. Plný počet hvězdiček nedávám jenom kvůli příliš tvrdým pérovým matracím, což pro "plotýnkáře" může být problém.Ve dveřích na terasu jsou sítě proti hmyzu, takže s komáry není žádný problém. Ono jich zde moc není ani venku.

Stravování

Snídaně pořád stejné, po několika dnech už jsme se jich přejedli.Večeře v taverně Kritamo chutné, každý den jiné. Vždy 3 chody. Zde mohu porovnat jak vypadaly večeře před třemi lety a nyní. Před 3 lety jsme i já chlap měl co dělat, abych vše snědl, bylo toho opravdu moc. Manželka nedojídala. Tentokrát už byly porce znatelně menší, manželce neměla problém sníst vše. Já jsem se rozhodně přecpaný necítil. Jako 3. chod byl tentokrát velmi často meloun, minule jenom jednou.

Václav
02.08.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Bezvadná dovolená,pro děti a babicky úplně ideální.

Dovolená na Zakythosu byla prima.ubytování skvělé a paní Pepi velmi přívětivá a milá.Moře je skvělé pro děti a celkově je to velmi klidné místo pro dovolenou a odpočinek.

Celkový dojem

Dovolená na Zakythosu byla prima.ubytování skvělé a paní Pepi velmi přívětivá a milá.Moře je skvělé pro děti a celkově je to velmi klidné místo pro dovolenou a odpočinek.

Ubytování

Hotel bez chyby-10.

Stravování

Stravování dobré,jen pro děti moc velké porce,vracely jsme jídlo-7.

Hlouškova libuše
21.06.2019
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Zakynthos s láskou :-)

Letošní dovolená na Zakynthosu v termínu od 22. - 29.8.2018 byla úžasná. Letovisko Amoudi je klidné a pohodové a poskytuje vše co člověk potřebuje. Letovisko je vhodné pro pobyt s dětmi. Doporučuji výlet lodí kolem celého ostrova a dále si ...

Celkový dojem

Letošní dovolená na Zakynthosu v termínu od 22. - 29.8.2018 byla úžasná. Letovisko Amoudi je klidné a pohodové a poskytuje vše co člověk potřebuje. Letovisko je vhodné pro pobyt s dětmi. Doporučuji výlet lodí kolem celého ostrova a dále si půjčit auto a cestovat po ostrova. Je zde plno krásných pláží. Stravování jsme měli formou polopenze, kdy snídaně byly slabší - chyběla např. míchaná vajíčka, kvalitní šunka, párečky...Ale na druhou stranu jsem to řešil tím, že jsem de facto každý den snídal cereálie s řeckým jogurtem, což mi vůbec nevadilo. Večeře se podávala v taverně Kritamo - vždy tři chody - velmi chutné. Jenom bych doporučil se držet typických místních (řeckých) specialit. Bazén u hotelu nebyl moc čistý, byl kalný, zřejmě problém s filtrací. Občas vypínala elektřina, teplá voda tekla později v průběhu dne. Ráno, tj. cca v sedm hodin,tekla jenom studená. Zvláštní pro mě byla skutečnost, že pokud jste odešli z pokoje, nefungovala v pokoji elektřina, tudíž ani lednice (zřejmě opatření por úsporu energie). Co mě docela překvapilo, že na tak krásném ostrově je všude plno odpadků, které se povalují u cest nebo i volně v přírodě. :-( Závěrem bych však dodal, že tyto drobnosti, neměly zásadní vliv na kvalitu dovolené, kterou jsme si všichni užili. :-)

Radovan Zvonek
02.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Krásná a klidná dovolená

Dovolená splnila přesně to, co jsme chtěli, dokonce ještě trochu předčila naše očekávání. Už od začátku pobytu jsme se cítili skvěle a to mimo jiné i díky skvělé paní delegátce Magdě, která se o nás krásně starala. Všechny informace jsme ...

Celkový dojem

Dovolená splnila přesně to, co jsme chtěli, dokonce ještě trochu předčila naše očekávání. Už od začátku pobytu jsme se cítili skvěle a to mimo jiné i díky skvělé paní delegátce Magdě, která se o nás krásně starala. Všechny informace jsme věděli včas, žádný stres, dobrá nálada. Hotel se nachází v pro nás krásné a velice klidné lokalitě s nádherným mořem a typickou řeckou přírodou. Pro někoho by lokalita byla možná trochu nudná, ale my jsme si okolní klid maximálně užili. Doporučuji podobně laděným samotářům, kterým nevadí hodně chodit, případně si půjčit auto.

Poloha

Amoudi je malá vesnička s několika tavernami, jedním obchůdkem se suvenýry a dvěma maličkými "supermarkety". Je tu klid. Žádné animační programy, žádná hlasitá hudba po večerech. Někdo by řekl, že to tu "nežije", ale nám to naprosto vyhovovalo. Vedle hotelu je autobusová zastávka - autobus jezdí do hlavního města každý den kromě neděle. Jízdenka stojí 1,80 euro. Doporučuji udělat si tam výlet.Moře je od hotelu vzdálené asi 100-300 metrů, záleží, na jakou pláž chcete jít. Písčité pláže jsou úzké, ale vzhledem k tomu, že tu nebývá úplně narváno, je to v pohodě, vždycky se vejdete. Voda je naprosto úžasná, průzračná a na začátku srpna i dost vlažná-teplá. Vstup do vody je hodně pozvolný. V době našeho pobytu byly i celkem vlny. Kus od břehu se na některých místech nachází velké kameny a skalky, kolem nichž je možné šnorchlovat. Lehátek jsme si na pláži nevšimli, bývají až dál u jednotlivých taveren a pokud si něco dáte, můžete je využívat zdarma.

Ubytování

Krásné, na 3 hvězdy celkem luxusní. Pohodlné postele, nově vypadající nábytek, balkon s nádherným výhledem na bazén i moře. Útulné, čisté. Koupelna menší, ale svou funkci splnila. Kuchyňský kout vybavený skromněji, ale stačilo to. Kromě základního nádobí disponuje také malou rychlovarkou a toustovačem. Úklid probíhal jednou za 2 dny. Na zahradě je velký a pravidelně udržovaný bazén s lehátky zdarma. Kromě nás bylo v hotelu dost Britů, pár Řeků, Francouzů a jedna velice hlučná česká rodina.

Stravování

V případě polopenze probíhají snídaně v bufetu u bazénu. Jsou skromnější, ale najíte se dosyta: pečivo, okurky, rajčata, olivy, máslo a marmelády, cereálie, nějaká buchta a jogurt. K pití šťáva, čaj a překapávaná káva. Osobně bych byla ráda za jakékoli tmavé celozrnné pečivo, ale i tak jsme byli spokojeni. Večeře probíhají v taverně Kritamo vzdálené maximálně 3 minuty chůze od hotelu. Jídlo bylo obecně chutné, nicméně hlavní chody na náš vkus dost mastné, ale to k tomu asi patří. Večeře se skládaly se ze tří chodů - jako předkrm byl vždy salát (každý den trochu jiný), hlavní jídlo (hodně masa na různé způsoby, jednou byla ryba a jednou musaka) a jako dezert meloun nebo hodně sladká buchta. Pití samozřejmě není v ceně.

Další služby

Nevyužívali jsme žádné speciální služby hotelu, nakonec jsme neměli ani klimatizaci (je za poplatek asi 5 euro na den), protože na základě předchozích zkušeností z Řecka to jde v pohodě zvládnout bez ní. Stejně tak to bylo i v tomto hotelu. Majitelka Pepi je moc příjemná a k hostům přistupuje vždy přátelsky a s úsměvem - nic není problém. Zprostředkovává i půjčování aut, ale nezkoušeli jsme.

Angelina
08.08.2018