LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - GALINI

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,3
13 hodnocení
8,2
UBYTOVÁNÍ
8,2
SLUŽBY
7,5
OKOLÍ
9,4
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 5
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Pěkná dovolená s pohybem.

Pěkná dovolená, užili jsme si ji. Lidé, s nimiž jsme se setkali, byli přátelští, cítili jsme se jako doma.

Celkový dojem

Pěkná dovolená, užili jsme si ji. Lidé, s nimiž jsme se setkali, byli přátelští, cítili jsme se jako doma.

Poloha

Prima. Možná by byl dobrý bar na pláži, jsou tam jen bary, u kterých platíte a půjčujete si lehátka a slunečníky. Tedy nevyužijete all inclusive hotelu, ke kterému patříte, pokud se nepřevlékáte a neběháte během dne pro nápoj či jiné občerstvení celou ulicí do "svého" hotelu... Na pláži nejste povinni půjčovat si set slunečníku a lehátek, procházet se po pláži můžete široko daleko, i když někde vede cesta vodou. Pláž přiměřeně čistá, chaluhy, vodní tráva se nechává vrstvit u břehu, ale to je příroda, najdete i uklizenější vstup do vody před hotely a bary. Voda opravdu velmi čistá. plavat můžete celkem dosyta, dostatečně daleko. Naopak děti mohou využít pozvolný vstup mnoha metrů písečného pobřeží...Zakyntos ostrov je krásný, mnohé se dá vidět při osobních pěších vycházkách (vylézt i na kopečky), dá se zajet busem do města Zakyntosu (tři spoje jsme viděli, nebo užili, vyjely načas). Ve městě se zorientujete snadno, kopce a moře vždy pomohou. :-) Ze Zakyntosu s přestupem jsme již nejeli, neriskovali jsme avizované potíže s návratem, nechtěli jsme odevzdat výletu naráz celý den. Navíc jsme udělali zkušenost: Cesta z Tsilivi do Zakyntosu 15 min, zpět hodinu, neboť po projetí Zakyntosem stavěl na autobusáku, čekal tam, pak rozvážel studenty do odlehlých venkovských sídel. Zřejmě tak nejezdí všechny spoje. I tak se dá za půlden návštěva města zvládnout. K vidění nejen náměstí, muzea, nákupní kolonáda, taverničky, kavárny, ale i hrad nad městem: Je tam skvělý výhled daleko, vidíte i letiště a Tsilivi, hory, moře kolem dokola.

Ubytování

Vilka starší, ale vše potřebné na místě. Pokojík pěkný, řecký, terasa (v patře mají balkónky), naproti koupelničce se sprchovým koutem, WC a umyvadlem je kuchyňka se základní výbavou. Manželská postel trochu úzká, matrace první dny pro nás velmi tvrdá, ale dalo se přivyknout. TV není třeba, ale fyzicky tam je, jen trochu vysoko, což má vliv na obraz. České programy samozřejmě hledat nemůžete. Vše svítí, vše uklízeno (jen některý den vynechán, první víkend třeba). Ale dostačující. I výměna ručníků nejdéle po dvou třech dnech, výměna ložního prádla proběhla také.. Příjemné. Milá paní domácí, jistě vyhoví, když budete cokoli potřebovat a bude to v jejích silách. Přátelská, domácí atmosféra. Udržovaná zahrádka, kvetoucí keříky a fontánka.Paní domácí (o víkendu zřejmě s mužem) svou laskavostí a péčí naplnila naši představu pohostinnosti, proto i přes tvrdou postel ;-) dáváme 10 !

Stravování

Poměrně velký výběr, maso různé, denně ryby, zeleniny, salátů několik, několik druhů ovoce. Ochutnali jsme i studenou polévku při obědě, teplou dávají večer. Všeho dostatek, vše doplňováno. Ráno klasika bufet, v poledne trochu menší výběr než večer. Při každém jídle i něco sladkého, rozmanitostí nepřehnáno, ale dobře vymyšleno a připraveno, chutná tečka za jídlem pro mlsouny. Rychlý úklid stolů, tedy čisto, nesháníte nádobí atp.. Ochotný, úslužný personál.

Další služby

Delegátka při schůzce orientovaná na lidi, kteří budou chtít koupit zájezdy či půjčit dopravní prostředek (my neřídíme, zdravotně už to nejde). Při dotazu na hromadnou dopravu po ostrově spíše uštěpačná, prý "časy se mění, mapy neposkytujeme, jen těm, co s námi jedou na výlet (aniž bychom mapu vyžadovali), a autobusy jezdí nespolehlivě..." Tedy jsme ji neobtěžovali. Vše jsme zvládli sami a spokojeně.Služby hotelu Azure jsme využívali jen ke stravování, a v zadním baru za bazény jsme byli párkrát navečer pro zmrzlinu a nápoj, obsluha milá, ochotná. Přední bar měl barmany různé kvality, nu, dvě návštěvy stačily. Plánovaný přípitek na zdar dovolené - do 3 dcl plastového kelímku nalito snad víc než polovina - nás spíš odradil. Podobně "šampáňo". Celodenní liják a bouřka nás vedla do baru odpoledne, ale ten (třetí), co měl fungovat v případě deště, nebyl. Na recepci osůbka opakovala "because the rain".

Libuše V.
04.10.2019
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Pohodová dovolená s dobrým servisem , příjemný a vztřícný přístup delegátů i majitelů ubytovacích jednotek, rozmanité jídlo s velkým výběrem . Prostě dovolená jak má být.

Celkový dojem

Pohodová dovolená s dobrým servisem , příjemný a vztřícný přístup delegátů i majitelů ubytovacích jednotek, rozmanité jídlo s velkým výběrem . Prostě dovolená jak má být.

Kateřina Randová
12.07.2019
8,3
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Pohodová dovolená

Letovisko Tsilivi je velice příjemné pro dovolenou.Byli jsme zde v září, kdy již byl relativně klid, ale panovala dobrá atmosféra v celém letovisku.

Celkový dojem

Letovisko Tsilivi je velice příjemné pro dovolenou.Byli jsme zde v září, kdy již byl relativně klid, ale panovala dobrá atmosféra v celém letovisku.

Ubytování

Ubytování ve studiu Galini odpovídalo danému typu ubytování.My jsme jej využívali opravdu jen na přespání.Vetšinu času jsme pobývali u moře nebo bazénu v hotelu Azure, kde jsme měli i stravu.

Stravování

Stravovali jsme se v hotelu Azure

Další služby

Úklid a výměna ručníků a povlečení byla prováděna takřka denně.

Jaromír
02.10.2018
5
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 2
OKOLÍ 3
STRAVA 10
uspokojivá dovolená

Tsilivi je velmi rušné letovisko a ještě koncem září přeplněné turisty. Pension se nachází na frekventované hlučné ulici, je velmi jednoduše zařízen. Velmi čistý, ale náročnějšího turistu neuspokojí. Stravování v hotelu Azure a veškeré ...

Celkový dojem

Tsilivi je velmi rušné letovisko a ještě koncem září přeplněné turisty. Pension se nachází na frekventované hlučné ulici, je velmi jednoduše zařízen. Velmi čistý, ale náročnějšího turistu neuspokojí. Stravování v hotelu Azure a veškeré jeho služby , jsou na nejvyšší úrovni.Pláže jsou čisté, ale přeplněné turisty.Celkový dobrý dojem z dovolené kazí nesmírný nepořádek v letoviscích a jejich okolí. Tsilivi bylo čestnou výjimkou.Delegát, pan Nedbal, byl bez zájmu o nás turisty. Jeho pasivita nás donutila sjednat si výlety u polské agentury. Její zaměstnanci naše přání ochotně a profesionálně zrealizovali.

Jitka Jiroušková
30.09.2018