LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - ASTIR BEACH

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,3
6 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,2
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Astir Beach překonal očekávání

Hezký den, jezdím s Vámi celkem často a dlouho (Viamare). Vždy spokojen, ale letos jsem byl poprvé v Astiru, mimochodem hned vedle Poseidonu, kde se mi velice líbilo. Ale Astir překonal vše. Pokoje denně uklizené, každý den nově povlečené ...

Celkový dojem

Hezký den, jezdím s Vámi celkem často a dlouho (Viamare). Vždy spokojen, ale letos jsem byl poprvé v Astiru, mimochodem hned vedle Poseidonu, kde se mi velice líbilo. Ale Astir překonal vše. Pokoje denně uklizené, každý den nově povlečené postele, ručníky a osušky čisté každodenně, skvělý personál, jídlo skvělé, ani jsme nestihli ochutnat všechny řecké dobroty, opravdu bohatý výběr a to jsme letos zvolili pouze polopenzi. Zakyntos znám velmi dobře, byl jsem zde již několikrát a moje spolucestovatelka hned následně po příletu prohlásila ''pojedeme za rok opět sem." Z mého vyprávění z mých dovolených na Zakyntosu si lidé mysleli, že kecám .Partnerka, která jela se mnou poprvé, jen prohodila - nekecal jsi. Děkuji a příští rok si myslím, že nás pojede určitě více. Váš spokojený zákazník JK

06.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
maximáílní spokojenost se vším - doprava, ubytovnání, strava, delegátky

splnila naše očekávání

Celkový dojem

splnila naše očekávání

Poloha

čisté okolí bazénu, uklizená pláž, velmi pozvolný písčitý přístup do moře

Ubytování

ubytování čisté, stylové a bezproblémové

Stravování

skvělá kuchyně jak v hotelu, tak tavernách okolo

Další služby

delegátky Alice a Gabriela skvělé, auto a skútr půjčeno přes místní půjčovny, vše klaplo

Renata
30.09.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
NEJLEPŠÍ DOVOLENÁ U MOŘE

Velice pohodová bezstarostná dovolená v malebném hotelu, který by na řecké poměry zasloužil více než 3*.

Celkový dojem

Velice pohodová bezstarostná dovolená v malebném hotelu, který by na řecké poměry zasloužil více než 3*.

Poloha

Průzračné moře. Pláž čistá, písčitá, při vstupu do moře asi 10 m část s mušlemi a kamínky, ale dále už jen písek.Vstup do vody pozvolný (50-100m). Asi 300m od hotelu začíná dlouhá část pláže, kde můžete najít hnízda želv careta-careta. Tyto želvy lze spatřit i v moři při šnorchlování, výletu lodí, či na šlapadle. Zaplatili jsme si i 2 lodní výlety (1. na želví ostrov + vyhlížení želv, 2. plavba kolem celého ostrova s návštěvou pláže s vrakem pašerácké lodi). Doporučuji oba vyzkoušet.

Ubytování

Ubytování odpovídá 3 hvězdám. Funkční, dostatečně chladící klimatizace, lednička chladila trochu méně, ale teplota byla dostačující. Pokoje každý den pěkně uklizené. Jediné co by se dalo vytknout jsou starší tvrdé, pérové matrace, které by mohly ovlivnit kvalitu spánku u citlivějších lidí.

Stravování

Snídaně, oběd i večeře formou bufetu. Výběr jídel a pití byl více než dostačující. Veškeré jídlo, které docházelo, personál okamžitě doplnil. Nechyběly i velmi chutné deserty, ovoce a saláty. Každý den jsme měli hlavně pro obědy a večeře výběr z jiných jídel.Ve snack baru si můžete od 11 dát salát nebo bagetu, po obědě nabízejí bábovku. V all inclusive byl výběr jak alkoholických, tak i nealkoholických nápojů rovněž dostačující.

Další služby

Wifi je sice za poplatek, ale routery jsou rozmístěny v dostatečném množství po celém hotelu či u snack baru. Cena wifi je 1e/h, 5e/den, 15e/týden. Rychlost internetu je díky menšímu počtu uživatelů dostačující. U bazénu nechybí ani sprchy a zmiňovaná vířivka. Počet slunečníků s lehátky byl u bazénu dostačující, avšak dá se vytknout typické chování českých turistů, kteří vstávají brzo ráno, aby si "zarezervovali" lehátka, která jsou co nejblíže k moři. Mnoho z těchto "rezervovaných" lehátek pak zůstalo častokrát i do odpoledne prázdných. Bylo by dobré, kdyby tyto "rezervace" hotel zakázal.

Michal Polanský
29.08.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Hotel Astir Beach, Laganas

Skvělá dovolená!

Celkový dojem

Skvělá dovolená!

Andrea
19.08.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Krásné moře na Zakynthosu.

Příjemná a pohodová dovolená. Pro všechny věkové kategorie.

Celkový dojem

Příjemná a pohodová dovolená. Pro všechny věkové kategorie.

Poloha

Dlouhá pláž s pozvolným vstupem do moře. Vhodné k procházkám.

Ubytování

Super poloha hotelu přímo na pláži, starší vybavení hotelu, ale čisté a každý den uklizen pokoj.

Stravování

Pestré a velmi chutné jídlo v hotelu. Neměli jsme potřebu stravovat se mimo hotel. Ale v okolí je spousty taveren a restaurací i barů.

Další služby

Velmi příjemná a ochotná delegátka. Doporučila nám úžasný výlet. Děkujeme.

Jaroslava Nýčová
12.08.2019