Recenze - LITHARI

Zobrazit ubytování
9,1
15 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
9,2
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9,1
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Krásná, klidná dovolená

Vynikající.Příjemná,klidná lokalita, kde si odpočine ten, kdo hledá klídek, bez nočního ruchu.Zakynthos je nádherný, proto doporučuji zapůjčit auto/skutr a procestovat ho,stojí to za to!

Celkový dojem

Vynikající.Příjemná,klidná lokalita, kde si odpočine ten, kdo hledá klídek, bez nočního ruchu.Zakynthos je nádherný, proto doporučuji zapůjčit auto/skutr a procestovat ho,stojí to za to!

Poloha

Malá vesnička, krámek defakto pod okny. Do většího supermarketu či z jídlem, posezením do 1,5 km vzdáleného Alykanasu / do prava od ubytování nebo do Ammoudi / do leva. Doporučuji Tavernu Lemon three směr Alykanas, zhruba 500 m. Pláž oblázková, úzká, s nádhernou vodou. Ale nebyl jsem zde moc,jelikož jsem jezdil po ostrově každý den jinam.

Ubytování

Klasika-Řecko. Jednoduše zařízený, najdete zde vše, co potřebujete.Jediné negativum jsou komáři, kteří jsou zde ve velké míře,takže repelent nebo strojek do zásuvky je nutností.

Stravování

Bez stravy,kupoval jsem si jídlo v marketu a vařil si sám. Jinak doporučuji řecké jídlo musaka a souvlaki s tzatziki.

Další služby

V pořádku.Jakmile je něco v nepořádku, okamžitě majitelem odstraněno.Odešla mi lednice na pokoji a do chvíle jsem měl provizorní a druhý den úplně novou.

Jan Měšťan
10.08.2019
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 6
10.7. -24. 7. 2019

14 dní naší dovolené v Xehoriati ve studiu Lithari jsme si opravdu užili. Vřele doporučuji všem,kteří mají rádi klid a chtějí si odpočinout od ruchu civilizace. Ubytování v centru staré vesničky obklopené olivovými háji a velmi blízká ...

Celkový dojem

14 dní naší dovolené v Xehoriati ve studiu Lithari jsme si opravdu užili. Vřele doporučuji všem,kteří mají rádi klid a chtějí si odpočinout od ruchu civilizace. Ubytování v centru staré vesničky obklopené olivovými háji a velmi blízká klidná pláž s nádherným mořem opravdu klid a pohodu poskytovaly. Pokud jsme chtěli změnu, stačilo 15 - 20 minut procházky a ocitli jsme se v rušnějším centru Amoudi nebo ještě živějším Alykanés.

Stravování

V jediné taverně v Xehoriati výborně vaří a lokální potraviny jsme nakupovali v malém obchůdku pár metrů od ubytování. V Amoudi a v Alykanés byl bohatý výběr.

Jarmila Drábková
30.07.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Super dovolená.

Krásná, klidná a zároveň akční dovolená.

Celkový dojem

Krásná, klidná a zároveň akční dovolená.

Ubytování

Umístění v pohodě. Vybavení a služby o něco slabší.

Další služby

Služby delegáta i výlety v pohodě.

Růžena Galambová
15.07.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Celkově hodnotím jako velmi vydařenou dovolenou

Dovolenou jsme rezervovali jako "last minutes. Hledali jsme klidnou destinaci, čisté moře a málo turistů. Naše dovolená splnila plně naše představy. Ubytování bylo v pěkném místě, úklid probíhal pravidelně, ani jsme neměli problém s ...

Celkový dojem

Dovolenou jsme rezervovali jako "last minutes. Hledali jsme klidnou destinaci, čisté moře a málo turistů. Naše dovolená splnila plně naše představy. Ubytování bylo v pěkném místě, úklid probíhal pravidelně, ani jsme neměli problém s komáry. Paní delegátka nám na 3 informačních schůzkách řekla vše podstatné a zjistila, co jsme potřebovali vědět - z této stránky byla dovolená perfektně zajištěná. Cca 15 minut chůze od Lithari jsou obchody, takže nebyl problém cokoliv koupit (pobyt byl bez stravy) nebo si zajít na jídlo. Hned vedle ubytování je obchůdek se základními potravinami, kde jsme kupovali především balenou vodu a asi 5 min chůze je taverna Lemon Tree, kde dobře vaří. Celkově hodnotím jako velmi vydařenou dovolenou.

Mirka
27.08.2017