LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - AMOUDI

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,9
15 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
8,7
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
8,7
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 6
OKOLÍ 10
STRAVA 10
horký Zakynthos

smíšený + ale jo dobrý to bylo

Celkový dojem

smíšený + ale jo dobrý to bylo

Poloha

malé pláže málo lidí dobrý super vstup do moře

Ubytování

super majitelka uklizeno spokojenost

Stravování

večeře k prasknutí a moc dobré

Další služby

delegátka dobrý, výlety 1. dobrý 2.jsme museli jet vypůjčeným (řidič se na nás vys...) autem ,které nám odebrali o 12hodi dříve humus!

tomas vavra
15.09.2023
7,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 5
OKOLÍ 9
STRAVA 6
Příjemný pobyt

Celkový dojem z dvoutýdenního pobytu příjemný. Paní majitelka velice milá, snažila se ve všem vyjít vstříc. Každopádně CK na svých stránkách deklaruje připojení k wifi bez dalšího omezení - na místě wifi k dispozici spíše jen na baru, ...

Celkový dojem

Celkový dojem z dvoutýdenního pobytu příjemný. Paní majitelka velice milá, snažila se ve všem vyjít vstříc. Každopádně CK na svých stránkách deklaruje připojení k wifi bez dalšího omezení - na místě wifi k dispozici spíše jen na baru, nikoli na pokoji (jen občas-záleželo pravděpodobně na využití ostatními hosty, nemyslím si ale, že by byl hotel plně obsazen). Dále CK na svých stránkách deklaruje výhled na moře z každého pokoje... z přízemního pokoje je to dost diskutabilní. Paní delegátka zcela neprofesionální přístup - možnost pouze telefonické konzultace s tím, že nebude dojíždět do hotelů a ztrácet čas s klienty, kteří by se za ní v předem avizovaných časech ani nedostavili. Jediné informace, které podala se týkaly fakultativních výletů. Žádné informace ke stravování (od kdy do kdy jsou snídaně a večeře, že na večeři se dochází mimo hotel) ani k chodu hotelu ani k ostrovu samotnému. Co se týká stravování, pokud by CK uvedla, ať se připravíme na daný způsob stravování, tj. odlišný od běžného řeckého (u snídaně švédské stoly s výběrem šunky, salámů, smažených vajíček,ovoce, čajů... a u večeře, že se nebude jednat o řecká jídla, ale spíše klasická), pak bychom si na místě ušetřili mírné rozčarování. Ostrov je však krásný, moře čisté, možnost měnit pláže a zajet si do cca 3 km vzdáleného "živějšího" letoviska za zábavou a vodními sporty.

Ubytování

Klasické řecké ubytování. bez překvapení. výměna ložního prádla a ručníků každé 4 dny a úklid každé 2 dny.

Stravování

Stravování - polopenze - k snídani bylo možné každý den vybírat z řeckého jogurtu, ovesných vloček, sladkého koláčku, bílého či celozrnného chleba, zeleniny (okurka, olivy, rajče). Dále k dispozici marmeláda, máslo, med a nutela. Příloha k chlebu se střídala ve 3denních cyklech - buď plátkový sýr nebo salám nebo vajíčko natvrdo. K pití káva, černý čaj, mléko, šťáva). Večeře - vždy salát s pomazánkou (feta nebo tzatziky, cizrnová - opět se střídaly). Hlavní jídlo spíše klasické - špagety, zapečené těstoviny, kuřecí prsíčka s hranolkami, ... pouze několikrát byla řecká specialita - musaka, pečená paprika a rajče plněné rýží - bylo dvakrát), a na závěr jeden ze 3 dezertů, které se střídaly s melounem. Nikdy tedy k večeři nebyla možnost výběru. Přiznám se, že tento způsob snídaní ani večeří mi není v Řecku známý a překvapilo mě, že ani při osobní návštěvě mě nikdo v CK neupozornil, že jídlo nebude formou klasických švédských stolů či u večeří, že se bude jednat spíše o klasickou evropskou kuchyni bez možnosti výběru. Co se týká samotných jídel, byla dobrá i porce byly víc než dostačující.

Další služby

S ohledem na přístup paní delegátky

IK
08.09.2021
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
dovolená skvělá, ubytování krásné, jídlo chutné a velice příjemní lidé

krásná dovolená s příjemnými lidmi

Celkový dojem

krásná dovolená s příjemnými lidmi

Poloha

krásné

Ubytování

mohlo být o něco čistěji uklizeno

Stravování

výborné a bylo ho moc

Další služby

bez problémů

Dana Pacáková
24.09.2020
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 6
STRAVA 10
Krásná dovolená na konci světa

Dovolená byla ve znamení zastavení, odpočinku, výborného jídla a vřelého přijetí. Vzhledem k pandemie jsme měli možnost zažít prázdné pláže.

Celkový dojem

Dovolená byla ve znamení zastavení, odpočinku, výborného jídla a vřelého přijetí. Vzhledem k pandemie jsme měli možnost zažít prázdné pláže.

Poloha

V případě, že chcete klid, slunečník a moře, tak je to dovolená přesně pro vás. Pokud někdo touží po nočním životě, zábavě a nakupování, tak zde nejezděte. Vedle hotelu byl malý obchod, kde jsme nakoupili základní potraviny, dětské pleny, osušky i suvenýry. V okolí je několik restaurací. Doporučujeme navštívit restauraci Amoudi (výborné řecké speciality a příjemná obsluha).

Ubytování

Ubytování odpovídalo tříhvězdičkovému hotelu. Byl k dispozici velký bazén, slunečníky a lehátka. Ocenili jsme sítě v balkónových dveří a samotný balkón. Koupelna by potřebovala rekonstrukci. Během dovolené jsme řešili problém se sprchou.

Stravování

Snídaně byla ve znamení řeckého jogurtu, bábovky, džemu, zeleniny, šunky a sýru. Večeře byly výborné a díky nim jsme mohli ochutnat i řecké speciality.

Další služby

Paní Pepi se snažila splnit naše přání. Nezapomněla ani na naší 12 měsíční dceru s okurkou a chlebem k snídani. Vzhledem k malému dítěti jsme nevyužili tři zájezdy po okolí. Oceňujeme pestrou nabídku.

Monika
11.08.2020
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Klidná dovolená

Na stejném místě jsme po 3 letech byli podruhé. Normálně se na stejná místa nevracíme, ale pro dvojici 55+ je toto ideální klidné místo.Majitelka Pepi je úžasná, ihned po příjezdu jsme byli ubytovaní a dostali snídani. 7 denní pobyt je ...

Celkový dojem

Na stejném místě jsme po 3 letech byli podruhé. Normálně se na stejná místa nevracíme, ale pro dvojici 55+ je toto ideální klidné místo.Majitelka Pepi je úžasná, ihned po příjezdu jsme byli ubytovaní a dostali snídani. 7 denní pobyt je opravdu plnohodnotně 7 denní, ne jako mnohdy jinde 6 denní a jeden den na cesty.Pláže malinké, úzké, ale málo lidí, takže v pohodě. Voda průzračně čistá, teplá, v odpoledních hodinách hodně teplá. Ve vodě stačíte dost daleko, na dně jemný písek, ale občas z něj na několika místech kouká kámen, tak při vlnách, když zřetelně nevidíte na dno dejte pozor na prsty nohou, já jsem si jednou pěkně "kopl".

Poloha

Všudypřítomné olivy. Ať se vydáte kamkoliv, všude olivy a sem tam citrony. Dá se jít jenom po velmi úzké silničce, kde neustále jezdila auta. Na vycházky opravdu není kam jít, takže pro mladé aktivní lidi to zde asi není. Pro nás nebo rodiny s malými dětmi je to ideální.

Ubytování

Velmi pěkné čisté pokoje. Úklid obden. Plný počet hvězdiček nedávám jenom kvůli příliš tvrdým pérovým matracím, což pro "plotýnkáře" může být problém.Ve dveřích na terasu jsou sítě proti hmyzu, takže s komáry není žádný problém. Ono jich zde moc není ani venku.

Stravování

Snídaně pořád stejné, po několika dnech už jsme se jich přejedli.Večeře v taverně Kritamo chutné, každý den jiné. Vždy 3 chody. Zde mohu porovnat jak vypadaly večeře před třemi lety a nyní. Před 3 lety jsme i já chlap měl co dělat, abych vše snědl, bylo toho opravdu moc. Manželka nedojídala. Tentokrát už byly porce znatelně menší, manželce neměla problém sníst vše. Já jsem se rozhodně přecpaný necítil. Jako 3. chod byl tentokrát velmi často meloun, minule jenom jednou.

Václav
02.08.2019