LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    další země >>

Recenze - ANADIOMENI

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,8
3 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
8,3
OKOLÍ
8
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Dovolená Laganas 2018

Dobrý den, pro naší dovolenou jsme si vybrali destinaci Laganas, studia Anadiomeni. Záměrně jsme vybrali ubytováni, které bylo dál od hlavní Laganas Street. Máme 20 měsíčního kluka a proto jsme preferovali klidnější lokalitu, což se nám ...

Celkový dojem

Dobrý den, pro naší dovolenou jsme si vybrali destinaci Laganas, studia Anadiomeni. Záměrně jsme vybrali ubytováni, které bylo dál od hlavní Laganas Street. Máme 20 měsíčního kluka a proto jsme preferovali klidnější lokalitu, což se nám také podařilo. K moři jsme měli cca 300m, jednalo se o krásnou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Synátor se tam pořádně vyblbnul. Abychom lépe poznali ostrov, půjčili jsme si na 5 dní auto a byla to skvělá volba. Projezdili jsme cca 400km a prozkoumali i ty nejzapadlejší místa ostrova - naprosto úžasná. Samotný pronájem auta a benzín je dražší zákežitost, ale stojí to za to. Ubytováni bylo bez stravy. Tento typ preferujeme pro poznání místni kuchyně a opět jsme byli nadšení. Denně jsme zkoušeli nové restaurace a nikdy jsme nebyli zklamaní. Mohu doporučit čerstvé ryby, jehněčí nebo výborné předkrmy v podobě zapečené fety atd. Oběd pro dva vycházel kolem 40€, ale bylo to včetně předkrmu. Celkově jsme tedy z dovolené nadšení a už teď přemýšlíme nad tím, kdy se na místo vrátíme. Dokonce si pohráváme s myšlenkou, že bychom vyzkoušeli delší pobyt i s prací na cca 6 měsíců. Se službami cestovní kanceláře VTT jsme velmi spokojení a můžeme ji všem vřele doporučit. Pro dovolené v Řecku využijeme jedině její služby. :-)

Poloha

Jediné mínus bylo velké množství komárů, kteří byli všude. Na pláži byl místy nepořádek, ale uklízecí čety to rychle napravily.

Ubytování

Ubytování krásné, čisté. Obden výměna povlečení, ručníků, celkový úklid. Paní vždy s úsměvem pozdravila Kaliméra. :-)

Stravování

Za 15 dní jsme na ostrově vyzkoušeli cca 10 restaurací. Vždy skvělé a chutné. Mohu doporučit restauraci Panos a Filoxenia. :-)

Další služby

Vše rychle a kladně vyřešeno, naprostá spokojenost.

Jakub Korelus
30.09.2018
7
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 6
STRAVA 5
Hezká dovolená, určitě se zase vrátíme.

Ubytovaní pěkné, moře čisté, voda teplá. Hezká dovolená.

Celkový dojem

Ubytovaní pěkné, moře čisté, voda teplá. Hezká dovolená.

Stravování

Bez stravováni

Šnajd Milan
17.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená 2018

Že je Zakynthos nádherný, vidíte již z letadla. Při výletu pirátskou lodí, když obeplujete celý ostrov, se vám to potvrdí. Vykoupete se na nádherné pláži Navagio. Čluny se pak máte možnost podívat na volné moře, na potápějící se želvy ...

Celkový dojem

Že je Zakynthos nádherný, vidíte již z letadla. Při výletu pirátskou lodí, když obeplujete celý ostrov, se vám to potvrdí. Vykoupete se na nádherné pláži Navagio. Čluny se pak máte možnost podívat na volné moře, na potápějící se želvy karety. Proskleným dnem vidíte, jak podplouvají člun.Zkrátka nepřijdou ani milovníci historie.Laganas se rozprostírá nad krásnými písčitými plážemi. Ve městě je živo ve dne v noci. Prodejci (nejen Řekové) jsou tu velmi úslužní. Z místa je možné cestovat po okolí. Kdo má rád letadla, vyrazí na výlet k blízkému letišti. Kdo má rád želvy, ten se rád projde do Kalamaki. Zábavní park na silnici z Laganas do Kalamaki je malý dětský ráj.

Jaroslava Fouqué
13.08.2018