18. 9. je pobočka Praha - Vysočany uzavřena z technických důvodů.

Recenze - ASTIR BEACH

Zobrazit ubytování
8,9
4 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
9
OKOLÍ
8,8
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
NEJLEPŠÍ DOVOLENÁ U MOŘE

Velice pohodová bezstarostná dovolená v malebném hotelu, který by na řecké poměry zasloužil více než 3*.

Celkový dojem

Velice pohodová bezstarostná dovolená v malebném hotelu, který by na řecké poměry zasloužil více než 3*.

Poloha

Průzračné moře. Pláž čistá, písčitá, při vstupu do moře asi 10 m část s mušlemi a kamínky, ale dále už jen písek.Vstup do vody pozvolný (50-100m). Asi 300m od hotelu začíná dlouhá část pláže, kde můžete najít hnízda želv careta-careta. Tyto želvy lze spatřit i v moři při šnorchlování, výletu lodí, či na šlapadle. Zaplatili jsme si i 2 lodní výlety (1. na želví ostrov + vyhlížení želv, 2. plavba kolem celého ostrova s návštěvou pláže s vrakem pašerácké lodi). Doporučuji oba vyzkoušet.

Ubytování

Ubytování odpovídá 3 hvězdám. Funkční, dostatečně chladící klimatizace, lednička chladila trochu méně, ale teplota byla dostačující. Pokoje každý den pěkně uklizené. Jediné co by se dalo vytknout jsou starší tvrdé, pérové matrace, které by mohly ovlivnit kvalitu spánku u citlivějších lidí.

Stravování

Snídaně, oběd i večeře formou bufetu. Výběr jídel a pití byl více než dostačující. Veškeré jídlo, které docházelo, personál okamžitě doplnil. Nechyběly i velmi chutné deserty, ovoce a saláty. Každý den jsme měli hlavně pro obědy a večeře výběr z jiných jídel.Ve snack baru si můžete od 11 dát salát nebo bagetu, po obědě nabízejí bábovku. V all inclusive byl výběr jak alkoholických, tak i nealkoholických nápojů rovněž dostačující.

Další služby

Wifi je sice za poplatek, ale routery jsou rozmístěny v dostatečném množství po celém hotelu či u snack baru. Cena wifi je 1e/h, 5e/den, 15e/týden. Rychlost internetu je díky menšímu počtu uživatelů dostačující. U bazénu nechybí ani sprchy a zmiňovaná vířivka. Počet slunečníků s lehátky byl u bazénu dostačující, avšak dá se vytknout typické chování českých turistů, kteří vstávají brzo ráno, aby si "zarezervovali" lehátka, která jsou co nejblíže k moři. Mnoho z těchto "rezervovaných" lehátek pak zůstalo častokrát i do odpoledne prázdných. Bylo by dobré, kdyby tyto "rezervace" hotel zakázal.

Michal Polanský
29.08.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Hotel Astir Beach, Laganas

Skvělá dovolená!

Celkový dojem

Skvělá dovolená!

Andrea
19.08.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Krásné moře na Zakynthosu.

Příjemná a pohodová dovolená. Pro všechny věkové kategorie.

Celkový dojem

Příjemná a pohodová dovolená. Pro všechny věkové kategorie.

Poloha

Dlouhá pláž s pozvolným vstupem do moře. Vhodné k procházkám.

Ubytování

Super poloha hotelu přímo na pláži, starší vybavení hotelu, ale čisté a každý den uklizen pokoj.

Stravování

Pestré a velmi chutné jídlo v hotelu. Neměli jsme potřebu stravovat se mimo hotel. Ale v okolí je spousty taveren a restaurací i barů.

Další služby

Velmi příjemná a ochotná delegátka. Doporučila nám úžasný výlet. Děkujeme.

Jaroslava Nýčová
12.08.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Velká spokojenost a doporučujeme všem známým.

Velká spokojenost a doporučujeme všem známým. Velice jsme byli spokojeni se servisem hotelu, denně bylo vzorně uklizeno a vyměněné prádlo. Ideální je zahrada u hotelu s lehátky, barem, bazénem a jako bonus je vířivka. Opravdu je pár kroků na pláž, která je ideální pro děti na hraní i ...

Celkový dojem

Velká spokojenost a doporučujeme všem známým.

Stručné shrnutí

Velice jsme byli spokojeni se servisem hotelu, denně bylo vzorně uklizeno a vyměněné prádlo. Ideální je zahrada u hotelu s lehátky, barem, bazénem a jako bonus je vířivka. Opravdu je pár kroků na pláž, která je ideální pro děti na hraní i vstup do moře je perfektní pro neplavce.

Poloha

Ideální pro děti a neplavce, neboť je krásný pozvolný vstup do moře.

Stravování

Jídlo dostačující, jen bylo málo ovoce / každý den u snídaně pomeranč a při obědě a večeři meloun/.

Jaroslava Kubantová
21.09.2018